הכירו את נבחרות אס"א:

*חברי הנבחרת יכולים לצבור עד 2 נק"ז כללי על השתתפות בנבחרות התחרותית (בהתאם לפקולטה בה הם לומדים)

ללו"ז משחקי אס"א לחצו כאן

נבחרת כדורעף גברים

קבוצת כדורעף הגברים אס"א גידיס בן גוריון מתאימה לשחקני כדורעף בעלי רקע במסגרת תחרותית. בשנה שעברה הקבוצה השתתפה בליגה הארצית ובה זכתה באליפות! את הקבוצה שתשתתף השנה בליגה הלאומית יאמן ירון שוורץ המנוסה.

 

לפרטים נוספים: ירון שוורץ – 052-7929456

נבחרת כדורעף נשים

קבוצת כדורעף הנשים של המועדון מורכבת משחקניות בוגרות, סטודנטיות ושחקניות נוער מבאר שבע והסביבה. חלק מהשחקניות גדלו גם במועדון ומשחקות בו מעל עשור. המאמן אלכס צייטלין יאמן את הקבוצה שתשחק בליגת העל שנה שנייה ברציפות.
קפטנית הקבוצה עינב: "אנו מקוות גם השנה לעמוד ביעדים שנציב לעצמנו, לשפר מיקום בליגה והכי חשוב- ליהנות. בגלל זה אנחנו על המגרש!"

לפרטים נוספים: עינב קדוש- 052-8885000

כדורסל אולמות גברים

כדורסל אולמות גברים

נבחרת כדורגל אולמות גברים

קבוצת הכדורגל באולמות (futsal) של אס"א בן גוריון פעילה כבר 10 שנים ומייצגת את אוניברסיטת בן גוריון.
הנבחרת פעילה בליגה של ההתאחדות הישראלית לכדורגל אולמות וגם בליגה לאוניברסיטאות, בה היא נחשבת לאחת הקבוצות הטובות בליגה. הנבחרת הגיעה להישגים משמעותיים בהם זכייה במקום הראשון 4 שנים ברציפות, וייצוג מדינת ישראל במספר אליפויות בינלאומיות.
סגל הקבוצה מונה 20 שחקנים איכותיים ביותר, אשר התקבלו לאחר שעברו סינון קפדני ונבחרו מבין עשרות מועמדים. כולם סטודנטים הלומדים לתארים שונים ומשתייכים למגוון הפקולטות באוניברסיטה.

לפרטים נוספים: אסף לוי- 0506924847
גולן גולדמן- 0504205279

קבוצת כדורגל נשים

קבוצת כדורגל נשים מיועדת גם לסטודנטיות ללא רקע תחרותי בתחום. הקבוצה עתידה להשתתף בליגת האוניברסיטאות ובמשחקי אס"א שיתקיימו באילת. הקבוצה מזמינה את כל הנשים בעלות הזיקה לתחום לבוא ולנסות לקחת חלק פעיל בנבחרת ובמשחקים השונים.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות למעיין – 050-7220422

נבחרת השחייה

נבחרת השחייה של אס"א בן גוריון מייצגת את האוניברסיטה בתחרויות לאורך שנת הלימודים. ברובה, הנבחרת מורכבת משחייני/ות עבר תחרותיים/ות ברמה הארצית ולכן דרוש רקע וניסיון קודם בכדי להתקבל.

האימונים מתקיימים במרכז הספורט בשעות הערב (אחרי שעות הלימודים) פעמיים בשבוע.

לפרטים נוספים: ענבר רשף – 050-7705540

נמרוד דניאלי: 052-6522399

נבחרת הניווט

נבחרת הניווט של אס"א בן גוריון כוללת גברים ונשים, כאשר המקצים הם נפרדים. תחרות הניווט משלבת אתגר הפיזי יחד עם יכולות התמצאות במרחב. הניווטים מתבצעים בעיקר ביערות, וגם במקומות ציבוריים כגון: פארקים, גני חיות, מתחמים שונים ברחבי הארץ ואוניברסיטאות.

להצטרפות לנבחרת ולפרטים נוספים:

ארם יעקבי, קפטן הנבחרת – 050-3767582
רותם – 052-7950625

נבחרת אופני הרים

נבחרת אופני ההרים של אס"א בן גוריון מיועדת לרוכבים/ות בעלי זיקה לעולם האופניים התחרותי. פעילות הנבחרת תכלול שני אימונים בשבוע, במהלכם נתאמן לקראת תחרות אס"א באילת אשר מתקיימת בתחילת סמסטר ב' וכוללת 3 קטעי תחרות XC.

