כל מה שרצית לדעת על רב-קו ולא העזת לשאול:

ידוע שאחד מהיתרונות הבולטים של הלימודים באקדמיה הוא ההנחות! אם הגעת לכאן, כנראה שאת/ה מוכר/ת כסטודנט על פי חוק זכויות הסטודנט, מה שאומר שאת/ה זכאי/ת להנחה! עכשיו רק נשאר לברר מה יש לרב-קו להציע לכן/ם!

כולנו יודעים שהדבר הנכון (והירוק) לעשות הוא להשתמש בתחבורה ציבורית…
אם עוד לא השתכנעת – פירטנו כאן את כל ההנחות המגיעות לך:

  • אם תבחר/י להטעין את כרטיס הרב-קו בפרופיל סטודנט (רגיל) תקבל/י הנחה של 33% ברכישת כרטיסייה בקווים בהם עלות הנסיעה הרגילה היא עד 15.40 ש"ח, ותעריף מוזל לסטודנט/ית ברכישת שני ניקובים (הלוך-חזור) בקווים בהם עלות הנסיעה הרגילה היא החל מ 17.80 ש"ח ומעלה.
  • אם תבחר/י להטעין את כרטיס הרב-קו בפרופיל סטודנט מורחב (שנתי או סמסטריאלי) תקבל/י הנחה של 50% בכל נסיעה! (עירונית או בינעירונית), למעט כרטיסי מנוי ונסיעות לאילת.
  • ועוד משהו שכדאי לדעת – הצגת תעודת סטודנט של מוסד מוכר תעניק לך הנחה של 30% ברכישת כרטיסי הלוך-חזור ברכבת ו33% הנחה ברכישת כרטיסיית 12 נסיעות (12 נסיעות במחיר של 8, לא רע בכלל).

בתחילת השנה רב קו מגיעים עד אליכם!

ב29.10 עד ה2.11 חברת דן באר שבע יגיעו לאוניברסיטה לטובת חידוש פרופיל סטודנט וטעינות כרטיס.

מקום: בית הסטודנט, קומה 2 חדר מעורבות 238.
שעות פעילות: 9:00-16:00.

מה צריך להביא:

  • תעודת סטודנט. (למי שאין, ניתן לגשת למשרד שירותי אגודה בכניסה לבית הסטודנט עם אישור לימודים ולקבל חתימה, עם אישור זה יש להגיע לעמדה)
  • אישור לימודים.
  • תעודת זהות.

לא אוהבים לעמוד בתור? יש פתרון- נציגי רב קו יסבירו לכם במקום על האפליקציה שלהם, שם תוכלו לחדש את הפרופיל לבד.

לכתבה על חודש בירוקרטיה עם כל הפרטים (רב קו, ארנונה, עו"ד וביטוח לאומי) לחצו כאן- חוסכים את הבירוקרטיה!

!Everything you wanted to know about Rav Kavs but didn’t bother to ask

Of course, one of the best things about being a student is the discounts! If you got to this page, you are probably entitled to a student discount.

Here is a list of the different discounts that are available:
-If you choose update your Rav Kav to a Student Profile, you will receive a 33% discount on a bus where the cost of a regular ticket is 15.40 shekels. The student discount for purchasing a two-way ticket is from 17.80 and up.
-If you choose to charge your Rav Kav with the Extended Student Profile (by year or by semester), you will get a 50% discount on each ride, both within the city and outside. This does not include tickets to Eilat.
-Something else to know: showing your student ID will grant you a 30% discount when purchasing a two-way ticket in the train and 33% when purchasing a 12 ride card. 12 rides for the price of 8 is not bad!

A representative from Rav Kav comes to the university in the first week of school. For more help you will need to report to a Rav Kav booth as listed online.

נגישות