מסתבכות/ים עם מאגר הבחינות והסיכומים החדש? לא מבינות/ים איך זה בדיוק עובד? אגודת הסטודנטים יצרה עבורך סרטוני הדרכה מושקעים עם כל המידע

סרטון מס' 1 – התחברות למאגר ושימוש בו

  • הסרטון נפתח בעמוד הבית של האגודה.

קריינית: "שלום! בסרטון זה נדריך אתכן/ם איך להשתמש במאגר הבחינות והסיכומים החדש. אל המאגר ניתן להגיע בשני אופנים:

  1. דרך התפריט של החוויה האקדמית -> שירותים אקדמיים -> מאגר הבחינות/הסיכומים.
  2. או דרך תפריט השירותים המובילים מצד שמאל."

(לחיצה על מאגר בחינות/סיכומים תעביר אתכן/ם לעמוד התחברות למערכת)

קריינית: "לאחר שהעמוד נטען יש להתחבר למערכת עם פרטי הכניסה של הPOST. חשוב לשים לב! הגישה מתאפשרת רק למשלמי דמי רווחה. "

(לחיצה על התחברות מעבירה למאגר)

קריינית: "לאחר ההתחברות למאגר ניתן להתחיל את החיפוש. ישנן שתי אפשרויות חיפוש במאגרים, חיפוש פשוט וחיפוש מתקדם.

  1. החיפוש הפשוט מאפשר חיפוש בעזרת מלל חופשי או מספר קורס. בהזנת מספר קורס יש לשים לב לתבנית המוגדרת של מספר קורס : 3 ספרות-> נקודה-> ספרה אחת -> נקודה -> 4 ספרות. במהלך הזנת המספר תוצג רשימה מתחת לשורת החיפוש, יש לבחור בפריט הרלוונטי מתוך הרשימה ורק לאחריו ללחוץ ENTER או חיפוש. ניתן גם לחפש עם מלל חופשי, שיציג גם הוא רשימה של קורסים רלוונטיים. לחיצה על מקש הENTER או חיפוש ללא בחירת אפשרות תציג את כל הפריטים ממגוון הקורסים השונים הכוללים את המילים אותן הזנתן.
  2. החיפוש המורחב יוביל לתפריט בו יש לבחור את הפקולטה והמחלקה אליהן הקורס שייך. לאחר ביצוע הבחירות רשימת הקורסים תסונן ויוצגו כל הקורסים שקיימים במאגר תחת אותה מחלקה. יש לבחור בקורס הרלוונטי ולהקיש על מקש החיפוש."

(מעבר לעמוד הקורס)

קריינית: "כעת מוצגים כלל החומרים שקיימים במאגר תחת אותו קורס מהחדש לישן. בצד שמאל של כל שורה מופיע כפתור ההורדה המאפשר הצגה של הפריט בלשונית חדשה בדפדפן והורדתו. במידה ובקורס יש למעלה מ25 פריטים, יש ללחוץ על כפתור טען עוד כדי לראות את יתר הפריטים. בהצלחה!"

סרטון מס' 2 – העלאת חומרים למאגר

  • הסרטון נפתח בעמוד הבית של האגודה.

קריינית: "שלום! בסרטון זה נדריך אתכן/ם על העלאת חומרים למאגר הבחינות והסיכומים החדש. אל המאגר ניתן להגיע מעמוד הבית של אתר האגודה בשני אופנים:

  1. דרך התפריט של החוויה האקדמית -> שירותים אקדמיים -> מאגר הבחינות/הסיכומים.
  2. או דרך תפריט השירותים המובילים מצד שמאל."

(לחיצה על מאגר בחינות/סיכומים מעבירה לעמוד התחברות למערכת)

קריינית: "לאחר שהעמוד נטען יש להתחבר למערכת עם פרטי הכניסה של הPOST. חשוב לשים לב! הגישה מתאפשרת רק למשלמי דמי רווחה."

(לחיצה על התחברות מעבירה למאגר)

קריינית: "לאחר ההתחברות למאגר יופיעו בפינה השמאלית כפתורים של העלאת בחינה והעלאת סיכום, יש ללחוץ על הכפתור הרלוונטי בהתאם לסוג החומר."

(לחיצה ומעבר לטופס ההעלאה)

קריינית: "במידה ויש יותר מקובץ אחד שרלוונטי לאותו פריט, יש ללחוץ על כפתור העלאת בחינה מיוחדת שבתחתית הטופס ולעקוב בו אחר אותן ההוראות. יש למלא את כל שדות הטופס בהתאם לפריט המועלה.

יש לשים לב להזנת מספר הקורס לפי התבנית המוגדרת של מספר קורס : 3 ספרות -> נקודה -> ספרה אחת -> נקודה -> 4 ספרות. במהלך ההקלדה תפתח רשימה של קורסים אפשריים למספר שהוזן, יש לבחור את הקורס הרלוונטי במידה והוא קיים. אם הרשימה לא מזהה קורס מתאים, יש למלא את כל הפרטים ידנית כדי שנוכל לפתוח קורס חדש במאגר. חשוב לדייק בכל הפרטי, כיוון שאלו הפרטים שיוצגו במאגר לאחר ההעלאה. בשדה ההערות ניתן להוסיף מידע נוסף אודות הפריט שאינו מופיע או עלול להיות לא מספיק ברור.

לאחר מילוי השדות יש לצרף את הקובץ הרלוונטי. כשמדובר במבחן או בוחן חובה לצרף את טופס הבחינה, בלעדיו לא תתאפשר ההעלאה. יש לסמן בריבוע ההצהרה על הזכויות למסמכים המצורפים וללחוץ על כפתור ההעלאה."

(מעבר לעמוד ההודעה על העלאת הפריט)

קריינית: מזל טוב! הפריט הועבר לטיפולם של רכזי המאגר. לאחר שהפריט ייבדק ויועלה, תתקבל הודעה במייל הPOST על מצב הנקודות והזמנה לאיסוף הצ'ופרים. בהצלחה!"

נגישות