מי אנחנו?

קבוצת סטודנטים/ות פטריוטים/ות שמאלנים/ות שרוצים/ות להזיז את עצמם/ן מהספה ולפעול למען הדברים שחשובים לנו ולמען עתיד המדינה שאליו אנו שואפים/ות. אנחנו רוצים/ות להיות הסטודנטים/ות שעושים/ות ולא רק מדברים/ות, שנאבקים/ות ולא רק מתלוננים/ות. כל זה תוך צבירת חוויות טובות, ידע, חברים והמון תחושות סיפוק ומיצוי. כל מי שרוצה להיות פעיל/ה בשינוי ושיפור הסביבה בה אנו חיים/ות וחיות מוזמן/ת ליצור קשר ולהצטרף אלינו.

הפעילות שלנו:

נפגשים/ות כדי ללמוד ולהעמיק את הידע שלנו בנושאים שונים ומגוונים, לוקחים/ות חלק בפעילויות כלל-ארציות ומקומיות, מרימים/ות אירועי שיא לקהל הרחב בקמפוס ואירועי-פנים לחברי/ות התא בלבד, מתמחים/ות בכנסת אצל הח"כים, יוזמים/ות סיורים, הפגנות, ופעילויות שונות שמעניינות אותנו, כדי לקדם את הערכים שלנו, את מר"צ בפריפריה ולהציף את ערכי השמאל בשיח.

אנחנו מאמינים/ות כי באמצעות חשיפת הערכים הכנים והלא מתפשרים שלנו למען חברה צודקת ושיווניות יותר, נוכל ביחד לחזק את השמאל בישראל.

מה זה נותן לי:

התא מהווה פלטפורמה לקידום רעיונות והחזון האישי שלך. יש מקום לכל אחד ואחת להשתמש בתא כאמצעי לאתגר ולהתפתחות האישית. בנוסף, ניתן להתמחות בלשכות חברי/ות הכנסת. זו הזדמנות מדהימה לקדם נושאים קרובים ללבכם/ן, ללמוד על העשייה בכנסת מקרוב ולצבור ניסיון מרשים.

אז איך מצטרפים/ות:

קודם כל עושים לייק לעמוד שלנו – תא מרצ בן גוריון – אנחנו זמינים/ות שם לכל פנייה!

ליצירת קשר:

לי-את 055-0475666

יעל 054-5224-288

 

נגישות