ספריה עשר!
מאת: תוכן שיווקי

שנת לימודים חדשה התחילה ואתם כבר מכירים את הנוהל. לומדים במשך שעות, מטלות ועבודות להגשה מצטברות בערמות, מבחנים, בחנים, חשבונות, שכר דירה. הזמן דוחק והכיס מתרוקן. נדמה שלמצוא מקום עם אוכל ראוי במחירים שפויים הפך להיות משימה בלתי אפשרית, אז אולי כדאי להזמין פיצה ולהתפשר, כי למי יש כוח לצאת מהבית?

אם אתם מצליחים להזדהות עם הסיפור המוכר והידוע, יש לנו חדשות טובות עבורכם. לא עוד! במסעדת הספריה שבמרכז "מבנה" החליטו לפתוח במבצע מיוחד שמפרגן לסטודנטים, ולאפשר לנו לצאת לאכול, לשתות, ולבלות באחד המקומות המגניבים בעיר בלי לקרוע את הכיס.

בין התאריכים ה-5 עד ה-16 בנובמבר תציע המסעדה תפריט מיוחד עם מחיר אחיד של עשרה שקלים בלבד לכל המנות. בתפריט תוכלו למצוא מנות פתיחה ונשנושים כמו פלאפל אסלי, אמפנדס, סלט כרוב תאילנדי והום פרייז. שבעתם? לצד המנות, יוגשו כל סוגי המשקאות הקלים שנמצאים גם הם בתפריט המוזל והייחודי של הספריה. כך גם היינות האדומים והלבנים, קוקטיילים שונים, צ'ייסרים (שניים בעשרה שקלים) והשוס הגדול - חצי ליטר גולדסטאר!

אם עוד לא הגעתם לספריה - לא זו שבאוניברסיטה, כן? - חשוב שתדעו שהמסעדה מציעה אוכל מעולה באווירה צעירה ושמחה, כשבשעות הערב המאוחרות הופכת המסעדה לבר כיפי ומגניב. לפני שאתם יוצאים מהבית, חשוב לציין שעל מנת ליהנות ממחירי המבצע שתקפים באמצע השבוע בלבד, תצטרכו להציג תעודת סטודנט/ית למלצר/ית.

צילום: יח''צ
נגישות