משפיעים ומשפיעות 2019

מועצת האגודה הסטודנטיאלית קוראת להגשת מועמדות לקבלת אות יקיר/ת האגודה. בוא/י להגיש את מועמדותך או המועמדות של מי שנראה לך כמתאים/ה ביותר!

אות יקיר/ת העמותה ניתן פעם בשנה לסטודנטיות/ים או לעובדות/י האוניברסיטה אשר פעלו ותרמו בתחומים שונים בקמפוס למען סטודנטיות/ים.האות יינתן על פי החלטת המועצה לעד שלוש/ה מועמדות/ים במעמד מליאת המועצה האחרונה לשנת תשע"ט, שתיערך בחודש נובמבר.

מהם הקריטריונים לקבלת האות?

  • המועמד/ת הוביל/ה פעילות חברתית או אקדמית בקמפוס ובסביבתו, אשר השפיעה על חיי הסטודנטיות/ים באוניברסיטת בן גוריון במהלך השנה האחרונה.
  • המועמד/ת אינו חבר/ת מועצה.
  • המועמד/ת לא קיבל/ה את אות יקיר/ת האגודה בעבר.

במה זוכים?

משפיעים ומשפיעות 2019

המשפיעים והמשפיעות לשנת 2019

אות משפיע\ה ניתן פעם בשנה לסטודנטיות/ים או לעובדות/י האוניברסיטה אשר פעלו ותרמו בתחומים שונים בקמפוס למען סטודנטיות! לאחר מעמד מרגש ביום רביעי האחרון אנחנו שמחים ושמחות לחלוק את המשפיעים והמשפיעות שלנו לשנת 2019! תרימו להם\ן. ללא ספק מגיע להם\ן.

 

הזוכות והזוכים הם:

תמר הקימה פרויקט בשם מטבע נחוץ יחד עם שני חברים – לאסוף מטבעות חוץ של אנשים שחוזרים מחו"ל, להמיר אותם לשקלים ולתרום לניצולי שואה.

נעה מתנדבת במרכז לפליטים בנגב, במולתקא, בעומדים ביחד. מובילה מחאות והפגנות למען שיוויון וקבוצות מיעוט באורך קבע.
הובילה לאחרונה מאבק של שינוי תקנון הסטודנטים בכל מה שקשור להבעת דעה בתוך הקמפוס, תקנון משמעת אסיפות ואישור הפגנות.

הקימה את תא "לבריאות הנפש", תא סטודנטיאלי שפועל למען סטודנטים ולמען העלאת מודעות במרחב של הקמפוס

חברי מועצה מצטיינים:

תודה רבה לכולם/ן !

ליליאן מזרח תיכון

יותם מדמון כלכלה

אדם אכפתי שמתחילת הכהונה עסק ועודנו עוסק בשיפור החיים הסטודנטיאליים שלנו . אדם שהגן על האגודה ועל המועצה בזמנים קשים וידע גם לתת ביקורת על ההתנהלות באגודה ובמועצה כשצריך.

פעל כל השנה כדי להקיף כמה שיותר נושאים, להפוך את המועצה לנגישה יותר לסטודנטים ולהצליח באמת להביא דברים משלב הרעיון לשלב הביצוע. היה מקצועי ביותר והשפיע המון על הפן האקדמי באופן ספציפי. לאורך כל השנה היה ענייני ונחוש לקדם דברים שמאמין בהם לצד ייצוג האינטרס הסטודנטיאלי.

לשאלות ופרטים נוספים:

נגישות