2017
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה 5
    07/25/2017

    הישיבה התקיימה בתאריך 25.6.17 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:15         זמן סיום: 23:40

    עיקרי הישיבה:

    1. היכרות עם נשיאת האוניברסיטה- פרופ' רבקה כרמי
    2. עדכון בנוגע לנושא הטרדות מיניות- יו"ר ועדת הסברה, נועה אלמן
    3. הצבעה על נוהל משלים למכירת כרטיסים אינטרנטית- יו"ר ועדת תרבות, כרם סעדי
    4. הצבעה על הצעת החלטה להעסקה ישירה- חברת ועדת מעורבות, ירדן רפופורט
  • סיכום סדר יום מישיבה 4
    07/25/2017

    הישיבה התקיימה בתאריך 22.5.17 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:15         זמן סיום: 00:45

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת הנהלה האגודה החדשה
    2. התנהלות המועצה- איתי דרייר
    3. דיון בנושא תקנון הטרדות מיניות בקמפוס- נציגות הסטודנטים
  • סיכום סדר יום מישיבה 3
    04/25/2017

    הישיבה התקיימה בתאריך 25.4.17 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:15         זמן סיום: 00:45

    עיקרי הישיבה:

    1. מכרז לתפקיד יו"ר אגודת הסטודנטים
    2. פרידה מחברי הנהלת אגודת הסטודנטים.
    3. שיבוצי ועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה 2
    03/21/2017

    הישיבה התקיימה בתאריך 21.3.17 באולם כנסים ב'.
    זמן התחלה: 20:15         זמן סיום: 00:15

    נוכחים:  אור קרייף ,שמעון דיין ,ירדן רפופורט ,דקל צור ,נועה מילשטיין ,נאור דרעי ,ערן בן-שלום ,יאיר –חברי המועצה דלוגץ ,אלונה חובב ,יהל אשד ,גל מאיר ,לני צפורי ,איתי דרייר ,אמיר מייבום ,אורן זכריה ,נדינה לויט ,שחף נחשון ,ערבה אשכנזי ,דוד עזורי ,נאוה מליק ,כרם סעדי ,נועה מירון ,יצחק מנדל ,מהדי חסן ,מתן צ'רניאק ,ליאור, רביד ,שיר רבינא, יו"ר וועדת ביקורת – וריה אוטרובסקי, יו"ר אגודה – אורי רט, קלדנות – בת אל קליין ושניר

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת דוחות וועדת ביקורת לשנת תשע"ו.
    2. סיכום השנה באקדמיה ותמונת מצב מבחנים סמסטר א'.
    3. סיכום קדנציה- יו"ר אגודת הסטודנטים.
    4. אישור סמכויות ועדות המועצה.
    5. שיבוצים לוועדות המועצה.
    6. עדכונים.
  • סיכום סדר יום מישיבה 1
    11/01/2017

    הישיבה התקיימה בתאריך 11.1.17 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 22:00

    נוכחים: אור קרייף ,שמעון דיין ,ירדן רפופורט ,דקל צור ,נועה מילשטיין ,נאור דרעי ,ערן בן-שלום ,יאיר –חברי המועצה דלוגץ ,נועה אלמן ,אלונה חובב ,יהל אשד ,גל מאיר ,לני צפורי ,איתי דרייר ,אמיר מייבום ,אורן זכריה ,נדינה לויט ,ים אטנר ,שחף נחשון ,ערבה אשכנזי ,נוי בוחניק ,אביעד טויטו ,דוד עזורי ,אנסטסיה דמידנקו ,נאוה מליק , כרם סעדי ,נועה מירון ,יצחק מנדל ,מהדי חסן ,מתן צ'רניאק ,ליאור רביד ,שיר רבינא ,יובל גינת. יו"ר ועדת מעורבות היוצאת- אילה שלזינגר, ניהלה את הישיבה וריה אוסטרובסקי– יו"ר ועדת ביקורת אורי רט –יו"ר האגודה חברי הנהלת האגודה, קלדנית- בת אל קליין

    עיקרי הישיבה:

    1.  הצגת דוח וועדת בחירות .
    2. מכרז למינוי מזכ"ל מועצת הסטודנטים.
    3. סקירת פעילויות המועצה היוצאת.
    4. הסבר על תקנון העמותה וחוק העמותות.
    5. חלוקה לוועדות המועצה.
2016
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 7
    06/28/2016

    הישיבה התקיימה בתאריך 28.7.16 באולם כנסים ב'.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:00

    נוכחים: אילה שלזינגר, גל לבנט, שמעון דיין, ישי דהן, ליאור מאיק, נאור דרעי, ליעד אוחנה , איתמר –חברי המועצה טרם, ירדן לוי, רון כהן, בנימיו חסון, יעל ארם, דנה אלברג, ברק הלפרן , אור קרייף וריה אוסטרובסקי– חברת ועדת ביקורת . אורי רט –יו"ר האגודה אשרת גולן –רמ"ד כספים

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת הדו"חות הכספיים של האגודה .
    2. דיון בנושא עובדות הניקיון וההפגנה שהייתה בעניינם.
    3. עדכוני הנהלה, מזכירות וועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 5
    05/29/2016

    הישיבה התקיימה בתאריך 29.5.16 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 21:00         זמן סיום: 00:30

