אודות האתר

האגודה הסטודנטיאלית היא הגוף המייצג של הסטודנטים והסטודנטיות בקמפוס. היא הכתובת שלך בכל נושא אקדמי מול האוניברסיטה ואחראית על קידום ופיתוח החיים הסטודנטיאליים בבאר שבע. האגודה בקמפוס בן-גוריון פועלת כבר שנים רבות למען רווחת הסטודנטים ומהווה מוקד לפעילות תרבותית, חברתית ואקדמית. האגודה הסטודנטיאלית נמצאת כאן בראש ובראשונה בזכותך ולמענך. אנחנו כאן כדי לפתור עבורך כל בעיה שתעלה במהלך התואר, וכמובן כדי להעשיר את חייך הסטודנטיאליים בזמן שהותך באוניברסיטה בפרט ובבאר שבע בכלל.

רבות/ים מכן/ם בטח נתקלו במספר בעיות בחיפוש אחר הדירה להשכרה: לא יודעות/ים איפה האזור ששווה לשכור בו, לא מבינות/ים את החוזה המשפטי שנחתם עם בעל הדירה והחמור מכל- לא יודעות/ים מהו שכר דירה הוגן. לכן הקמנו באגודה את מערך הדיור שמטרתו לשפר ולהנגיש את נושא הדיור החשוב לכולנו. הגישה שלנו כאגודה סטודנטיאלית, גוף הצעירים הגדול בדרום, לשמר את החיים הסטודנטיאליים הנוחים בבאר שבע וכחלק מזה לשמור על מחירי הדירות בשוק יציבים. לכן, כיום מטרתנו היא לפקח ולהגביל את עליית המחירים בשוק הדירות בבאר שבע. בשנתיים האחרונות הפקנו סקרי דיור ובכך התוודענו למחירי השוק בבאר שבע, כמה אתם מוכנים לשלם, מה חשוב לכם שיהיה בדירה ומה מבין כל הפרמטרים לחיפוש דירה באמת משפיע על המחיר וכמה?


בשביל שנוכל להשפיע על שוק הדירות בבאר שבע ולשנות אותו, הקמנו את מאגר הדירות של האגודה הסטודנטיאלית. אך זה לא מספיק! אם לא נבחר אחרת ונשאר עם שיטת חיפוש הדירות הנוכחית ברשתות החברתיות נאבד את כוחנו כקבוצה וכקהילה, ולא נוכל לעשות שינוי.
אז איך אתם נכנסים לתמונה? איך ניתן להשפיע על מחירי הדירות?

מאגר הדירות מבוסס על נתונים שקיבלנו מכם/ן בסקר הדיור 2020. הדירות מוצגות בו ביחס לשוק הכללי, כך שעל מחיר הדירה מוצמד "תו דיור" המציג את אחוז ההתאמה לשוק-  מה שמאפשר לכם/ן לבחון את הדירה ביחס לדירות האחרות בשוק הדירות הסטודנטיאלי בבאר שבע.

צבע ירוק – מחיר הדירה בהתאם או מתחת למחיר השוק

צבע כתום – מחיר הדירה מעט מעל מחיר השוק

צבע אדום – מחיר הדירה גבוה ממחיר השוק

איך נוביל לשינוי יחד ?

  • דירה בצבע אדום – אל תתפשרו! עדיף לחכות ולחפש עוד קצת. זה מה שיפה בשוק הדירות שלנו, יש מספיק דירות לכולם!
  • ראיתם דירות כתומות ואדומות שממש בא לכם עליהן? אפשר לנסות לדבר עם בעל הדירה, להסביר לו שהדירה יקרה ביחס לשוק ולדון שנית במחיר.
  • מחפשים דירה? גשו  לאתר לפני החיפוש ברשתות החברתיות ועזרו לנו להפוך אותו למנוע החיפוש המרכזי של הסטודנטים.
  • הפיצו לחברים!
  • בעל הדירה ביקש עזרה בפרסום? אתם עוזבים את דירה ומחפשים מחליפים? מחפשים שותף? פרסמו כאן באתר.

למאגר הדירות לחצו כאן

נגישות