#סטודנט/ית_משנה_מציאות

#סטודנטים בשביל סטודנטים

החלטנו באגודה לפרגן ולתת את הכבוד המגיע לסטודנטיות/ים שמקדמות/ים יוזמות חברתיות-התנדבותיות במגוון תחומים, כאלה שמצליחות/ים לעורר השראה עבור כולנו. בפינה זו נכיר פרויקטים שמשנים מציאות והופכים את החוויה הסטודנטיאלית בבן גוריון ובבאר שבע לבעלת משמעות גדולה יותר!

והיום: "שיר וינר – מברוק"

מתנדבת מברוק

1) מי אני ומה שמי

אהלן, שמי שיר וינר, סטודנטית שנה שלישית למזרח תיכון ופוליטיקה וממשל. פעילה חברתית ומנהלת צוות דרום בארגון מברוק. יחד עם צוות שמורכב מאנשים מוכשרים עם לב ענק- טל שמילה, נגה בארי, דניאל רחימוב, הגר דודזון, טל ויצמן-אזולאי ורועי אלבה, אנחנו מארגנים חתונות בהתנדבות לזוגות שידם אינה משגת.

2) הפרויקט

פרויקט מברוק הוא יוזמה חברתית המקדמת את הערבות ההדדית והסולידריות בחברה האזרחית. בעזרת המתנדבים המדהימים שלנו, ספקים ואנשי מקצוע מתחום האירועים אנחנו מפיקים ומארגנים חתונות בהתנדבות לזוגות צעירים שזקוקים לעזרתנו.

מתנדבי מברוק

3) למה מלכתחילה?

למה לא, זו הזדמנות מצוינת לחבר בעלי מקצוע ומתנדבים שרוצים לתת עם זוגות שישמחו לקבל, ולהפוך את ערב החתונה לבלתי נשכח עבורם.

4) מה הפואנטה?

הפקת חתונות בהתנדבות לזוגות שידם אינה משגת ובכך אנו מאפשרים להם להתחיל ולבנות את חייהם המשותפים ברווחה כלכלית.

ההתרגשות בערב החתונה היא תחושה שקשה לתאר במילים, גם הזוג ובעיקר המתנדבים מרגישים את הקסם שבחוויית ההתנדבות הייחודית הזו- תצטרפו אלינו ותבינו על מה אני מדברת.

מתנדבי מברוק

5)מסר לאומה

יש הרבה דרכים להתנדב, במברוק אולי תמצא את עצמך על רחבת הריקודים מרים צ׳ייסר.

6)איך מצטרפות/ים?

אם אתם זוגות שרוצים שנעזור לכם בארגון, החתונה תתקשרו אלינו 073-3850840.

אם אתם בעלי מקצוע מתחום האירועים או אנשים שאוהבים לעשות שמח, תעקבו אחרי מברוק בפייסבוק או כתבו לנו למייל Mabroocbgu@gmail.com ונתראה בחתונה הקרובה.

מעוניינ/ת שנפרסם גם את הפרויקט או את היוזמה שלך?


בפנייתכם הסבירו את מטרת הפרויקט, תרומתכם לקידומו וכן צרפו קישור לעמוד אינטרנט רלוונטי, תמונות ופרטי קשר.

נגישות