מחברת עפרון ולפטופ על שולחן מעץ

 

כל הפרטים על קורס ההכנה למבחן המתא"ם 2020
   
חולמ/ת על תואר שני בפסיכולוגיה? אגודת הסטודנטים מכינה אותך לבחינת המתא"ם! כל הפרטים בפנים.
לאור ההצלחה בקורסים הקודמים, גם הקיץ דאגנו לכן/ם לקורס של חברת אופק מתא"ם, עם מדריכי המתא"ם הטובים והמנוסים ביותר, והכל כאן בקמפוס!

בחינת המתא"ם עתידה להתקיים בתאריך ה- 13.10.20 והקורס צפוי להתחיל ב- 23.7.20 (תאריך משוער). 

ההחלטה לבחור באופק כקורס ההכנה שייערך באוניברסיטה זו השנה השמינית, מבוססת על שביעות רצון גבוהה במיוחד שהביעו הסטודנטים/ות שלמדו בקורס בשנים האחרונות. על פי נתוני המרכז הארצי, תלמידי/ות אופק מקבלים במתא"ם ציונים גבוהים יותר משאר הסטודנטים/ות בפער ניכר (של כ-12 נקודות).

צוות הקורס של אופק מלווה סטודנטים/ות למתא"ם מזה עשור, ומציע את מסגרת הלימוד המקצועית, האינטנסיבית והוותיקה בארץ. הקורס משלב לימוד פרטני "אחד על אחד" בטקסטים וגישה יוצאת דופן לסטודנט. חומרי הלימוד של הקורס מעודכנים מדי שנה, את הלימוד מלווה מערכת אינטליגנטית פורצת דרך- META.

גם השנה ידריכו בקורס מדריכים בעלי ניסיון של שנים בהדרכת מתא"ם, מתרגלים מצטיינים ובעלי היכרות עמוקה עם תכנית הלימודים במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. צוות המדריכים בקורס כולל גם השנה את יעל בר שחר, מור כהן ויונתן פרלמן.

מידע נוסף על המדריכים, המקומות הפנויים בכיתות ולוחות הזמנים, ניתן למצוא ממש כאן.

מבנה הקורס

בקורס ישנם שלושה מסלולים שונים:

1מסלול אופק 10 – מסלול בן עשרה מפגשים שמטרתו לתת מענה לסטודנטים אשר מעוניינים ללמוד באופן עצמאי לבחינת המתא"ם. המסלול כולל חומרי לימוד ותרגול, ליווי מקצועי, שיעורי וידאו של כל תכני הקורס, ומרתון סימולציות מלאות הכולל שיעורי פתרון ויום פתוח לשאלות ותשובות.

עלות הרשמת אביב (עד 1.4.20) לסטודנטים/ות באוניברסיטת בן גוריון: 2,450 ₪ (עלות רגילה 3,100 ש"ח).

2. מסלול אופק 22 – מסלול בן 22 מפגשים (כולל מפגש בונוס לתלמידי האוניברסיטה) הכולל את כל שיעורי הקורס בנושאי סטטיסטיקה ושיטות מחקר, שיעורים לפתרון טקסטים מחקריים וסימולציות מתא"ם מלאות בתנאים אמיתיים.

עלות הרשמת אביב (עד 1.4.20) לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון: 4,200 ₪ (עלות רגילה 5,300 ש"ח).

3. מסלול אופק 25 – מסלול מורחב טקסטים בן 25 מפגשים (כולל מפגש בונוס לתלמידי האוניברסיטה)בנוסף לכל המפגשים של מסלול אופק 22, כולל המסלול גם שלוש סדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד".

עלות הרשמת אביב (עד 1.4.20) לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון: 4,700 ₪ (עלות רגילה 5,900 ש"ח).

** שימו לב, החל מהתאריך 2.4.20 – יתייקרו המחירים לכלל המסלולים**

תוספות וחידושים שחלו מהקורס הקודם

בקיץ האחרון, הביעו סטודנטים שביעות רצון גבוהה מאד מקורס ההכנה שהתקיים באוניברסיטה. ביצענו סיכום מקיף של הקורס, על מנת לשפר ככל הניתן את החוויה של הלומדים בו.

לקראת הקורס הקרוב, תלווה את הסטודנטים מערכת META – טכנולוגיה אינטליגנטית חדשה. המערכת עושה שימוש בטכנולוגיה פרסונלית, מספקת לסטודנט משוב אדפטיבי גם של ביצוע, בטחון עצמי ודיוק, ומאפשרת למדריך לתת לו כלים מדויקים ואישיים. מערכת META היא מהראשונות מסוגה בעולם. היא מבוססת על חכמת ההמון ועל אינטליגנציה מלאכותית, ואתם תהיו הראשונים ללמוד בדור החדש.

בנוסף, נפתחה השנה תכנית למידה מקדימה לקורס, לסטודנטים שמעוניינים להתחיל להתכונן (מהבית) במהלך סמסטר ב', ולהרחיב את זמן הלמידה. המלצות לתרגול למידה מקדימה תוכלו לקבל במסגרת קהילה חדשה ששמה – לומדים למתא"ם, מעכשיו!

קצת על תהליך הבחירה של חברת אופק מתא"ם

אנו באגודת הסטודנטים פנינו למספר חברות בבקשה לקבלת הצעות מחיר. כל חברה הגישה את תוכנית הלימוד שלה, את המחירים למסלולים השונים שלה והסבירה על הליווי שיקבל כל סטודנט/ית שישתתף בקורס. לאחר דיונים רבים אודות ההצעות השונות, שימוש בסקרים משנים קודמות ושיחות שנערכו עם סטודנטים שניגשו לקורס בקיץ האחרון, נבחרה אופק מתא"ם לשיתוף הפעולה עם האגודה.  

אנו מאמינים שקורס אופק מציע כלים מקצועיים ייחודיים ללימוד למתא"ם, וגישה יוצאת דופן לסטודנט. שביעות הרצון מהקורס שהועבר באוניברסיטה בקיץ האחרון הייתה גבוהה ביותר, באספקטים של מדריכי הקורס, חומרי הלימוד, הרמה המקצועית, והיחס לו זכו הסטודנטים מהצוות.

פרטים נוספים והרשמה

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות לנציגי החברה דרך אתר אופק מתא"ם או בטלפון שמספרו

077-530-3383.

מדור אקדמיה ילווה את הסטודנטים שיירשמו לאורך כל הקורס, על מנת לוודא שהכול מתנהל כשורה, מההרשמה ועד לסיום הקורס. לפרטים נוספים ולשאלות בנושא ניתן לפנות למנהלת מיזמים אקדמיים: services@aguda.bgu.ac.il

מדור אקדמיה מאחל לכם/ן סמסטר מוצלח ובהצלחה בבחינת המתא"ם!

 

נגישות