עדכונים והחלטות

אתם/ן בטח רוצים/ות לדעת מה עשינו בתקופה האחרונה –

אז הנה ההחלטות והעדכונים האחרונים מישיבות ועדות המועצה והמליאה:

ועדת מעורבות –

 1. בפגישתם האחרונה הגדירו חברי/ות הועדה את ציפיותיהם מיו"ר האגודה הבא, וביניהן: תמיכה וקידום של תחום הנגישות, קידום הקיימות והסביבה הירוקה בקמפוס, עידוד יוזמות סטודנטיאליות וחיבור הסטודנטים/ות לעיר באר שבע.
 2. התקבלה החלטה על תמיכת המועצה והאגודה בצעדת "את לא אשמה- צעדת השרמוטות" באופן פעיל. חברי/ות המועצה ועובדי/ות האגודה צפויים/ות לצעוד בצעדה, ולתמוך בצורה כספית ופרסומית.
 3. הוחלט על התחלת פיילוט השאלת ציוד טיולים לסטודנטים/ות בין-לאומיים בעקבות הביקוש.

ועדת תרבות –

 1. בפגישה האחרונה התפתח דיון מעניין לגבי מקומה של האגודה בתמיכה במשלחת הומניטרית. שוחחנו על עלויות, ודנו בשאלה – במידה והמשלחת יוצאת יקרה מאוד, האם אנחנו כאגודה עדיין צריכים לתמוך בה. תגובה מעניינת היתה מחבר המועצה אור ליליאן, שהזכיר שאנחנו צריכים להיות רגישים תרבותית לכל העניין ולראות איזה מסר עובר מכך שהסטודנטים/ות נוסעים/ות לפגוש אנשים ממעמד סוציואקונומי נמוך, והציע שהמשלחת תעזור בשיפוץ מקומות ישנים.
 2. דיברנו על האפשרות להאריך את שעות הפעילות של חדר הכושר. קבענו פגישה עם מנהל חדר הכושר כדי לבחון את הנושא וכעת אנחנו מחכים לפגישה.

ועדת כספים –

 1. אישור תקן מדריך ריצה כתקן קבוע בעקבות צעדיה של האגודה לחיבור משמעותי עם עולם הבריאות והספורט. 
 2. העברה תקציבית פנים-מדורית במדור אקדמיה לצורך חיזוק ליווי ועדי הכיתות בפקולטות השונות. 
 3. העברה תקציבית פנים-מדורית במשרדי סיו"ר להקמת מתקן מים נוסף בפקולטה למדעי הבריאות לבקשת הסטודנטים. 
 4. העברה תקציבית פנים-מדורית במדור תרבות לצורך אטרקציות נוספות בקרנבל פורים. 
 5. העברה תקציבית פנים-מדורית במדור אקדמיה עבור הפקת ערב הוקרה למשרתי/ות מילואים כמיטב המסורת. 

ועדת אקדמיה –

 1. המדור התחיל בשיח עם האוניברסיטה על סעיפיו השונים של נוהל הבחינות – נעדכן אתכם/ן בשינויים ככל שיהיו בתום התהליך.
 2. בשבועות האחרונים עבד המדור על הצעה לנוהל עבודות אוניברסיטאי בשיתוף עם ועדי הכיתות ומועצת הסטודנטים. הנוהל המוצע מתכלל את הנהלים הנוגעים לפרסום והגשת עבודות באוניברסיטה לרווחת הסטודנטים/ות. ההצעה הועברה למזכירות האקדמית של האוניברסיטה – נשוב ונעדכן אתכם בהתפתחויות בהמשך.
 3. יש אפליקציה חדשה לזיגי! הורידו את Ziggi Pro בגוגל פליי ותוכלו לקחת את זיגי לכל מקום בכף היד שלכם. ההורדה חינם.
 4. פרויקט "ערך בכיתה" – פרויקט שמדור אקדמיה מפעיל בשיתוף פעולה עם היחידה לקידום איכות ההוראה והלמידה שבראשה יושב המשנה לרקטור, וכן עם המרצה ד"ר ארז גל מהנדסת בניין. כרגע אנחנו בשלב הפיילוטים – משקיפים מטעם המדור לוקחים חלק בשיעורים שבהם המרצה או המתרגל/ת מלמד/ת בשיטת הוראה שמשאירה את הסטודנטים/ות בכיתה אקטיביים יותר במטרה להבין אילו שיטות הוראה מייעלות את תהליך הלמידה שלנו. בהמשך יתקיים שיח לגבי הפרויקט, ונבחן את הפעולות שניישם בהתאם לממצאים שיתקבלו.
נגישות