עכשיו התור לאהבה
מאת: גלי סיטון

חובבי הרומנטיקה והקיטש – זה בשבילכם! זהו אולי המקום הכי לא צפוי, בזמן הלא נכון ולגמרי נגד הקונספט, אבל גם בפאנג'ויה תוכלו למצוא את אהבת חייכם, ויש לנו הוכחות

זה קורה כנגד כל הסיכויים, במקום שבו אהבה ורומנטיקה נמצאות מחוץ ללקסיקון, כשקשר ארוך נמשך שעה וחצי, מקסימום שעתיים, בין ההמון המזיע, המטפטף, מהול האלכוהול ורווי הזימה הם מצאו זה את זו. איפה שאף אחד לא חושב אפילו לחפש הם מצאו מערכת יחסים, בפאנג'ויה. קבלו שלושה סיפורי אהבה שנולדו כנגד כל הסיכויים בחממת אלכוהול נטולת מחויבות והגדרות. אזהרה: כתבה זו אין מטרתה לעורר תקוות שווא וציפיות בקרב רווקים ורווקות. הקריאה באחריות הקורא/ת בלבד. לא מומלץ לבעלי לב חלש ולרומנטיקנים חסרי תקנה שחושבים שהנה, אולי בכל זאת.

קופה מהירה

אורי ונדין לומדים שניהם בפקולטה להנדסה. נדין לומדת תעשייה וניהול ואורי הנדסת חשמל. לפי הכיוון היינו מצפים שזוג כזה ייפגש בספרייה בשעת לילה מאוחרת של תקופת מבחנים, אבל זה קרה דווקא בפאנג'ויה, בתור לקופה בסופר. נדין מספרת שבכלל לא חשבה בכיוון זוגיות כשהלכה לשם. "באתי בעיקר ליהנות עם החברות שלי", ואורי מספר, "באתי בראש פתוח ולא חיפשתי משהו ספציפי". אורי הגיע עם החברים למלון והיה תור ארוך להרשמת חדרים. בינתיים הוא הלך לסופר להרגיע את הרעב של החבורה, אך אבוי, גם בסופר תור מייגע שלא נגמר. "כולם קונים אלכוהול וחטיפים באלפי שקלים ואני בסך הכול באתי עם פיתות ופסטרמה". מכיוון שהתור ארוך אך הסופ"ש קצר, באלגנטיות ישראלית גישש אורי אל תחילת התור לראות למי הוא יכול להצטרף בנימוס לזמן התשלום. "המטרה הייתה להצטרף לקבוצה שכבר קונה ולשלם על החלק שלי... ושם פגשתי אותה! מחכה בתור עם חברות שלה. הייתה שיחה קצרה, הראיתי להן שיש לי רק פיתות ופסטרמה וביקשתי להצטרף לחשבון. הן הסכימו מיד וסלחו לי שהוספתי גם מסטיקים מהקופה". אחרי המפגש הזה כל אחד מהם הלך לדרכו, והם נפגשנו שוב באותו הערב באחת המסיבות. אורי שמח שוב לראות את נדין, אף על פי שהיא לא זכרה אותו מהסופר. "הוא היה ג'נטלמן אמתי, לגמרי שבה אותי", היא מספרת. "נפגשנו במסיבות, אבל בשאר הזמן כל אחד היה עם החברים שלו". אחרי שנגמרה הפאנג'ויה הם המשיכו לדייט רציני ונדין מספרת שזו מבחינתה הייתה הפעם שזה נעשה רציני. השנה הם הולכים שוב, אבל כל אחד בנפרד עם החברים. "נותן לה למצוא תחליף", הוא צוחק.