    נוכחים: גלעד שקרון –מזכ"ל המועצה אילה שלזינגר, שירז מאריסון, כל לבנט, גלעד אפרתי, רותם לאביוד, דנה אלברג, תומר ישראל, –חברי המועצה יעל עמית, שמעון דיין, ישי דהן, אור קרייף, ליאור מאיק, נמרוד הריס, מאור אליהו, נאור דרעי, ליעד אוחנה אור קרן, שגיב בן יעקב– חברת ועדת ביקורת . אורי רט –יו"ר האגודה סיו"ר האגודה- דניאל איטח קלדניות – מור גבלי וגל פילבר

    עיקרי הישיבה:

    1. הצעת החלטה – "ספקים יחידים".
    2. הצעת החלטה- " שינויים תקנוניים".
    3. עדכוני הנהלה, מזכירות וועדות.
    4. דיון בנושא- התנהלות מזכ"ל.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 4
    08/05/2016

    הישיבה התקיימה בתאריך 8.5.16 באולם כנסים א'.
    זמן התחלה: 20:30         זמן סיום: 22:30

    נוכחים: גלעד שקרון –מזכ"ל המועצה עדן אלקובי, יעל עמית, שמעון דיין ,גל לבנט, מור ראובן, ליאור מאיק, ישי דהן, נאור דרעי, משה –חברי המועצה שלום, גלעד אפרתי, יעל ארם, ירדן לוי, אור קרייף, תומר ישראל, אלה זיגדון, , דנה אלברג, דניאל ירקוני, ברק הלפן, בנימין חסון, רותם לאביוד, רון כהן,איתמר טרם, עדי כהן, מור אליהו, אביעד כהן, וריה – חברת ועדת ביקורת . אורי רט – יו"ר האגודה סיו"ר האגודה- דניאל איטח , קלדניות- מור גבלי וגל פילברג

    עיקרי הישיבה:

    1. החלטות הועד המנהל לאישור המועצה-שינויי תקנון .
    2. הצעת החלטה – המשך כהונת היועץ המשפטי לאגודה ורואה חשבון לאגודה.
    3. הצעת החלטה- אתר האגודה החדש.
    4. עדכוני הנהלה, מזכירות וועדות.
    5. הצטרפות לוועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 2
    09/03/2016

    הישיבה התקיימה בתאריך 9.3.16 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: גלעד שקרון –מזכ"ל המועצה עדן אלקובי, יעל עמית, שמעון דיין, שירז מאירסון, גל לבנט, מור ראובן, ליאור מאיק, ליעד –חברי המועצה אוחנה, ישי דהן, נאור דרעי, משה שלום, גלעד אפרתי, יעל ארם, אילה שלזינגר, ירדן לוי, נמרוד הריס, אור קרייף, גלעד שקרון, תומר ישראל, אלה זיגדון, טליה ענבר, דנה אלברג, עידן איזיקוביץ, דניאל ירקוני, ברק הלפן, בנימין חסון, רותם לאביוד, שגיב בן יעקב –יו"ר ועדת ביקורת . אורי רט –יו"ר האגודה סיו"ר האגודה- דניאל איטח, קלדניות- שוהם ניר ונטלי שמעון

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת דו"ח ביקורת .
    2. התייחסויות הנהלת האגודה לדו"ח ביקורת.
    3. הצעת החלטה- קבלת סמכויות ועדות המועצה.
    4. הצעת החלטה- שינוי סעיפים בתקנון העמותה.
    5. עדכוני הנהלה, מזכירות וועדות.
2015
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 1
    12/28/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 28.12.15 באולם כנסים ב'.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:40

    נוכחים: מזכ"לית המועצה היוצאת- דורון מדרוני חברי המועצה- שירז מאירסון (סולימן) ,גל לבנט ,גלעד גבריאל שקרון ,גלעד אפרתי ,מור ראובן ,רותם לאביוד , דנה אלברג ,טליה ענבר ,עדן מרים אלקובי ,תומר ישראל ,אלה זיגדון ,יעל עמית ,שמעון דיין ,איתמר טרם ,דניאל ירקוני ,אור קרייף ,בנימין חסון ,ליעד אוחנה ,ליאור מאיק ,משה שלום ,נמרוד הריס ,עידן איזיקוביץ ,רון כהן , ירדן לוי ,מור אליהו ,ברק הלפרן ,נאור דרעי, יעל ארם, מתיאס קרבצ'יק. יו"ר ועדת ביקורת- שגיב מזרחי. יו"ר האגודה- אורי רט. קלדניות: טל ושוהם

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת דו"ח בחירות למועצה.
    2. הצגת ועדת ביקורת, מבנה ופעילות.
    3. בחירת מזכ"ל המועצה למועצת.
  • סיכום ישיבה מחוץ למניין
    12/16/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 16.12.15 באולם כניסה ב'.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: מ"מ מזכ"ל המועצה- דורון מדרוני חברי המועצה- יואב גולן, עמיחי הרן, דרור בן יוסף, תום לבהר, חן אליהו, עידו רקובסקי, תדי פרימרמן, ערן יוסוב (השתתף בדיון אך לא נכח בהצבעות), עומר תמרי, ערן עפר, שמעון דיין, הנא אבו רביע (השתתפה בדיון אך לא נכחה בהצבעות) יו"ר ועדת ביקורת- שגיב בן יעקב קלדניות- דניאלה ושוהם

    עיקרי הישיבה:

    1. עלתה הצעת החלטה מפורום החירום להחרפת תגובת האגודה להתקדמות התהליך האקדמי.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 3
    04/11/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 4.11.15 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: מ"מ מזכ"ל המועצה- דורון מדרוני חברי המועצה- דרור בן יוסף, חן אליהו, עידו רקובסקי, ניתאי אריה, הנא אבו רביע, עומר תמרי, ערן יוסוב , שמעון דיין, ערן עופר, אלירן עמר, יואב גולן. יו"ר ועדת ביקורת- שגיב בן יעקב. יו"ר האגודה- אורי רט

