קורס הכנה למבחן המתא"ם 2018

חולמ/ת על תואר שני בפסיכולוגיה? לא יודע/ת מאיפה מתחילים להתכונן? אגודת הסטודנטים מכינה אותך לבחינת המתא"ם!

לאור ההצלחה בקורסים הקודמים, גם הקיץ תפעיל אגודת הסטודנטים קורס הכנה לבחינת המתא"ם. דאגנו לכן/ם לקורס של חברת אופק מתא"ם באוניברסיטה.

בחינת המתא"ם עתידה להתקיים בתאריך ה- 4.10.18 והקורס צפוי להתחיל ב- 22.7.18 (תאריך משוער). מידע נוסף על הבחינה ועל הקורס ניתן למצוא גם באתר אופק מתא"ם.

הקורס מציע שלושה מסלולים שונים לבחירה:

 • מסלול אופק 10

  מסלול בן עשרה מפגשים שמטרתו לתת מענה לסטודנטיות/ם אשר מעוניינות/ים ללמוד באופן עצמאי לבחינת המתא"ם. המסלול כולל חומרי לימוד ותרגול מלאים (כולל גישה לתרגול מקוון), ליווי מקצועי, שיעורי וידאו של כל תכני הקורס, ומרתון בסוף הקורס שבו סימולציות מלאות, שיעורי פתרון ויום פתוח לשאלות.

  עלות הרשמת אביב (עד 1.4.18) לסטודנטיות/ם באוניברסיטת בן גוריון: 2,150 ₪ (עלות רגילה 2,600 ש"ח).

 • מסלול אופק 21

  מסלול בן 21 מפגשים (+מפגש בונוס) הכולל את כל שיעורי הקורס בנושאי סטטיסטיקה ושיטות מחקר, שיעורים לפתרון טקסטים מחקריים, סדנאות סטטיסטיקה להעמקת הידע הנלמד וסימולציות מתא"ם מלאות בתנאים אמיתיים.

  עלות הרשמת אביב (עד 1.4.18) לסטודנטיות/ים באוניברסיטת בן גוריון: 3,800 ₪ (עלות רגילה 4,700 ש"ח).

 • מסלול אופק 24

  מסלול מורחב טקסטים בן 24 מפגשים (+מפגש בונוס). בנוסף לכל המפגשים של מסלול אופק 21, כולל המסלול גם שלוש סדנאות טקסטים – 2 סדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד" וסדנת טקסטים בקבוצות קטנות.

  עלות הרשמת אביב (עד 1.4.18) לסטודנטיות/ים באוניברסיטת בן גוריון: 4,400 ₪ (עלות רגילה 5,400 ש"ח).

תוספות וחידושים שחלו מהקורס האחרון

בקיץ האחרון, הביעו סטודנטיות/ים שביעות רצון גבוהה מקורס ההכנה. כבכל שנה, התבצע סיכום מקיף של הקורס, וזאת על מנת לשפר ככל הניתן את החוויה של הלומדות/ים בו.

לקראת הקורס, פיתחה חברת "אופק" תכנת תחקור טקסטים ייחודית המשלימה באופן מדיד וכמותי את הסדנאות האישיות, ומלווה את הסטודנטיות/ים במשימת תחקור הטקסטים בקורס. בנוסף, פותחה סדנת טקסטים חדשה בקבוצות קטנות כחלק ממסלול אופק 24, כך שכל סטודנט/ית המשתתפ/ת בה ת/יקבל שתי סדנאות אישיות "אחד על אחד", וסדנת טקסטים בקבוצות קטנות המבוססת על כלים חדשניים שפותחו לאחרונה.

כלל שיעורי הקורס יהיו זמינים לתלמידות/י כל המסלולים לצפייה בוידאו במערכת Ofek Academy.

 • קצת על תהליך הבחירה של חברת אופק מתא"ם

  אנו באגודת הסטודנטים בוחרים את שיתופי הפעולה שלנו עם החברות המציעות את השירותים המקצועיים, האיכותיים, המצויינים והזולים ביותר שניתן להציע לסטודנט.
  אנו מאמינות/ים שקורס הכנה לבחינת המתא"ם של חברת אופק מציע כלים מקצועיים ייחודיים ללימוד למתא"ם, וגישה יוצאת דופן לסטודנט/ית. שביעות הרצון מהקורס שהועבר באוניברסיטה בקיץ האחרון הייתה גבוהה ביותר – הן בהיבט מדריכות/י הקורס, חומרי הלימוד, הרמה המקצועית, והיחס לו זכו הסטודנטיות/ים מהצוות.
  גם השנה ידריכו בקורס מדריכות/י מתא"ם מנוסים בעלי היכרות עם תכנית הלימודים במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. צוות המדריכות/ים בקורס כולל את יפעת דניאלי, מור כהן ויעל בר שחר.

שימו לב

החל מהתאריך 2.4.18 – יתייקרו המחירים לכלל המסלולים.

לשאלות ופרטים נוספים:

ניתן לפנות לנציגי החברה דרך אתר אופק מתא"ם או בטלפון שמספרו 077-530-3383.

מדור אקדמיה ילווה את הסטודנטיות/ים שיירשמו לאורך כל הקורס, על מנת לוודא שהכול מתנהל כשורה, מההרשמה ועד לסיום הקורס.

נגישות