רוצים להכיר סטודנטים מרחבי העולם?

אגודת הסטודנטים גאה להציג את תכנית BGU International Club, שבמסגרתה תוכלו להיפגש עם סטודנטים זרים מרחבי העולם וליהנות יחד מפעילויות שוות!

BGU International Club יצאה לדרך! התכנית מפגישה בין סטודנטים בינלאומיים וישראלים, מאפשרת לשפשף את האנגלית ועל הדרך גם לעזור לסטודנטים הבינ"ל שלנו להתאקלם ולהכיר את באר-שבע הסטודנטיאלית, בצורה כיפית ולא רשמית.

קצת על התכנית:

באוניברסיטה ישנן תכניות לימודים שונות, המציעות מגוון תחומי לימוד לסטודנטים מכל העולם, המגיעים לסמסטר אחד או יותר בארץ. הסטודנטים הבינלאומיים מעוניינים להעצים את חווית הלימודים בבן-גוריון ולהכיר סטודנטים ישראלים. אנו יוזמים פעילויות משותפות כדי לחבר בין העולמות.

מה עושים יחדיו?

המטרה היא לחבר בין תרבויות שונות ובין האנשים המגיעים מהתרבויות הללו – לכן, הסטודנטים הזרים נפגשים עם סטודנטים ישראלים ועוברים יחד הרצאות, פאנלים פוליטיים, פעילויות חברתיות, ערבי בירה ופיצה, ערבי סרטים, ימי התנדבות, טיולי סופ"ש ועוד פעילויות שונות ומגוונות, שרובן ממומנות ע"י האגודה. במסגרת הפרויקט מתקיימים 2-4 מפגשים בחודש, כאשר ההגעה לכולם לא מחייבת, אך מאוד מומלצת.

מלבד הפעילויות השונות, ניתן ואפילו מומלץ לבקש להצטוות עם סטודנט בינלאומי ולצאת לבלות יחד במהלך השנה מחוץ לפעילות המאורגנת.

להרשמה לעדכונים במייל אודות התכנית – לחצו כאן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכזת קשרי חוץ:

נגישות