    עיקרי הישיבה:

    1. עדכון בנוגע לשיפור איכות ההוראה.
    2. מכרז חברי ועדת בחירות.
    3. עדכון בנוגע למערך התרמות הדם באוניברסיטה.
    4. נוהל מכירת כרטיסים.
    5. תקן רכז מעורבות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 9
    09/20/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 20.9.15 בחדר סמינרים.
    זמן התחלה: 18:00         זמן סיום: 22:20

    נוכחים: מ"מ מזכ"ל המועצה- דורון מדרוני חברי המועצה-דרור בן יוסף, חן אליהו, עידו רקובסקי, ניתאי אריה, נועם דיין, הנא אבו רביע, עומר תמרי, תדי פרימרמן, ערן יוסוב, אסף תמיר, שמעון דיין, אלדר דדון, ערן עופר. יו"ר ועדת ביקורת- שגיב בן יעקב. יו"ר האגודה- אורי רט. קלדניות: סמדר דנון ועינת מרגלית

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת הדוחות הכספיים של העמותה לשנת 2014.
    2. הצגת תקציב האגודה לשנת תשע"ו.
    3. מכרז יו"ר ועדת בחירות.
    4. סקירת תוצאות סקר שביעות.
    5. הצעת החלטה בנוגע לפיקוח ועדת בחירות.
    6. איוש וועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 7
    06/22/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 22.6.15 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:30         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: מ"מ מזכ"ל המועצה- דורון מדרוני חברי המועצה- חביאר דורפסמן, יואב גולן, מאיה נורי, צליל יוגב, עמיחי הרן, דרור בן יוסף, תום לבהר, ניתאי אריה, חן אליהו, רועי סלע, הנא אבו רביע, עידו רקובסקי, תדי פרידמן, ערן יוסוב, אלירן עמר, אסף תמיר, שמעון דיין, לאוניד רייס, ברי שוורץ, אביב כהן, אור קזז, אלדר כהן, מאיה גלסמן. יו"ר ועדת ביקורת- הגר מזרחי. יו"ר האגודה- אורי רט. קלדניות: סמדר דנון

    עיקרי הישיבה:

    1. מכרז יו"ר ועדת ביקורת וחברי ועדת ביקורת.
    2. עדכון על סכסוך העבודה בין ארגון הסגל הזוטר לאוניברסיטה.
    3. עדכוני הנהלה.
    4. עדכוני וועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 6
    06/01/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 1.6.15 בבית קרוליין בפקולטה למדעי הבריאות.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:15

    נוכחים: מ"מ מזכ"ל המועצה- דורון מדרוני חברי המועצה- חביאר דורפסמן, יואב גולן, מאיה נורי, צליל יוגב, עמיחי הרן, דרור בן יוסף, תום לבהר, דור אופנהיים, אלדר דדון, חן אליהו, רועי סלע, הנא אבו רביע, עידו לישה, עידו רקובסקי, תדי פרידמן, ערן יוסוב, אלירן עמר, ערן עופר, עומר תמרי, ברי שוורץ, אור קזז, אלדר כהן, אביב כהן, מאיה גלסמן. חבר ועדת ביקורת- שגיב בן יעקב. יו"ר האגודה- אורי רט. קלדנית: סמדר דנון

    עיקרי הישיבה:

    1. עדכוני הנהלה.
    2. הצגת אסר"ן.
    3. סיכום ביניים של פעילות המועצה.
    4. בחירת יו"ר לתת ועדת בחירות.
    5. הענת אות יקיר העמותה.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 3
    03/25/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 25.3.15 באולם כנסים א'.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:00

    נוכחים: ראובן סולומון שדה. –מזכ"ל המועצה אלדר כהן, הנא אבו רביעה, צליל יוגב, אלירן עמר, ניתאי אריה, אביב כהן, ברי שוורץ, ערן עפר, –חברי המועצה אור קזז, דור אופנהיים, דרור בן יוסף, מאיה גלסמן, חן אליהו, מאיה נורי, נועם דיין, עמיחי הרן, תדי פרימרמן, ערן יוסוב, דורון מדרוני, חביאר דורפסמן, אלדר דדון. הגר מזרחי. –יו"ר ועדת ביקורת אבי בן הלל. –יו"ר האגודה קלדנית – סמדר דנון

    עיקרי הישיבה:

    1. עידכוני מזכירות, וועדות והנהלה.
    2. שינויי נהלים בעקבות דו"חות ביקורות.
    3. קבלת פורמט אחיד לסמכויות הוועדה.
    4. בחירת חבר ועדת תפעול.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 2
    03/03/2015

    הישיבה התקיימה בתאריך 3.3.15 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:30         זמן סיום: 00:30

    נוכחים: ראובן סולומון שדה. –מזכ"ל המועצה עידו רקובסקי, צליל יוגב, עידו לישה, לאוניד ראיס, אלדר כהן, יואב גולן, ניתאי אריה, אלירן –חברי המועצה עמר, הנא אבו רביעה, חביאר דורפסמן, נועם דיין, עמיחי הרן, אסף תמיר, תדי פרימרמן, ערן יוסוב, דורון מדרוני, שמעון דיין, חן אליהו, מאיה נורי, מאיה גלסמן, דור אופנהיים, דרור בן יוסף, אור קזז, רועי סלע, תום לבהר, ברי שוורץ. הגר מזרחי. –יו"ר ועדת ביקורת שירן מאור, אבי בן הלל –יו"ר האגודה, מעיין פלטי נגב –רמ"ד מעורבות, רחל אקוע –יו"ר ועדת בחירות יוצאת, קלדנית -סמדר דנון

