אודות קשרי חוץ

מחלקת קשרי חוץ אחראית על הצעת מגוון אפשרויות לסטודנטים של בן-גוריון בכל הנוגע לקשר עם סטודנטים וגופים מחו"ל: משלחות לחו"ל, השתתפות בסמינרים, קונגרסים בינלאומיים וכנסים בנושאים שונים, ליווי משלחות סטודנטים ואורחים המבקרים באוניברסיטה וכן הלאה.

משרד קשרי החוץ של האגודה מעורב בפרוייקטים רבים:

  • פעילויות עם סטודנטים בינלאומיים בתוכנית ה-BGU International Club: 
    באוניברסיטת בן גוריון ישנן תכניות לימודים שונות המציעות מגוון תחומי לימוד לסטודנטים מכל העולם המגיעים  לסמסטר אחד או יותר בארץ. הסטודנטים הבינ"ל מעוניינים להעצים את חווית הלימודים בבן-גוריון ולהכיר סטודנטים ישראלים. אנו יוזמים פעילויות משותפות יחד עם תכניות הלימודים השונות של הסטודנטים מחו"ל במשך השנה ובהתאם מעדכנים באופן שוטף לגבי הפעילויות בהן יכולים להשתתף קהל הסטודנטים בבן גוריון כגון, סרטים, הצגות, טיולים וכו'.
  • שבוע חבר הנאמנים: 
    חבר הנאמנים הוא גוף המורכב מתורמים ושוחרים של האוניברסיטה.  נציגי חבר הנאמנים  מרחבי העולם  מגיעים לאוניברסיטה  פעם בשנה בחודש  מאי כדי לקחת חלק בפעילויות השונות והכנסים הנערכים בזמן  שבוע חבר הנאמנים . מחלקת  קש"ח מזמינה את ציבור  הסטודנטים ללוות את חבר הנאמנים ועל הדרך להכיר את התורמים והשוחרים של האוניברסיטה, להנות מערבי יוקרה וארוחות משובחות.
  • במשך השנה נפרסם באופן רציף בעמוד של משרד קשרי חוץ באתר האגודה תכניות לסמינרים בחו"ל, כנסי סטודנטים, חילופי סטודנטים במוסדות אקדמיים בחו"ל ועוד.

אם אתן/ם רוצות/ים להרגיש אווירה של חו"ל, לקבל הזדמנות לייצג את האגודה ואת האוניברסיטה בכנסים ובתכניות בחו"ל, להכיר אנשים מכל העולם ובעיקר לחוות חוויות חדשות – משרד קשרי חוץ ישמח להעניק לכן/ם את כל המידע הרלוונטי!

לשאלות ופרטים נוספים:

נגישות