הכירו את נבחרות אס"א:

נבחרת פוטסל גברים

אס"א בן גוריון בכדורגל אולמות מורכבת מסטודנטים הלומדים בבן גוריון. הנבחרת פעילה בליגות של אס"א והוכתרה השנה כסגנית אלופת הארץ לאחר שנתיים רצופות של אליפות. כמו כן, דורגה ראשונה בקרב קבוצות הסטודנטים בליגת ההתאחדות המשלבת סטודנטים ושחקנים מקצועיים יחד.

המיונים יתקיימו ביום שני ה-31/10 וביום שני ה-7/11, בשעה 21:00 באולם הספורט של מרכז הספורט.
לפרטים נוספים ולהצטרפות מוזמנים לפנות לעומרי באום – 052-5458518.

נבחרת כדורעף גברים – הליגה הארצית

נבחרת הכדורעף של אס"א בן גוריון היא אחת הנבחרות המובילות של אס"א ומככבת בצמרת הליגה הלאומית – כחלק מהליגה השנייה. השחקנים בנבחרת משקיעים ממיטב זמנם ומצליחים לשלב בין לימודים תובעניים, אימונים מפרכים ותחרויות בכל רחבי הארץ על בסיס שבועי. המשחקים מתנהלים הן באולמות סגורים והן במרחבים פתוחים כחלק מטורנירים של משחקי כדורעף חופים. בכדי להצטרף לנבחרת יש צורך ברקע וניסיון עשיר בתחום.

לפרטים נוספים ולהצטרפות מוזמנים לפנות למאמן הנבחרת יואש שוורץ – 052-7929456.

נבחרת כדורעף נשים

נבחרת פעילה בליגה הלאומית ובליגה הארצית, ואף הגיעה פעמיים לליגת העל. הקבוצה מכילה עשר שחקניות המתאמנות פעמיים בשבוע. הקבוצה פעילה בטורנירים שונים של אס"א ובינהם משחקי אס"א באילת. השחקניות המשתתפות בקבוצה הן שחקניות מקצועיות הפעילות בתחום מזה שנים. על כן יש צורך ברקע וניסיון קודם בכדי להצטרף לנבחרת.

לפרטים נוספים ולהרשמה ניתן ליצור קשר:
עינב קדוש (מנהלת הקבוצה) – 052-888-5000
מריאנו סרגוסטי (מאמן הקבוצה) – 054-498-7144

נבחרת השחייה

נבחרת השחייה של אס"א בן גוריון מקיימת שני אימונים שבועיים, בימי ראשון ושלישי בין השעות 20:30-22:00. במהלך השנה יתקיימו תחרויות פנימיות וארציות במסגרת משחקי אס"א באילת, תחרויות במים פתוחים וכן תחרויות של איגוד השחייה. בכדי להצטרף לנבחרת יש צורך בניסיון ורקע קודם בשחייה מקצועית.

לשאלות ולפרטים נוספים ניתן לפנות אל:
מתי, קפטן הנבחרת – 0544-330534
אייל – 054-2402356

נבחרת כדורסל נשים

הנבחרות משחקת באופן קבוע בליגה הארצית, תחת ניהולו של המאמן עתיר הניסיון פביאן שובל. השחקניות בנבחרת מקצועיות בעלות רקע וניסיון בתחום אשר מצליחות לשלב לימודים אקדמיים עם אימונים אינטנסיביים ומשחקים על בסיס שבועי.

האימונים מתקיימים במרכז הספורט של האוניברסיטה, פעמיים בשבוע בימי שני ורביעי ועונת המשחקים מתנהלת מסוף אוקטובר ועד לחודש מאי בימי חמישי בשבוע.

לפרטים נוספים ולהצטרפות לנבחרת, מוזמנים לפנות למאמן הנבחרת פביאן שובל – 054-4916411

נבחרת כדורסל גברים

נבחרת הכדורסל משחקת בליגה א' ובליגת המכללות. הנבחרת מקיימת 3 מפגשים בשבוע. אימון בימי ראשון, משחק של ליגה א' בימי שלישי, ומשחק של ליגת המכללות בימי חמישי. הנבחרת מנוהלת על ידי המאמן יקי דוף ויש צורך בניסיון ורקע רב בתחום בכדי להצטרף אליה.

למיונים ולהצטרפות לנבחרת:
מאמן הנבחרת יקי דוף – 054-6788699

קבוצת כדורגל נשים

קבוצת כדורגל נשים מיועדת גם לסטודנטיות ללא רקע תחרותי בתחום. הקבוצה עתידה להשתתף בליגת האוניברסיטאות ובמשחקי אס"א שיתקיימו באילת. הקבוצה מזמינה את כל הנשים בעלות הזיקה לתחום לבוא ולנסות לקחת חלק פעיל בנבחרת ובמשחקים השונים.

לפרטים נוספים:
קפטנית הנבחרת ענת – 050-2202095

נבחרת הניווט

נבחרת הניווט של אס"א בן גוריון כוללת גברים ונשים, כאשר המקצים הם נפרדים. תחרות הניווט משלבת אתגר הפיזי יחד עם יכולות התמצאות במרחב. הניווטים מתבצעים בעיקר ביערות, וגם במקומות ציבוריים כגון: פארקים, גני חיות, מתחמים שונים ברחבי הארץ ואוניברסיטאות.

להצטרפות לנבחרת ולפרטים נוספים:
בר זריהן, קפטנית הנבחרת – 052-3729509

נבחרת אופני הרים

נבחרת אופני הרים מיועדת לכל סטודנט וסטודנטית בעלי זיקה לתחום ובעלי כושר ויכולת התמדה ללא תלות במידת הכושר הנוכחית. הנבחרת מתחרה במשחקי אס"א המתקיימים באילת, בה היא מתחרה מול אוניברסיטאות ומכללות שונות במשך ארבעה ימים. מדובר במרוץ קטעים בשטח, של סה"כ שלושה ימים, כאשר כל יום הוא בין 12 ל 20 ק"מ. הקבוצה מיועדת לנשים וגברים כאחד ודורשת רמת טכניקה בסיסית.

לפרטים נוספים ולהרשמה:
מנהל הנבחרת, יניב הדר – 054-4644463

מתעניינים/ות בתחומי ספורט נוספים?

נגישות