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת דו"ח בחירות.
    2. הצגת דו"ח ביקורת.
    3. התייחסויות הנהלת האגודה לדו"ח ביקורת.
    4. הצעת החלטה – קבלת סמכויות וועדו המועצה.
    5. הצעת החלטה- שינוי בנוהל "ועדות המועצה הקבועות".
2014
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 10
    11/23/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 23.11.14 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג, אלדר דדון, שירון וקנין, גל פינסלר, טל דור, מתן רווה, שי סלע, יואב גולן, תאיר טהר, מיכאל סידורוב, ראובון סולומון, הנא אבו רביעה, מיכאלה תבור, נמרוד הריס, אורי פרידלנד

    עיקרי הישיבה:

    1. הצעת החלטה נוהל בחירות ליו"ר.
    2. הצעת החלטה כרטיס בוגר נגב.
    3. הצעת החלטה שינוי קומת משרדי ועדת ביקורת.
    4. הצעת החלטה תמיכת האגודה במאבק וועד שוכרי הדירות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 9
    10/21/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 21.10.14 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:00         זמן סיום: 22:30

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג, איילת קרפ, אלדר דדון, גל פינסלר, רן בינימין שן, אוהד מזרחי, נטלי דוידוב, טל דור, מתן רווה, חביאר דורפסמן, שי סלע, יאיר בן חיים, יואב גולן, מיכאל סידורוב, ראובן סולומון, הנא אבו רביעה, אורי פרידלנד

    עיקרי הישיבה:

    1. בחירת חברי וועדת בחירות.
    2. הצעת החלטה נופש באילת.
    3. הצעת החלטה "חריגה מנוהל בחירת חברות חיצוניות הרכב הוועדה הבוחרת".
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 8
    09/17/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 9.3.14 באולם כנסים ב'.
    זמן התחלה: 19:00         זמן סיום: 22:30

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג, איילת קרפ, אלדר דדון, גל פינסלר, רן בינימין שן, אוהד מזרחי, נטלי דוידוב, טל דור, מתן רווה, חביאר דורפסמן, שי סלע, יאיר בן חיים, יואב גולן, מיכאל סידורוב, ראובן סולומון, הנא אבו רביעה, אורי פרידלנד

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת הדוחות הכספיים של העמותה לשנת 2013.
    2. בחירת יו"ר וועדת ביקורת.
    3. הצגת תקציב האגודה לשנת תשע"V.
    4. שינוי תקנוני בנושא מטרו העמותה.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 7
    08/19/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 19.8.14 באולם כנסים א'.
    זמן התחלה: 18:00         זמן סיום: 22:30

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג,ליאור לוין, איילת קרפ,שירה וקנין, גל פינסלר, גילי ברנשטיין, יואב גרוס, נטלי דוידוב, טל דור,חביאר דורפסמן, שי סלע, יאיר בן חיים, יואב גולן, תאיר טהר, ראובן סולומון, הנא אבו רביעה, אורי פרידלנד

    עיקרי הישיבה:

    1. בחירת יו"ר ועדת ביקורת.
    2. בחירת יו"ר ועדת בחירות.
    3. הצעת החלטה גמול יו"ר ועד מנהל.
    4. סקירת פעילות האגודה לאורך מבצע "צוק איתן" והצגת דגשים בנוגע למתווה המבחנים.
    5. עדכוני הנהלה, ועדות ומזכירות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 6
    06/17/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 179.6.14 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:00         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג, איילת קרפ,ליאור לוין, אלדר דדון,שירה וקנין, גל פינסלר, רן בינימין שן, אוהד מזרחי, קטיה אברבוך, מתן רווה, חביאר דורפסמן, שי סלע, יואב גולן,  הנא אבו רביעה, אורי פרידלנד

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת דו"ח ביקורת סמסטר ב'.
    2. בחירת חברי ועדת ביקורת ויו"ר ועדת ביקורת.
    3. הצגת תהליך הגדרת יעדים, בניית התוכנית השנתית בוועדות ואישור התקציב.
    4. עדכוני וועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 5
    05/21/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 21.5.14 באולם כנסים א'.
    זמן התחלה: 19:00

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג, ליאור לוין, שירה וקנין, אלדר דדון, גל פינסלר, גילי ברנשטיין,יואב גרוס, בינימין שן, אוהד מזרחי,קטיה אברבוך, נטלי דוידוב, טל דור, מתן רווה, שי סלע,  יואב גולן, מיכאל סידורוב, ראובן סולומון, הנא אבו רביעה, מיכאלה תבור, נמרוד הריס

    עיקרי הישיבה:

    1. הצעת החלטה- דחיית הערעור בנוגע לבחירות יו"ר האגודה.
    2. מינוי ועדת משנה לוועדת בחירות.
    3. הצעת החלטה- קבלת תיק נהלים.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 3
    03/18/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 18.3.14 באולם כנסים ב'.
    זמן התחלה: 19:00         זמן סיום: 23:00

    נוכחים: ליאור לוין, רותם אלדאג, איילת קרפ, אלדר דדון,שירה וקנין, גל פינסלר, גילי ברנשטיין, רן בינימין שן, אוהד מזרחי, קטיה אברבוך, משה לוי, יסמין אבולבן, נטלי דוידוב, טל דור, מתן רווה, חביאר דורפסמן, שי סלע, יאיר בן חיים, מיכאל סידורוב, ראובן סולומון, הנא אבו רביעה, אורי פרידלנד, נמרוד הריס

