מתייעלים

"עושר הוא תוצר יכולתו של האדם לחשוב" – איין ראנד.

ארגון מתייעלים הוא יוזמה חברתית נטולת אינטרסים הפועלת להביא ליציבות פיננסית בקרב הציבור והתייעלות אישית וכלכלית.

רקע

מיזם מתייעלים הוקם מתוך הצורך להגדיל את המודעות בהתייעלות פיננסית בקרב האנשים ועידוד חשיבה כלכלית נבונה לטווח הארוך. רוב האנשים בישראל לא בהכרח יודעים כיצד להתנהל עם כסף, זה בא לידי ביטוי בלקיחת הלוואות מרובות, שקיעה בחובות, אי יצירת חסכונות ועוד. לכן, המיזם הוקם מתוך הצורך לגשר על הפער שבין בורות פיננסית להתנהלות כלכלית נבונה על מנת לעלות את החוסן הכלכלי חברתי בישראל.

מי אנחנו אתם/ן שואלים/ות?

מתייעלים היא יוזמה ללא מטרות רווח או כל אינטרס אחר, שמטרתה העיקרית לסייע לאנשים בישראל להתייעל מבחינה אישית וכלכלית על מנת שיקיימו אורח חיים טוב יותר. אנו מעוניינים להביא את הציבור למודעות פיננסית גבוהה מתוך תרומה מהניסיון והידע הרחב של המתנדבים שלה. כל זאת על מנת שהציבור יימנע מפגיעה כלכלית ויידע לנהל את כספו בצורה מחושבת ואחראית באמצעות עידוד חשיבה ותכנון פיננסי לטווח הארוך.

מה אנחנו יודעים/ות לעשות הכי טוב?

המתנדבים/ות של מיזם מתייעלים פועלים/ות בכל רחבי הארץ ומוכנים/ות להגיע אל כל אחד ואחת שחפץ בסדנאות שאנו מעבירים/ות על כל הנושאים הקשורים להתנהלות פיננסית נבונה. בין הנושאים שאנו מדברים/ות עליהם: בנקאות, ריביות, פנסיות וקופות גמל, השקעות בבורסה, דרכים יעילות לחיסכון ועוד רבים אחרים. כל נושא מועבר בצורה מורחבת ומפורטת עד לעומקו בלי יומרות, כדי לספק עבורכם/ן מענה לכל השאלות שמעסיקות אתכם/ן ביום יום בהיבט הכלכלי והאישי.

מה מניע אותנו?

בגדול בגדול הרצון לעשות טוב! וגם אופטימיות, נגישות, ועזרה לזולת – אלו בין הערכים החשובים ביותר עבורנו. אנו מעוניינים/ות לתרום לכל אדם שמעוניין לייעל את חייו האישיים והפיננסיים. אנו רוצים לסייע לכל מי שיבקש ללמוד מהידע, הניסיון האישי והמקצועי שלנו כדי לקיים אורח חיים בריא, יציב ומאושר יותר, אין תחושת סיפוק גדולה יותר מזאת.

האג'נדה גבירותיי ורבותיי:

האג'נדה או החזון שלנו הוא להביא לרווחה כלכלית בקרב הציבור בישראל ובכך גם לצמצם את החוב הלאומי. אנו מאמינים כי באמצעות רכישת הידע והכלים היישומיים שלנו נעודד צורת חשיבה ביקורתית ומושכלת יותר בשימוש הכסף שלכם/ן. אנו רוצים/ות לגרום לכם/ן להבין כיצד תוכלו להתנהל עם הכסף בצורה נבונה יותר במקום שהכסף ינהל אתכם/ן. החזון שלנו הוא בסופו של דבר להקים קהילה חזקה, בריאה ובכך להביא לאושר רב יותר, בזכות הקניית הידע והכלים הדרושים לכך.

אז איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

דבר ראשון שלחו הודעה, דבר שני אם אתם מרגישים שאתם צריכים הכוונה וייעוץ בכל הקשור לתכנון כספי, בין אם אתם מעוניינים לחסוך לדירה, לימודים, טיולים וכדומה, מתייעלים הוא בדיוק המקום בשבילכם/ן. אם אתם/ן חולמים/ות לשפר ולייעל את אורח חייכם/ן באופן שבו לא תצטרכו לדאוג לכסף שלכם/ן, אנחנו הכתובת לסיפוק הפתרונות לכל השאלות והלבטים שילוו אתכם/ן בכל מהלך חייכם/ן.

ליצירת קשר:

info@mityaalim.org

אסתר נטי: 050:3452214

פלג הדזל: 052-8597000

*עדיפות להודעות וואטספ/SMS, לשלוח שם+שם משפחה ופרטי הפניה.

נגישות