כל שבוע בימי רביעי || שעות 18:00-19:30 || בית הסטודנט, קומה 1-, חדר 125- || עלות לסטודנט חבר אגודה: 320 ₪ בלבד! || עלות לאורח: 400 ₪

סדנת העצמה נשית המשלבת הגנה על הגוף והנפש במטרה להיפתח ולגלות את הכוחות שבכן. כל מפגש יכיל מעגל שיח בתחילתו ולאחריו אימון פיזי, ופעילויות מיוחדות של העצמה, חיבור עצמי וחיבור לסביבה. בנוסף, כל דבר חדש שילמד ימשיך ויבנה במהלך המפגשים שאחריו. לאחר מעגל השיח, נתחיל בחימום באמצעות משחק או תרגילים, ולאחריו מתיחות. נמשיך בלימוד מספר טכניקות או חזרה על שלמדנו. עם הזמן נוסיף עבודה אחת עם השנייה. יש לציין שהתכנית גמישה ותותאם למשתתפות ולצרכים שיעלו במהלך המפגשים.

החוג מבצע עבודה על התחומים הבאים:

  1. חיזוק הגוף ובמקביל חיזוק הנפש.
  2. פעילות גופנית- קבוצתית המשלבת: מגע, אימון ביכולות פגיעה וספיגה, פיתוח קורדינציה, פיתוח ואימון של תגובה למצבים שונים דרך אינסטינקטים מתאימים.
  3. ללמוד להפעיל כוח ולהיות אגרסיביות, לדעת כאישה לעמוד על שלך.
  4. ללמוד להדוף, לפגוע, לפתח הגנה עצמית, להגיב בתקיפות.
  5. כחלק מהעובדה שהקבוצה לנשים בלבד: לאפשר מרחב בטוח, בו מותר לנו להיות כפי שאנחנו באמת. מותר להזיע, לבטא אגרסיביות, להראות את הכוח האמיתי שלנו כנשים.

על המדריכה:

סתיו שבירו בת 27, ספורטאית טאיקוונדו מגיל עשר.
בענף הקרבי – מקום שלישי באירופה בגיל 14, אלופת הארץ 7 שנים ברצף, ספורטאית בסגל האולימפי של ישראל ובסגל נשים שכלל ספורטאיות מתחומים שונים בארץ.
בתחום הטכני- חברת נבחרת ישראל. מאמנת מגיל 14. נמצאת בדרגת חגורה שחורה דאן 4 (דרגת מאסטר).

דברי המדריכה:

בוערת בי אש. אני מאמינה ביכולת חיזוק הגוף והנפש ורואה בכך חשיבות גדולה. בעיני, כוחות גדולים של נשים רבות נשארים חבויים וללא ביטוי. שאיפתי היא לעזור למציאת הכוחות הללו ולנתינת מקום להם בחיים. אני חווה הרבה מהשוני בין גברים לנשים כתוצר חברתי ומאמינה בצעידה לכיוון שוויוני, ראשית כל בתפיסה שלנו. ברצוני לעזור בחציית גבולות חברתיים שיש לנשים ולעזור בשיפור יכולות גופניות כדי שנשים יוכלו להגן על עצמן ולחוש בטחון. שנים רבות שאני צועדת בדרך של אומנות לחימה וספורט תחרותי, ומאמינה שמעצם תרגול אומנויות לחימה וספורט קורים דברים נפלאים. מעבירה סדנאות בנושא מגדר בעמותת 'מכנה משותף'. סטודנטית לפיזיותרפיה, מדריכת פילאטיס.

ההרשמה מתבצעת דרך משרד שירותי האגודה בבית הסטודנט.

לשאלות ופרטים נוספים:

סתיו: 0502126110

נגישות