    עיקרי הישיבה:

    1. קבלת הצעת החלטה נוהל כתיבת דו"ח בחירות.
    2. התייחסות האגודה לדו"ח ביקורת.
    3. עדכוני הנהלה, מזכירות וועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 2
    02/25/2014

    הישיבה התקיימה בתאריך 25.2.14 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:20

    נוכחים: מאיה נורי, רותם אלדאג, ליאור לוין, שחר דומיניץ, ברק יערי, איילת קרפ, אלדר דדון, גל פינסלר, רן בינימין שן, קטיה אברבוך, משה לוי, טל דור, מתן רווה, חביאר דורפסמן, שי סלע, יאיר בן חיים, יואב גולן, מיכאל סידורוב, ראובן סולומון, הנא אבו רביעה, אורי פרידלנד, נמרוד הריס

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת דו"ח ביקורת.
    2. הדרכה בנושא הטרדות מיניות.
    3. עדכוני הנהלה, מזכירות וועדות.
2013
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 11
    12/02/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 2.12.13 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים: דנה גל, ליאור לוין, איתי פורמן, שחר דומיניץ, ליאור ירוס, דוראל ישי, לירז יפה, קטיה אברבוך, רומן סונקין, נטלי דוידוב, מתן רווה, יועד סספורטה, שי סלע, אורן שמש, יואב גולן, יואב אקשטיין, סטס גורבוביצקי, יעל בביצקי, טל וסר, אלינור זגורי, נטלי עוז, יואב אקשטיין

    עיקרי הישיבה:

    1. מפגש עם מנהלת שיווק של רכבת ישראל.
    2. נוהל הצבעה מרחוק.
    3. עדכונים. חלוקת תעודות מצטיינים ותעודות הערכה.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 10
    10/24/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 24.10.13 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים: שי סלע, אדם פארס, יואב גולן, איתי פורמן, ליאור לוין, הראל קינן, יואב אקשטיין נטליה דוידוב, לירז יפה, משה לוי, ליאור ירוס, דנה גל, מתן מזרחי, אור גרנות, יועד סספורטה, מירב הגן, אלינור זגורי יואב אקשטיין

    עיקרי הישיבה:

    1. אישור דו"חות כספיים.
    2. בחירת חברי ועדת בחירות.
    3. עדכוני יו"ר ועדת בחירות.
    4. הצעת החלטה- נוהל רכש.
    5. הצעת החלטה לשינוי תקנוני- הרכב הוועדה למינוי מחדש.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 7
    06/26/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 9.3.13 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:40         זמן סיום: 00:15

    נוכחים: נטלי עוז, דנה גל, איתי פורמן, ליאור ירוס, קטיה אברבוך, יועד ספורטה, שי סלע, רן טימור, יואב גולן, יואב אקשטיין, סטס גורבוביצקי, ליאור לוין, יונתן גויכמן, אדם פאקס, יעל בביצקי, מתן רווה,רומן סונקין, מירב הגן, אור גרנות, דוראל ישי, שחר דומינץ

    עיקרי הישיבה:

    1. בחירת יו"ר ועדת ביקורת.
    2. בחירת חברי ועדת ביקורת.
    3. הצעת החלטה- אשרור שינויים תקנונים שעברו משנת2011-2013.
    4. הצעת החלטה- הארכת מינוי היועץ המשפטי
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 5
    05/01/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 1.5.13 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 18:00         זמן סיום: 23:48

    נוכחים: נטלי עוז, דנה גל, איתי פורמן, אלינור זגורי,  לירז יפה, ליאור ירוס,  יועד ספורטה, שי סלע, רן טימור, יואב גולן, יואב אקשטיין, סטס גורבוביצקי, ליאור לוין, יונתן גויכמן, אדם פאקס, יעל בביצקי, מתן רווה,רומן סונקין, מירב הגן, אור גרנות, דוראל ישי, שחר דומינץ, מתן מזרחי,גל דריימן,

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת נוהל המכרז ודבר התקנון ע"י יו"ר ועדת ביקורת.
    2. בחירות ליו"ר האגודה.
    3. הצעת החלטה- עבודת האגודה מול עסקים מקומיים.
    4. הצעת החלטה- הצגת המאבק בין הסגל הזוטר לאוניברסיטה.
    5. הצעת החלטה- תמיכת האגודה במאבק האקדמי בפקולטה למדעי הבריאות הנוגע לשינוי התקנוני בנוהל הבחינות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 4
    04/24/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 24.4.13 בלובי קרוליין.
    זמן התחלה: 20:10         זמן סיום: 23:20

    נוכחים: נטלי עוז ,דנה גל, אלינור זגורי,איתי פורמן ,שחר דומיניץ ,ליאור ירוס ,דוראל ישי, ערן לדור,לירז יפה, קטיה אברבוך,מתן מזרחי ,אור גרנות,מירב הגן,רומן סונקין, משה לוי, נטלי דוידוב , אורן רנפורד , הראל קינן , עדי הבורסי, מתן רווה, גל דריימן , יועד סספורטה, שי סלע,אורן שמש , רן טימור , יואב גולן ,יואב אקשטיין , סטס גורבוביצקי ,בר חיים , אדם פארס, יונתן גויכמן , טל וסר , ליאור לוין

    עיקרי הישיבה:

