זום אין

ZOOM IN - סדרת הרשת של האגודה הסטודנטיאלית

התקופה האחרונה  היתה מעט מבלבלת ומשונה. עברנו לא מעט משברים ובן רגע מצאנו עצמנו סגורים בתוך הבית ולפעמים מרגישים לבד.
בתקופה זו חשבנו על הסטודנטים/יות ועל מה לה/ן יש להגיד. חשוב לנו לשמוע את הקול שלכם/ן, להבין מכם/ן איך מערבים את התקופה הלא פשוטה הזו, לנסות להזדהות איתכם/ן – ובעיקר להרגיש שוב ביחד.

אז לפני פסח פרסמנו קול קורא וביקשנו מסטודנטים/יות לקחת חלק בסדרת רשת חדשה. קיבלנו עשרות פניות. היה מאוד קשה לבחור, אבל בסוף בחרנו בחמישה סטודנטים וסטודנטיות שיספרו את הסיפור של התקופה הזאת מנקודת המבט שלהם/ן.

ניתן לצפות בכל הפרקים כאן או בעמוד היוטיוב שלנו

מקווים שתתרגשו כמונו ?

ZOOM IN טיזר


קצת על המשתתפים…

ויקה
ויקה קלנטרוב, בת 25, במקור מערד. מסיימת השנה תואר ראשון בניהול ותקשורת. " אני חננה עם תעודות, אני מגדלת השנה גור נחייה (שאי אפשר לא להתאהב בו), אני בוכרית, אני עושה הרבה פאדיחות בחיי וחיה עם זה בשלום, אני חברה טובה ואני מאוד תחרותית?. את השירות הצבאי שלי עשיתי בב"ש וכל חיי אני בדרום אז אני מודה שלא ריגש אותי לעבור לגור בב"ש ?. את הקריירה שלי תכננתי להתחיל בתור שחקנית ואז התחלתי פסיכומטרי ומשם הגעתי לאוניברסיטת בן גוריון. השאר היסטוריה".

נדב
נדב קלמה, בן 24 מרחובות, סטודנט שנה א' למדעי המחשב. "החיים בבאר שבע הם מירוץ כנגד הפומו. בין לימודים, חברים, בישולים, ארוחות שישי, טיפול בדירה בבעיות וקריאה לטכנאים (כי בכל זאת אנחנו גרים בבאר שבע), אימונים ועוד, כמות הזמן שמוקדשת למנוחה הולכת ופוחתת. הקורונה נתנה לי הזדמנות רגע לעצור ולהנות מהשקט, לבלות עם המשפחה שלי, לא לרדוף ולא לברוח, ולחוות לכמה רגעים ארוכים איך נראים חיים כאלה. לסדרה הגעתי כי אני אוהב לשתף. דעות, מחשבות, הגיגים מצחיקים, וגם סתם דברים שעוברים עליי"
יהונתן.
יהונתן להט, בן 26, סטודנט להנדסת תעשייה וניהול בשנה ג'. כרגע שוהה בארה"ב במסגרת תכנית לחילופי סטודנטים של האוניברסיטה יחד עם חברתו. "אני גר בשכונה ד' בדירה עם חצר חלומית. תמיד אמרו לי שהחוויה של לימודים בחו"ל היא חוויה של פעם בחיים – רק עכשיו אני מבין כמה".
משי
משי בירנבאום, בת 26, לומדת סוציולוגיה, אנתרופולוגיה וחינוך, שנה אחרונה. במקור מכפר יונה/ הוד השרון.  "נשאר לי רק עוד סמסטר בב"ש ואני שמחה על כל רגע שלמדתי כאן. הכרתי חברים לחיים והחוויה שלי מהמקום והאנשים פשוט מדהימה. רציתי להשתתף בסדרה כדי להראות שלמרות שהמצב קשה, ואנחנו מרגישים באוויר וששום דבר לא ברור, אפשר גם למצוא את החיובי, האופטימיות וחוש ההומור. מאוד אוהבת לקרוא ולכתוב, סרטי מארוול זה מאסט ומוזיקה בפול ווליום בנהיגה".
רותם
רותם נטע חיים, אוטוטו בן 25, במקור מאבן יהודה. לומד עבודה סוציאלית שנה א'. "פילוסוף בשקל. אוהד הפועל תל אביב. בחרתי להשתתף בסדרה כי חזרתי לגור אצל ההורים בתקופת הקורונה. זה היה ממש נחמד כי גם אחותי הקטנה הייתה בבית וגם אחי הגדול שהעסק שלו נמצא בחצר הבית. בתקופה הזאת הבנתי כמה ההורים שלי אוהבים אותי ואת אחיי וכמה הם מאושרים שהיינו ביחד בתקופת המשבר הזאת. עצם זה שעברנו את התקופה ביחד עזר לנו להתמודד עם הסיטואציה בצורה טובה".

 

פרק 1

פרק 2

נגישות