בשנה שעברה הנבחרת הגיעה למקום השלישי בתחרות.

לפרטים נוספים: תום גומא – 052-3333747

נבחרת קראטה

נבחרת הקראטה מתחרה בסגנון ספורטיבי במשחקי אס"א השונים מול האוניברסטאות והמכללות השונות, הנבחרת מרוכבת מסטודנטים וסטודנטיות בעלי ובעלות רקע מקצועי בתחום ומתחרה בכל קטגוריות המשקל.

לפרטים נוספים ולהרשמה:
קפטנית הנבחרת: עומר מירן- 052-5705174

  

נבחרת הג'ודו

נבחרת הג'ודו של אוניברסיטת בן גוריון מתאמנת מזה כעשור בהדרכתו של המאמן שגיא גור.

שגיא, בוגר אוניברסיטת בן גוריון (כלכלה), ומוסמך אוניברסיטת בן גוריון ( מנהל עסקים) הוא מנכ״ל איגוד הג'ודו הישראלי. שגיא מעביר את האימונים בהתנדבות מלאה.

אימוני הנבחרת מתקיימים אחת לשבוע במרכז הספורט של האוניברסיטה, ופרט לאימון זה המעוניינים מקיימים אימונים נוספים במועדון הג'ודו בעומר הפותח את שעריו בפני הסטודנטים.

הנבחרת מייצגת את אוניברסיטת בן גוריון באליפות אס״א המתקיימת במאי. בכל שנה מוסד אחר מארח את האליפות.

הנבחרת מורכבת מסטודנטים, ספורטאי עבר בעלי ניסיון בג'ודו ופתוחה לנשים וגברים כאחד.​

לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת,

מוזמנים לפנות לאורי זמיר 052-6055123

נבחרת כדורסל נשים

נבחרת כדורסל נשים

קבוצת הכדורסל נשים של אסא בן גוריון, משחקות באופן קבוע בליגה הארצית,
כל השחקניות בנבחרת הן שחקניות מקצועיות בעלות רקע וניסיון עשיר בתחום אשר מצליחות לשלב לימודים אקדמיים עם אימונים אינטנסיביים ומשחקים על בסיס שבועי.
האימונים מתקיימים במרכז הספורט של האוניברסיטה, פעמיים בשבוע בימי שני ורביעי ועונת המשחקים מתנהלת החל מסוף אוקטובר ועד לחודש מאי בימי חמישי בשבוע.

לפרטים נוספים ולהצטרפות לנבחרת, מוזמנים לפנות למאמן הנבחרת יקי דוף – 054-6788699

ספורט ימי

נבחרת הגלישה, השייט והחתירה של אס"א בן גוריון מוכיחה שגם בנגב אפשר להמשיך ולאהוב את הים- ולנצח! במסגרת האימונים שמתקיימים בים התיכון, מתאמנים הספורטאים והספורטאיות בגלישת רוח, חתירת גלשן סאפ, שייט וחתירה בסנוניות וחתירה בקייאק יחיד וזוגי. בכל שנה מתקיימת אליפות אס"א באילת לגלישה וחתירה ואליפות שייט וחתירה בסנוניות.

בשנת הלימודים 2017-2018, שנת הקמתה, הגיעה הנבחרת להישגים מרשימים: מקום 3 בגלישת רוח נשים, מקום 3 בסאפ נשים, מקום 1 בסאפ גברים, ומקום 3 בשייט נשים ושייט גברים.

הערכים המובילים של הנבחרת הם חברות, השקעה ומקצועיות. סטודנטים/ות עם זיקה ואהבה לספורט ימי מוזמנים מוזמנים/ות להצטרף למשפחה.

לפרטים נוספים: אלה אביבי – 054-7989902

גיימינג

בשנים האחרונות ענף הספורט האלקטרוני תופס תאוצה בכל רחבי העולם והוכר כענף ספורט לכל דבר שאפילו ישתתף באולימפיאדה. ענף ספורט זה מאגד בתוכו כמעט כל משחק בעל אופן תחרותי החל ממשחקי ספורט כמו פיפ"א ועד למשחקי אסטרטגיה הדורשים טקטיקה ופעולת צוות על מנת לנצח. בשנה האחרונה קם מועדון הגיימינג לסטודנטים באוניברסיטה, וכעת אנו מקימים את נבחרת הגיימינג של אס"א בן גוריון אשר תייצג את האוניברסיטה בתחרויות אס"א ומסגרות נוספות. מכיוון שספורט אלקטרוני מאגד כמות ענקית של משחקים המועדון מתמקד במשחק הפופולרי League of Legends  אבל ככל שהמועדון יגדל יצטרפו עוד משחקים. הנבחרת תקיים אימונים אחת לשבוע  באוניברסיטה ובהם הספורטאים ישחקו אחד מול השני.