    1. מצגת היכרות עם אסר"ן.
    2. הצעת החלטה לשינוי תקנוני- שינוי פרק הבחירות בתקנון האגודה.
    3. הצעת החלטה לשינו תקנוני- הרחבת הסיבות המאושרות לחיסור מישיבת מועצה.
    4. הצעת החלטה לשינוי נוהל- שינוי נוהל חסימה איזורי.
    5. הצעת החלטה- מכתב תמיכה בשינויים תקנונים הנדרשים להתמודדות עם הטרדות מיניות.
    6. הצעת החלטה- הארכת מינוי רו"ח.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 3
    05/19/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 19.3.13 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:15         זמן סיום: 23:00

    נוכחים: נטלי עוז ,דנה גל, אלינור זגורי,איתי פורמן ,שחר דומיניץ ,ליאור ירוס ,דוראל ישי, ערן לדור,לירז יפה, קטיה אברבוך,מתן מזרחי ,אור גרנות,מירב הגן,רומן סונקין, משה לוי, נטלי דוידוב , אורן רנפורד , הראל קינן , עדי הבורסי, מתן רווה, גל דריימן , יועד סספורטה, שי סלע,אורן שמש , רן טימור , יואב גולן ,יואב אקשטיין , סטס גורבוביצקי ,בר חיים , אדם פארס, יונתן גויכמן , טל וסר , ליאור לוין

    עיקרי הישיבה:

    1. הצגת הקוד האתי.
    2. הצגת המאבק של הנדסת חשמל.
    3. הצעת החלטה- יצירת תפקיד חדש: רכז רווחה.
    4. עדכוני וועדות ומזכירות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 2
    02/27/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 27.2.13 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:50

    נוכחים: נטלי עוז ,דנה גל, אלינור זגורי,איתי פורמן ,שחר דומיניץ ,ליאור ירוס ,דוראל ישי, ערן לדור,לירז יפה, קטיה אברבוך,מתן מזרחי ,אור גרנות,מירב הגן,רומן סונקין, משה לוי, נטלי דוידוב , אורן רנפורד , הראל קינן , עדי הבורסי, מתן רווה, גל דריימן , יועד סספורטה, שי סלע,אורן שמש , רן טימור , יואב גולן ,יואב אקשטיין , סטס גורבוביצקי ,בר חיים , אדם פארס, יונתן גויכמן , טל וסר , ליאור לוין

    עיקרי הישיבה:

    1. הצעת החלטה- אישור דו"חות כספיים.
    2. הצגת עיקרי דו"ח ועדת בחירות.
    3. הצעת החלטה- קבלת המלצות ועדת בחירות.
    4. עדכוני הנהלה, מזכירות ויו"רי ועדות.
    5. הצגת דו"ח ביקורת ע"י יו"ר ועדת ביקורת.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 1
    01/02/2013

    הישיבה התקיימה בתאריך 2.1.13 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00         זמן סיום: 23:50

    נוכחים: נטלי עוז ,דנה גל, אלינור זגורי,איתי פורמן ,שחר דומיניץ ,ליאור ירוס ,דוראל ישי, ערן לדור,לירז יפה, קטיה אברבוך,מתן מזרחי ,אור גרנות,מירב הגן,רומן סונקין, משה לוי, נטלי דוידוב , אורן רנפורד , הראל קינן , עדי הבורסי, מתן רווה, גל דריימן , יועד סספורטה, שי סלע,אורן שמש , רן טימור , יואב גולן ,יואב אקשטיין , סטס גורבוביצקי ,בר חיים , אדם פארס, יונתן גויכמן , טל וסר , ליאור לוין

    עיקרי הישיבה:

    1. עדכונים.
    2. מכרז לבחירת מזכ"ל מועצה 2013.
    3. שיבוץ ‏בוועדות‏ המועצה.
2012
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 14
    12/05/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 5.12.12 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:15         זמן סיום: 23:30

    נוכחים: אור נחושתן ,איתמר יוגב, אסף רוטברד,אפרת הולצמן,בן ארביב , ברק דיוויס , דורון גל, חן כהן, יועד סספורטה , לירז יפה, מיכאל ממן , נורית רודיך ,סטס גורבוביצקי , עדיאל אשרוב ,עודד מלמד , ערן לדור , קסם סיימון, שירן נבעה

    עיקרי הישיבה:

    1. הצעת החלטה- שינויים תקנונים.
    2. הצעת החלטה- הקצאת דוכני מכירות ממול בית הסטודנט לעמותות הפועלות באזורנו ולעסקים של סטודנטים.
    3. הצעת החלטה- וויסות האופי הסקסיסטי המופיע בתכנים השיווקיים המתפרסמים לסטודנטים מטעם אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 13
    11/13/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 13.11.12 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:10         זמן סיום: 23:00

    נוכחים: אור נחושתן , איתמר יוגב, אסף ליבנה, אסף רוטברד, אפרת הולצמן ,בן ארביב ,ברק דיוויס , דורון גל , יועד סספורטה, לירז יפה,מיכאל ממן, נורית רודיך , סטס גורבוביצקי , עדי שביט אורן ,עדיאל אשרוב , עודד מלמד , ערן לדור קסם סיימון שירן נבעה

    עיקרי הישיבה:

    1. עדכוני בחירות מורחבים.
    2. מתן גמול ליו"ר הוועד המנהל.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 12
    10/17/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 17.10.12 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:10         זמן סיום: 23:00

