"האמת שלי" הינו ארגון א-מפלגתי, המורכב מחיילים וחיילות במילואים שמטרתו לחנך בארץ ובעולם על פעילות צה"ל ולהפיץ את הערכים שלאורם חייליו פועלים.

למה אנחנו כאן?

הארגון קם מתוך זעקה כנה, אל מול קולות בארץ ובעולם המוציאים את דיבתם של חיילי צה"ל, מתוך בורות ולעתים קרובות מדי תוך הטעיה מכוונת, ושימוש בשקרים ובחצאי אמיתות, שכל מטרתם להכפיש וליצור דה-לגיטימציה לפעילותם של חיילי צה"ל במדינת ישראל.

אנו, ב'האמת שלי', שמנו לנו למטרה לחשוף, בארץ ובעולם, את המציאות המורכבת עמה מתמודדים חיילי צה"ל בפעילותם, הייחודית לאזורנו, תוך שהם נצמדים לערכים ולנורמות מוסר שאין להם אח ורע בעולם הצבאי בכלל ובמזרח התיכון בפרט. בכך אנו מבקשים להביא תמונת מצב אובייקטיבית וכנה לאלה הנתונים תדיר להשפעתם של גופי תקשורת אינטרסנטיים וגורמים עוינים המשקפים תמונה חד צדדית ומעוותת על פעילותם של לוחמי צה"ל.

מה אנו עושים?

הרצאות, חוגי בית, סיורי שטח ופעולות הסברה דיפלומטיות בארץ ובעולם, המביאות את דבר חיילי צה"ל באופן שקוף ואובייקטיבי לקהלים שונים ומגוונים. כמו כן, אנו אוספים ומתעדים עדויות של חיילים וחיילות משוחררים אשר מספרים ממקור ראשון את שעבר עליהם בשירותם הצבאי, בדגש על דילמות מוסריות ואתיות שאותן חוו.

"האמת שלי" – הפעילות באוניברסיטת בן-גוריון

על מנת להרחיב את מעגלי העשייה וההשפעה שלנו בארץ החלטנו להקים תאי פעילים באוניברסיטאות השונות ברחבי הארץ. תא 'האמת שלי' באוניברסיטת בן גוריון יהווה הנהגה מקומית של הארגון, ייזום ויוביל פעילויות ואירועים מקומיים וכן יקח חלק באירועים ובמשימות הכלל-ארציים.

אפשרויות התנדבות

מעורבות בפעילות התא, מתן עדות, תרגום לשפות זרות, צילום, וידאו, גרפיקה, פרויקטים חינוכיים (הדרכה, שיווק, בניית תכנים חינוכיים) ועוד.

לפרטים נוספים:

היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו בלחיצה כאן.
היכנסו לאתר האינטרנט שלנו בלחיצה כאן.

 ליצירת קשר:
סלומי ביטון
טלפון: 054-4994753
מייל  info@mytruth.org.il

נגישות