מדור אקדמיה אמון על השירותים האקדמיים ועל העזרה בעניינים האקדמיים לסטודנטים באוניברסיטה. שירותי המדור מציעים מאגר בחינות וסיכומים, ספריית השאלה, עזרה של רכזי הסיוע האקדמי ותמיכה במשרתי המילואים.

משרד סיוע אקדמי:

 • ייעוץ והכוונה לטיפול בבעיות אקדמיות: במשרד עובדים/ות חמש/חמישה רכזי/ות אקדמיה. רכזי הפקולטות הן/ם "המומחים לבירוקרטיה". תפקידן/ם להנחות ולסייע בכל בעיה אקדמית שמתעוררת אצל סטודנטים ומחלקות בפקולטות שלהם. הרכזים/ות משמשים/ות כנציגים/ות בבית הדין של האוניברסיטה ומסייעים לסטודנטים שזומנו לוועדת משמעת.
 • הפעלת ועדי כיתות: תפקיד ועדי הכיתות הוא לייצג את הסטודנטים בבעיות ובקשות קולקטיביות בפני סגל ההוראה ומזכירויות המחלקה והפקולטה. הסטודנטים המתנדבים לתפקיד נציג/ת ועד הכיתה מקבלים ליווי צמוד של רכזי מדור אקדמיה ולהוקרה מאגודת הסטודנטים. לפרטים נוספים צרו קשר עם מדור אקדמיה.
 • מנהלת סיוע אקדמי
  נטע לזר
  מיקום: בית הסטודנט (70), קומה 1, חדר 160
  נייד: 0542321323
  משרד: 086472349
 • רכזת סיוע אקדמי - הנדסה א'
  יהלי ישי
  מטפלת בהנדסות: חשמל, חומרים, מכונות, כימית , בניין ומחשבים.
  מיקום: בית הסטודנט (70), קומה 1, חדר 161
  שעות קבלה:

  שעות הקבלה המדוייקות של כל רכזת יתעדכנו לקראת תחילת סמסטר ב'.

  במהלך תקופת המבחנים שעות הקבלה יתקיימו בין השעות 10:00-14:00.

  משרד: 086472348
 • רכזת סיוע אקדמי - הנדסה ב' ומכינות
  נופר שלוש
  מטפלת במכינות ובהנדסות: תעשייה וניהול, ביו רפואית, ביו טכנולוגית, מערכות מידע, תוכנה ומערכות תקשורת.
  מיקום: בית הסטודנט (70), קומה 1, חדר 161
  שעות קבלה:

  שעות הקבלה המדוייקות של כל רכזת יתעדכנו לקראת תחילת סמסטר ב'.

  במהלך תקופת המבחנים שעות הקבלה יתקיימו בין השעות 10:00-14:00.

  משרד: 086472348

משרד מיזמים אקדמיים:

 • מאגר בחינות וסיכומים: מאגר הבחינות והסיכומים מכל המחלקות וכל הפקולטות באוניברסיטה, מכילי אלפי חומרי למידה מעודכנים מן השנים האחרונות. לאחר כל תקופת מבחנים רכזי המאגר מוסיפים סיכומים ומבחנים חדשים למאגר. הסיכומים והבחינות ניתנים להורדה ולעיון בכל עת. בנוסף, כל מי שמביא סיכום או מבחן שעומדים בקריטריונים מקבל צ'ופר מפנק!
 • ספריית השאלה: ספריית ההשאלה של האגודה מופעלת בשיתוף דיקנאט הסטודנטים וספריית ארן, והיא מאפשרת להשאיל ספרים במגוון קורסים לתקופות זמן ממושכות (סמסטר או שנה) בעלות מינימלית, ובכך למעשה לא להוציא כסף מיותר על ספרי לימוד. הספרייה ממוקמת באגף הספרים השמורים, מימין ללובי הכניסה לספרייה.
 • קורסי חוץ: שירות קורסים חיצוניים וקורסי קדם למבחנים. קורסי הכנה למבחן הפסיכומטרי ולמבחן המתא"ם לתואר שני בפסיכולוגיה

משרד מילואים:

 • סיוע ותמיכה במשרתי המילואים: המשרד מאפשר לבצע הגשת טפסים לביטוח לאומי, מסייע בבעיות אקדמיות הנוגעות לשירות המילואים ומעניק צ'ופרים למשרתי המילואים.
נגישות