    נוכחים: אור נחושתן ,אוריה ברונשוויג , איתמר יוגב ,אסף רוטברד , אפרת הולצמן,בן ארביב ,בן דוד הגואל , דורון גל , חן כהן , יועד סספורטה , כפיר יחזקאלי , לירז יפה , נורית רודיך , סטס גורבוביצקי ,עדיאל אשרוב,עודד מלמד , ערן לדור ,קסם סיימון , רועי שבתאי , שירן נבעה

    עיקרי הישיבה:

    1. הצעת החלטה- תמיכה במאבק נגד החלטת המל"ג בעניינה של המחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון .
    2. בחירות חברי וועדת בחירות.
    3. הצעת החלטה – אישור חוזה.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 11
    09/24/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 24.9.12 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 18:15         זמן סיום: 21:00

    נוכחים: אהוד פרי , אוריה ברונשוויג , איתמר יוגב, אסף ליבנה , אסף רוטברד ,אפרת הולצמן , בן דוד הגואל , ברק דייויס , חן כהן, יועד סספורטה,כפיר יחזקאלי , לירז יפה ,נורית רודיך, עדיאל אשרוב , עודד מלמד , קסם סיימון , רועי זרוצ'ינסקי , שירן נבעה

    עיקרי הישיבה:

    1. דיון והצבעה על תקציב אגודת הסטודנטים.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 10
    08/20/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 20.8.12  בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:10         זמן סיום: 00:15

    נוכחים: אור נחושתן , אוריה ברונשוויג ,איתמר יוגב , אסף ליבנה ,אסף רוטברד ,אפרת הולצמן ,בן ארביב ,בן דוד הגואל ,ברק דייויס ,דדי , דורון גל ,חן כהן ,יועד סספורטה ,כפיר יחזקאלי ,מיכאל ממן , נורית רודיך , סטס גורבוביצקי ,עדי שביט אורן ,עודד מלמד , עמית קרן , ערן לדור , קסם סיימון ,רועי זרוצ'ינסקי ,רועי שבתאי , שירן נבעה

    עיקרי הישיבה:

    1. בחירות חברי וועדת ביקורת.
    2. הצעת החלטה – ערכים, יעוד וחזון אגודת הסטודנטים.
    3. הצעת החלטה – חוזה סופר ג'.
    4. הצעת החלטה – הסכמת יו"ר האגודה לניסוח חוזה מול חברת 'אפיק נגב'.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 9
    06/21/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 21.6.12 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 18:10         זמן סיום: 21:00

    נוכחים: אהוד פרי ,אור נחושתן ,אוריה ברונשוויג ,איתמר יוגב ,אפרת הולצמן , בן ארביב ,בן דוד הגואל ,בן מלול ,דדי עטר ,דורון גל ,חן כהן , יגאל נובצ'וק ,יועד סספורטה ,כפיר יחזקאלי ,לירז יפה ,מור גבאי , מיכאל ממן ,מעיין ארביב ,עדי שביט אורן ,עמית קרן ,ערן לדור ,קסם סיימון ,רועי זרוצ'ינסקי ,רועי שבתאי ,שירן נבע

    עיקרי הישיבה:

    1. בחירות יו"ר וועדת בחירות.
    2. בחירות יו"ר וועדת ביקורת.
    3. הצעת החלטה – אימוץ המלצות דו"ח ביקורת.
    4. הצעת החלטה – אישור המשך התקשרות עם היועץ המשפטי לאגודה.
    5. הצעת החלטה – עדכון נוה רכש.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 4
    03/27/2012

    הישיבה התקיימה בתאריך 27.3.12 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:30         זמן סיום: 00:00

    נוכחים: אהוד פרי ,אור נחושתן ,אוריה ברונשוויג ,איתמר יוגב ,אפרת הולצמן , בן ארביב ,בן דוד הגואל ,בן מלול ,דדי עטר ,דורון גל ,חן כהן , יגאל נובצ'וק ,יועד סספורטה ,כפיר יחזקאלי ,לירז יפה ,מור גבאי , מיכאל ממן ,מעיין ארביב ,עדי שביט אורן ,עמית קרן ,ערן לדור ,קסם סיימון ,רועי זרוצ'ינסקי ,רועי שבתאי ,שירן נבע

    עיקרי הישיבה:

    1. אישור תקנון מניעת הטרדות מיניות.
    2. בחירת שני חברי מועצה לצוות בחינת מכירת אחזרות האגודה בחברת שע"ל.
    3. בחירת נציג המועצה באסיפת בעלי מיניות.
    4. אישור תקצוב מופע מילואים.
    5. דיון בנושא התנהלות בשעת חירות של אגודת הסטודנטים והמועצה.
2011
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 12
    10/31/2011

    הישיבה התקיימה בתאריך 31.10.11 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים: אביגל אייכן, אבינועם רוזנבאום, אורון לביא, אוריה ברונשוויג , אייל נוקד , אלון קיפניס ,גלעד כהן , דור חרלפ , דן חיים, דניאל שפיגל , חן כהן , מיכל ג'אנח , מתן אסולין , עומרי גליק , עמית קרן , קטיה אברבוך

    עיקרי הישיבה:

    1. תקציב נסיעות קיץ לחברי מועצה.
    2. גמול לחברי מועצה שנה שנייה.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 10
    09/15/2011

    הישיבה התקיימה בתאריך 15.9.11 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים:אביגל אייכן , אורון לביא ,אוריה ברונשוויג , אייל נוקד , אלון קיפניס ,אמתי פודרבייטל , גיא בן סעדון , גלעד כהן , דן חיים , דנה הירשהורן , דניאל שפיגל , חן כהן , טל דקל , מיכל ג'אנח , מתן אסולין ,נתי חסון , עומרי גליק ,עופר מהולל ,שרה-טל קלמן