לפרטים נוספים: ליאב שניאור – 050-8623513

אוהד: 052-5940265

ניתן לפנות למועדון גם במייל esports.bgu@gmail.com

או להצטרף לקבוצת הפייסבוק esports BGU association

סקווש

סקווש (אנגלית: Squash) הוא משחק כדור הנערך בין שני שחקנים באמצעות מחבט וכדור. המשחק נערך במגרש בן ארבעה קירות, בשימוש במחבטים הדומים למחבטי טניס אך קטנים מהם במעט, ובכדור גומי חלול.

נבחרת הסקווש של אס"א בן גוריון כוללת גברים ונשים, כאשר המשחקים הם נפרדים. משחק הסקווש מחייב יכולות אירוביות ואנאירוביות גבוהות.
אנחנו מחפשים שחקנים ושחקניות בעלי רקע בענף הסקווש או שחקני טניס מנוסים שמעוניינים להתנסות בענף הסקווש.
הנבחרת הוקמה לפני שנתיים ובאליפות אס"א באילת בשנה שעברה סיימה במקום השני.

לפרטים נוספים : גיא דקל 0544308028

שחמט

באליפות אס"א באילת השתתפה הנבחרת במשחקים והגיע למקום ה –3 הקבוצתי, הנבחרת מונה 3 סטודנטים.

לפרטים נוספים: חנן – 054-2299687

נבחרת טניס אסא בן גוריון

טניס

נבחרת הטניס של אס"א בן גוריון מייצגת האוניברסיטה בתחרויות של אס"א לאורך שנת הלימודים כולל משחקי אס"א השנתיים באילת.

הנבחרת מורכבת משחקני/ות טניס בעלי עבר תחרותי ושחקניה מתחרים ברמה הארצית בליגות א' וב'.

האימונים מתקיימים במרכז הספורט במתכונת אישית וקבוצתית.

לפרטים נוספים:

טל סוקניק – 054-498-4111

נבחרת כדורסל גברים

נבחרת כדורסל גברים

נבחרת הכדורסל משחקת בליגה א' ובליגת המכללות. הנבחרת מקיימת 3 מפגשים בשבוע. אימון בימי ראשון, משחק של ליגה א' בימי שלישי, ומשחק של ליגת המכללות בימי חמישי. הנבחרת מנוהלת על ידי המאמן יקי דוף ויש צורך בניסיון ורקע רב בתחום בכדי להצטרף אליה.

למיונים ולהצטרפות לנבחרת:
מאמן הנבחרת יקי דוף – 054-6788699

טניס שולחן

נבחרת הטניס מתאמנת ב – 3 קבוצות, קבוצה של גברים בליגה א', קבוצה של גברים בליגה ארצית וקבוצת נשים בליגה לאומית. בנוסף הסטודנטים בקבוצה משתתפים בתחרויות אס"א ובאליפות אס"א באילת.

לפרטים נוספים נא לפנות לתום גומא, רכז הספורט: sport@aguda.bgu.ac.il

ריצה

נבחרת הריצה של אס"א בן גוריון לוקחת חלק בליגת הריצה של אס"א.  הליגה בנויה מתחרויות של 5 ק"מ הפרוסות לאורך השנה ושתי תחרויות במשחקי אס"א באילת, שם מתקיימת תחרות נוספת של 5 ק"מ ובנוסף גם תחרות שליחים. הליגה מחושבת ע"י ריכוז תוצאות של חברי הנבחרת.

בשנה החולפת סיימה נבחרת הגברים במקום ה-4 מבין המוסדות האקדמאיים בארץ, ונבחרת הנשים במקום ה-7.

הנבחרת נפגשת לאימון שבועי ובשאר השבוע משלימים הרצים ריצות באופן עצמאי.

לפרטים נוספים: ארנון בורנשטיין – 054-4769175

כדורת

באליפות אס"א באילת השתתפה הנבחרת במשחקים והגיע למקום ה – 6, הנבחרת מונה 4 סטודנטים.

מתעניינים/ות בתחומי ספורט נוספים?

נגישות