היום הסטודנטיאלי ביותר
מאת: ליעד וכניש , עורכת עדן גבע לירן , מדור: הבלוגר

מכירים את זה שאתם נמצאים באיזה חור בדרום אמריקה ולפתע מגיחה חבורה של ישראלים שצועקת ועושה פאדיחות מול המקומיים? אז הכתבה הזו מוקדשת לכם.

 

איזה כיף זה יום הסטודנט בבן גוריון. בחיי, זה כמו פאנג'ויה משופרת. אם בפאנג'ויה אני הופך לזומבי מהלך רווי באלכוהול ובפיצה דומינוס החל ממסיבת הערב הראשונה, אז במסיבות יום הסטודנט המתפרשות על פני שלושה ימים בחלוקה נאותה והוגנת אני יכול להשלים שעות שינה בלי תחושות אשם. פשוט תענוג. הפסקת הלימודים לפני מסיבת הערב של יום הסטודנט מאפשרת לך לישון שנת צהריים, ואז אתה קם רענן לישיבת החברים של לפני - כולם יושבים בנחת, שותים, מבלים ולבסוף יוצאים שיכורים ומרוצים להסעה האחרונה, ולמרות שיש בתור שמונים סטודנטים, איכשהו כולם מצליחים להיכנס לאוטובוס ויש מקום ישיבה לכולם. מגיעים למתחם במהירות, נכנסים ושותים עוד חצי בירה כי למה לא בעצם, ואז הולכים לאזור הבמה, רוקדים כולם ופשוט תענוג. ואז אתה צריך לשירותים. אתה אומר לחברים "תישארו פה, אני הולך רגע וחוזר", מגיע לאזור של השירותים הכימיים ורואה תור של נצח. 120 בחורות ושלושה גברים.

כשסיימת עם השירותים, המסיבה נגמרה. אתה הולך הביתה בידיעה שמחר קמים בבוקר והולכים למסיבת בריכה הכי טובה בשנה. אתה ישן כמו מלך עד הצהריים, אוכל ארוחת בוקר מזינה ונפגש עם החבורה לישיבת שתייה. הם שואלים לאן נעלמת אתמול בערב. כולם כבר בבגד ים, שותים בכיף, כעבור שעה מכינים כוס אחרונה לדרך ויוצאים עם המון מצב רוח למסיבה הכי טובה של אוניברסיטת בן גוריון. בדרך לשם אתה פוגש עוד המון סטודנטים וסטודנטיות יפים ויפות, וכולם מרוצים ושרים ושיכורים ויאללה מסיבה. הכניסה למסיבה חלקה, עושים ערמת תיקים ליד אחת השמשיות ויאללה לבר. כולם קונים בירה עם צ'ייסר כי זה משתלם, ואז הולכים לרחבה, עושים מעגל של החבורה ורוקדים ואיזה כיף, עד שאתה ועוד חבר מחליטים שבא לכם להתרענן ואתם הולכים לכיוון הבריכה. מגיעים לבריכה, תור של נצח. חבר שלך אומר "אני אוותר..." ואתה פתאום קולט שיש בתור איזו מישהי שכבר הרבה זמן בא לך להתחיל איתה, ועכשיו אתה שיכור ויש לך ביטחון, אז זו אחלה הזדמנות. אתה הולך לשם, עומד לידה בתור וזורק לה איזו בדיחה כזו בסגנון "איך המים? רטובים?" והיא צוחקת ואתם פותחים בשיחה קולחת, והכל הולך טוב, עד שנגמרים לכם נושאי השיחה אבל התור לא נגמר. היא כבר לא מסוגלת להתמודד עם השתיקה המביכה הזאת ונזכרת שחברות שלה מחכות לה ברחבה, ואתה, שבכלל לא היה כזה חשוב לך להיכנס למים, חייב להישאר שם בתור כדי שהבחורה לא תחשוב שבאת לשם רק בגללה, ותפרסם עליך פוסט בקונפשנס. למחרת חברים שלך שואלים אותך לאן נעלמת אתמול.

נגישות