    עיקרי הישיבה:

    1. מינוי לשם ייפוי כוח של אסיפת בעלי מניות.
    2. אישור דוחות כספיים אגודת הסטודנטים לשנת 2010  .
    3. אישור תקציב אגודת הסטודנטים לשנת תשע"ב.
    4. בחירת וועדת בחירות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 8
    06/26/2011

    הישיבה התקיימה בתאריך 26.6.11 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 20:00

    נוכחים: יקיר מנור ,דור חרלפ ,דן חיים ,דניאל שפיגל ,עמית קרן ,יובל ביננבוים ,שמואל אביטל ,יעל שני ,כליל נדיר ,אורטל שמואלי , אבינועם רוזנבאום ,שרה טל קלמן ,קטיה אברבוך ,מתן אסולין , חן כהן ,דנה הירשהורן ,גיא בן סעדון ,אורון לביא ,שמרית ששון ,שמוליק קופרמן ,נתי חסון ,אייל נוקד ואביגל אייכן . אישורים בכתב- אמתי פודרבייטל ,טל דקל ,אוריה ברונשוויג , עומרי גליק.

    עיקרי הישיבה:

    1. שינויים תקנוניים .
    2. תיקון בנוהל קופה קטנה.
    3. שינוי תקנוני בנושא השמטת א-פוליטי.
    4. מכתב התפטרות/פיטורין לאזור בחירה.
    5. איוש מקומות פנויים בועדות המועצה השונות
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 4
    03/09/2011

    הישיבה התקיימה בתאריך 9.3.11 בלובי בית הסטודנט.
    זמן התחלה: 19:30         זמן סיום: 00:00

    נוכחים: כפיר יחזקאלי ,אורון לביא ,דנה הירשהורן ,נמרוד פלד ,חן כהן , אייל נוקד ,יעל שני ,מתן אסולין ,אבינועם ,גיא ב.ס ,אלון .ק, אביגל אייכן , טל דקל, יקיר מנור, עמית קרן, גלעד כהן, דניאל שפיגל, שרה טל קלמן, אסף גולמביק, אוריה ברונשוויג ,יובל ביננבוים, קטיה אברבוך ,עופר מהולל ,נתי חסון ,שמואל קופרמן, דן חיים ,מתן אסולין. עומרי גליק, אמתי פודרבייטל.

    עיקרי הישיבה:

    1. מאבק הסטודנטים לעבודה סוציאלית.
    2. אישור המלצות דו"ח ועדת ביקורת על בחירות למועצת הסטודנטים תשע"א.
    3. הארכת חוזה "אקסייטינג".
    4. חידוש העסקת היועץ המשפטי של אגודת הסטודנטים.
    5. איוש מקומות פנויים בועדות המועצה השונות.
2010
תאריך פרסום
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 10
    07/25/2010

    הישיבה התקיימה בתאריך 25.7.10 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים: מוטי טייטל ,נתי חסון ,טלי דריבין ,נטלי דוידוביץ' ,עמרי אביטן ,דניאל שפיגל ,אביתר טנא ,אמנון רוטמן ,יאיר בנימין ,אורון לביא ,שלמה כהן קטן , איילת שרייב ,מעיין כספי ,רוני מייקל ,תמר פינקלשטיין ,ירדן רפפורט ,אלון קיפניס ,נופר עמיקם ,עדי בן טובים ,אשר גבאי, ערן טרטאקובסקי, דן חיים

    עיקרי הישיבה:

    1. שינוי תקנוני משרת מנהל כספים .
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 8
    05/30/2011

    הישיבה התקיימה בתאריך 30.5.10 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים: דן חיים ,יאיר בנימין ,רוני מייקל ,אורון לביא ,ירדן רפפורט ,טלי דריבין ,נופר עמיקם ,מעיין כספי ,רונן פז ,אלון בלוך ,עדי בן טובים ,אייל ראובן ,תמר פינקלשטיין ,רן איזנברג ,רועי בן חיים ,דניאל שפיגל ,אמנון רוטמן ,נתי חסון , ערן טרטאקובסקי ,שלמה כהן קטן ,תייסיר אזבארגה ,חיים אבירם ,אלון  קיפניס ,נטלי דוודוביץ ,מיכל שמועני ,גלעד רבינא, עומר כהן, אשר גבאי

    עיקרי הישיבה:

    1.  הארכת חוזה רואה חשבון .
    2. הרחבת עיסוקה וסמכותה של הועדה לבחינת ההמלצות בדוח ועדת ביקורת על הבחירות למועצת הסטודנטים.
    3. הצטרפות לוועדות.
  • סיכום סדר יום מישיבה מספר 4
    03/02/2010

    הישיבה התקיימה בתאריךז 2.3.10 בלובי בית הסטודנט.

    נוכחים: מוטי טייטל , דן חיים ,חיים אבירם , רן איזנברג ,דניאל שפי גל, טלי דריבין , עינת דביר ,אורון לביא ,עדי בן טובים ,אשר גבאי ,תמר פינקלשטיין ,ירדן רפופורט ,איילת שריב ,נופר עמיקם ,גלעד רבינא ,שלמה כהן קטן ,רועי בן  חיים ,אלון בלוך ,אייל ראובן ,נתי חסון ,ערן טרטקובסקי

    עיקרי הישיבה:

    1. אישור דו"חות כספיים של אגודת הסטודנטים לשנת 2008.
    2. אישור דו"חות כספיים לחברת הבת קמפושובע לשנת 2008.
נגישות