סיבוב חוזר

נאור לומד בכלל באוניברסיטת אריאל, הוא סטודנט לתואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים. נופר היא בשנתה השלישית בבן גוריון, לומדת לתואר בסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ובחינוך. הם נפגשו בפאנג'ויה, אבל הכירו לפני כן, ובגלל זה נופר ממהרת להסביר שנדיר לדעתה למצוא שם זוגיות. "רק שלא יחשבו שאנחנו ממליצים לחפש שם חתנים". נאור ונופר הכירו לפני כן במסיבת קיבוץ דרך חברה. אף על פי ששניהם מעידים שהייתה אהבה, הקשר לא המשיך. "כל אחד המשיך בחייו ולא דיברנו כמעט בכלל במשך ארבע שנים", מסבירה נופר. הפעם הבאה שהם נפגשו הייתה בפאנג'ויה, שהייתה של אוניברסיטת בן גוריון ואוניברסיטת אריאל ביחד. "בפאנג'ויה לפני שנתיים הייתי בשנה א' והוא היה בשנה ג', ראיתי באפליקציה של הפאנג'ויה שהוא גם הגיע, אז החלטתי לכתוב לו". אחרי המהלך של נופר הם נפגשו ודיברו עד הבוקר על כל מה שהיה. "אף אחד מאתנו לא חשב על זה", ונאור מוסיף, "אני חשבתי שהיא לא תרצה ותחשוב שאני לא רציני". אחרי הפאנג'ויה הם המשיכו לצאת, והיום הם מאורסים! השנה נופר הולכת, אבל נאור לא. "הוא קצת איבד את העניין בפאנג'ויה מאז... אפשר להבין אותו", היא צוחקת, ואומרת שהפאנג'ויה היא סוג של מסיבת רווקות בשבילה. יש מצב שהם עלו פה על קונספט מגניב.

זה נגמר בטבעת

הסיפור הבא דורש אזהרה נוספת: שוב, בעלי לב חלש ומפתחי תקוות באופן מוגזם – אולי זה הזמן לעצור, כי סיפור האהבה הזה הורס בקטע מסוכן. מתן ועדי הכירו לפני ארבע שנים בפאנג'ויה. "זה היה לחלוטין במקריות וזה משהו שיצא טוב", אומר מתן, שסיים השנה לימודים בבן גוריון במעבדה רפואית. הוא מספר איך הכול התחיל עם עדי, סטודנטית ב-HIT. מתן ראה את עדי במסיבה בפאג'ויה עם חברה והחליט לגשת. "ביקשתי את המספר שלה בהכי ג'נטלמניות, לא באתי כמו ערס, רציתי להזמין אותה לבירה או משהו, אבל ראיתי שזה לא ילך לשם כי הייתה עם חברה וידעתי שהיא לא תשאיר אותה לבד". אחרי החלפת הטלפונים הם נפגשו והמשיכו לתחזק זוגיות עד הפאנג'ויה של שנה אחר כך. "חגגנו שם שנה כי זה יצא בול שנה אחרי". בשנה שאחרי כן הם חגגו שנתיים ומתן החליט לשאול את השאלה הכי פחות פופולארית במסגרת הפאנג'ויה. "ירדתי על הברכיים והצעתי לה". זה היה במסיבת VIP, מתן השיג כרטיסים לו ולכל החברים. הם תיאמו עם ההפקה, והדיג'יי שמח להשאיל את המיקרופון ולפנות את הבמה לרומנטיקה כמו של פעם. עדי הובכה, ביקשה ממנו לקום ואמרה שזה לא מתאים. סתם! ברור שהיא אמרה כן, ולא סתם, לרקע השיר marry you  של ברונו מארס. "וזה לא השיא", מתן מוסיף, "זכינו גם בחופשה זוגית בברצלונה מטעם הפאנג'ויה". במהלך הקיץ פרסמו פוסט בסגנון: ספרו לנו למה לכם מגיע לטוס על חשבוננו לברצלונה. מתן תייג את עדי, סיפר את הסיפור שלהם, והם זכו בטיסה. "אמרנו זהו, החזרנו את כל ההשקעות והכסף של הפאנג'ויה". השנה זו תהיה השנה הראשונה שהם לא הולכים לפאנג'ויה.

אז הנה, ראינו שבכל זאת זה נכון שלא כל מי שמגיע לפאנג'ויה נוטף זימה, ואבירים בימינו יכולים להסתובב גם בין מסיבות בריכה בצהריים ולא רק בנשף ריקודים בשעת חצות. חוץ מזה, יש הרבה סיפורי אהבה יפים ומרגשים שאורכם הוא שעתיים, ולפעמים זה כל מה שצריך. העיקר הוא לא להשאיר אחרינו בלגן ולזכור: לכל אחד יש לב חלש במידה כזו או אחרת, וצריך להתייחס אליו בעדינות ובכבוד, גם אם זה רק לשעתיים. ומים. לשתות הרבה מים!

נגישות