מחברת עפרון ולפטופ על שולחן מעץ

 

קורס הכנה למבחן מתא"ם 2019

חולמ/ת על תואר שני בפסיכולוגיה? אגודת הסטודנטים מכינה אותך לבחינת המתא"ם! כל הפרטים בפנים.
לאור ההצלחה בקורסים הקודמים, גם הקיץ תפעיל אגודת הסטודנטים קורס הכנה לבחינת המתא"ם. דאגנו לכן/ם לקורס של חברת אופק מתא"ם כאן באוניברסיטה, כל הפרטים על הקורס והבחינה – במקום אחד.

בחינת המתא"ם עתידה להתקיים בתאריך ה- 24.10.19 והקורס צפוי להתחיל ב- 28.7.19 (תאריך משוער). 

ההחלטה לבחור באופק כקורס ההכנה שייערך באוניברסיטה זו השנה השביעית, מבוססת על שיקולים מקצועיים ועל שביעות רצון גבוהה במיוחד שהביעו הסטודנטים/ות שלמדו בקורס בשנים האחרונות. על פי נתוני המרכז הארצי, תלמידי/ות אופק מקבלים במתא"ם ציונים גבוהים יותר משאר הסטודנטים/ות בפער ניכר (של כ-12 נקודות).

צוות הקורס של אופק מלווה סטודנטים/ות למתא"ם מזה עשור, ומציע את מסגרת הלימוד המקצועית, האינטנסיבית והוותיקה בארץ. הקורס של אופק משלב לימוד פרטני "אחד על אחד" בטקסטים וגישה יוצאת דופן לסטודנט. חומרי הלימוד של הקורס מעודכנים מדי שנה, ומדגישים את האתגרים שהציגה הבחינה במועדים האחרונים.

גם השנה ידריכו בקורס מדריכים/ות בעלי/ות נסיון של שנים בהדרכת מתא"ם, מתרגלים/ות מצטיינים/ות ובעלי/ות היכרות עמוקה עם תכנית הלימודים במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. צוות המדריכים/ות בקורס כולל גם השנה את יעל בר שחר, מור כהן ויפעת דניאלי.

מידע נוסף על הבחינה ועל הקורס ניתן למצוא גם באתר אופק מתא"ם.

מבנה הקורס

בקורס ישנם שלושה מסלולים שונים:

1מסלול אופק 10 – מסלול בן עשרה מפגשים שמטרתו לתת מענה לסטודנטים/ות אשר מעוניינים/ות ללמוד באופן עצמאי לבחינת המתא"ם. המסלול כולל חומרי לימוד ותרגול מלאים (כולל גישה לתרגול מקוון), ליווי מקצועי, שיעורי וידאו של כל תכני הקורס, ומרתון בסוף הקורס שבו סימולציות מלאות, שיעורי פתרון ויום פתוח לשאלות.

עלות הרשמת אביב (עד 1.4.19) לסטודנטים/ות באוניברסיטת בן גוריון: 2,250 ₪ (עלות רגילה 2,750 ש"ח).

2. מסלול אופק 22 – מסלול בן 22 מפגשים (כולל מפגש בונוס לתלמידי/ות האוניברסיטה) הכולל את כל שיעורי הקורס בנושאי סטטיסטיקה ושיטות מחקר, שיעורים לפתרון טקסטים מחקריים, סדנאות סטטיסטיקה להעמקת הידע הנלמד וסימולציות מתא"ם מלאות בתנאים אמיתיים.

עלות הרשמת אביב (עד 1.4.19) לסטודנטים/ות באוניברסיטת בן גוריון: 3,800 ₪ (עלות רגילה 5,100 ש"ח).

3. מסלול אופק 25 – מסלול מורחב טקסטים בן 25 מפגשים (כולל מפגש בונוס לתלמידי/ות האוניברסיטה)בנוסף לכל המפגשים של מסלול אופק 22, כולל המסלול גם שלוש סדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד".

עלות הרשמת אביב (עד 1.4.19) לסטודנטים/ות באוניברסיטת בן גוריון: 4,400 ₪ (עלות רגילה 5,800 ש"ח).

** שימו לב, החל מהתאריך 2.4.19 – יתייקרו המחירים לכלל המסלולים**

תוספות וחידושים שחלו מהקורס הקודם

בקיץ האחרון, הביעו סטודנטים/ות שביעות רצון גבוהה מאד מקורס ההכנה שהתקיים באוניברסיטה. כבכל שנה, התבצע סיכום מקיף של הקורס, וזאת על מנת לשפר ככל הניתן את החוויה של הלומדים/ות בו.

לקראת הקורס הקרוב, פותחה סדנת טקסטים אישית חדשה שתחליף את סדנת התחקור הקבוצתית, ותתמקד בניתוח ביצועי הסטודנט/ית באמצעות מערכת מקוונת. כך, ת/ישתתף כל סטודנט/ית במסלול "אופק 25" בשלוש סדנאות טקסטים "אחד על אחד". בנוסף, המערכת המקוונת "חנוך" שמלווה את לימוד הטקסטים של כל הסטודנטים בקורס עברה פיתוח טכנולוגי משמעותי שתאפשר לה ללוות ולסייע לסטודנטים/ות לקבל משוב אדפטיבי שוטף. כל שיעורי הקורס יהיו זמינים לתלמידי/ות כל המסלולים לצפייה בוידאו במערכת Ofek Academy.

השנה, סטודנטים/ות המעוניינים/ות לקבל ליווי מקצועי ללמידה מקדימה לפני הקורס, יוכלו לקבל המלצות, ליווי ותרגולים במסגרת קהילה חדשה ששמה – לומדים למתא"ם, מעכשיו!

קצת על תהליך הבחירה של חברת אופק מתא"ם

אנו באגודת הסטודנטים פנינו למספר חברות בבקשה לקבלת הצעות מחיר. כל חברה הגישה את תוכנית הלימוד שלה, את המחירים למסלולים השונים שלה והסבירה על הליווי שיקבל כל סטודנט/ית שישתתף בקורס. לאחר דיונים רבים אודות ההצעות השונות, שימוש בסקרים משנים קודמות ושיחות שנערכו עם סטודנטים/ות שניגשו לקורס בקיץ האחרון, נבחרה אופק מתא"ם לשיתוף הפעולה עם האגודה.  

אנו מאמינים שקורס אופק מציע כלים מקצועיים ייחודיים ללימוד למתא"ם, וגישה יוצאת דופן לסטודנט/ית. שביעות הרצון מהקורס שהועבר באוניברסיטה בקיץ האחרון הייתה גבוהה ביותר, באספקטים של מדריכי/ות הקורס, חומרי הלימוד, הרמה המקצועית, והיחס לו זכו הסטודנטים/ות מהצוות.

פרטים נוספים והרשמה

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות לנציגי/ות החברה דרך אתר אופק מתא"ם או בטלפון שמספרו

077-530-3383.

מדור אקדמיה ילווה את הסטודנטים/ות שיירשמו לאורך כל הקורס, על מנת לוודא שהכול מתנהל כשורה, מההרשמה ועד לסיום הקורס. לפרטים נוספים ולשאלות בנושא ניתן לפנות למשרד מיזמים אקדמיים: services@aguda.bgu.ac.il

מדור אקדמיה מאחל לכם/ן סמסטר מוצלח ובהצלחה בבחינת המתא"ם!

לצפייה בסגל הקורס לחצו כאן

נגישות