עזרה

للعربية↓

יכול/ה לתת יד ? יש מי שצריך אותה

אנחנו מכירים מקרוב את הקהילה הסטודנטיאלית ויודעים שהרצון לעשייה ולעזרה במצבים כאלה רק מתעצם! לכן… החלטנו לאגד עבורכם/ן את כל היוזמות המדהימות שקמו מהשטח בימים האחרונים בהן תוכלו להתנדב ולתת יד (גם אם כזו שמכוסה בכפפה?) למי שצריך אותה.

**ההתנדבות מבורכת אבל חשוב לשים לב לפעול על פי הנחיות משרד הבריאות במסגרת האחריות האישית של כל אחד ואחת מאיתנו **

תרומת טסיות בבנק הדם:

בבנק הדם בסורוקה מחפשים תורמים שמוכנים להגיע בשבוע הקרוב לתרומת טסיות. הם ממש ריקים מתורמים השבוע. מספר הטלפון שלהם- 086400138.

יוזמה סטודנטיאלית בבאר שבע- חזרה לשגרה:

אז לאט לאט אנו חוזרים לשגרה, אבל בבאר שבע יש מאות מבוטחים מבוגרים של כללית שעדיין תקועים בבתים. היוזמה מעוניינת לוודא שהם בסדר ושיש להם תרופות, רוצים להגיע ולעזור לכולם ובשביל זה צריכים עוד מתנדבים! בגדול- הגעה למרפאת כללית וחיוג לאנשים בשיחות קצרות שמטרתן לוודא שהכל בסדר. משמרות מתרחשות בשעות הבוקר-צהריים בהתאם לנוחות שלכם.

לפרטים נוספים- אלון זמר 0544807530, דניאל לב 0543063391.

חזית הכבוד

תנועה שקמה בעת הקורונה כקבוצת פייסבוק של מתנדבים דוברי רוסית אשר מונה היום כ500 מתנדבים פעילים מכל רחבי הארץ. המתנדבים עוזרים למבוגרים ואנשים בקבוצות הסיכון מחבר העמים אשר צריכים עזרה בענייני היום יום. התנועה מחפשת סטודנטים/ות דוברי רוסית אך לא רק שיכולים לתת יד לעזרה בתקופת הקורונה ופוסט הקורונה בצורה מסודרת.

פרטי קשר- יורי איזנברג, 0526657121, Yaizenberg@gmail.com.

מוזמנימות להצטרף לקבוצת הפייסבוק.

Connect

מיזם שהוקם ע"י סטודנטים לאור שינויי הקורונה בחיינו. המיזם מחבר בין תלמידי תיכון לקראת בגרות לבין סטודנטים שיכולים לעזור בלמידה, בקבוצות קטנות אונליין, ללא עלות כמובן.
איזה מקצועות? הביקוש העיקרי הוא למתמטיקה ופיזיקה כרגע, אבל בהחלט יש צורך גם במקצועות נוספים כמו כימיה, ביולוגיה, אנגלית, ספרות, לשון, תנ"ך ועוד. בטופס ההרשמה סמנו מה תרצו ללמד וידאגו לכם לשיבוץ המתאים.
איך אתם נכנסים לתמונה? מתאים לכם להצטרף? מלאו את טופס ההצטרפות בקישור, ויחזרו אליכם עם התלמידים שלכם בהקדם 🙂

*חלק מהתכניות והמסגרות ההתנדבותיות מכירות בהתנדבות אצלינו כשעות חלופיות למלגה קיימת. מוזמנים לפנות ליוזמה לבירורים נוספים. אם תרצו שמובילי היוזמה יציגו את עצמם בפני הרכזים של המלגה שלכם כדי שיכירו בשעות שלכם ,הם ישמחו לעשות זאת 🙂

עזרה בדרך

חיבור בין צעירים לקשישים שסגורים בביתם וצריכים סיוע עם קניות ותרופות. בנוסף ניתן לעזור גם בשיחות טלפוניות מרחוק להפגת הבדידות ואיתור צרכים!

להרשמה ופרטים נוספים לחצו כאן.

אסר"ן

בימים קשים אלו חשוב שמקומות קריטיים כמו בתי החולים ימשיכו לתפקד בצורה המיטבית, במיוחד הצוותים הרפואיים שילדיהם נשארו בבתים בלי מסגרות חינוך. ביה"ח סורוקה הקים מעונות יום לילדי הצוותים וישמח לקבל מאיתנו עזרה בהפעלתם בין השעות 8:00-16:00. *כמובן שהכל יתנהל לפי כללי משרד הבריאות והתקנות*

איפה נרשמים? בקבוצת הוואטסאפ או באחד משני הקישורים: לרישום להתנדבות בבית החולים סורוקה // לרישום להתנדבות במעונות יום לילדי הצוותים הרפואיים

סולידריות ישראלית בבאר שבע

משבר הקורונה לא מדלג על אף בית. בכל משפחה יש מבודדים, מובטלים, עצמאיים ובעלי עסקים קטנים שלא יודעים מה יוליד יום. קבוצת צעירות וצעירים מכל רחבי הארץ התחברה כדי ליצור רשת ארצית של תמיכה ועזרה הדדית. בקיצור –  כדי שאף אחד ואחת לא יצטרך לעבור את זה לבד! צריכים בייביסיטר לילד? בבידוד ונגמרה הפסטה? מכירים קשיש או נכה שצריך הסעה לטיפול רפואי? ואולי אתם בכלל רוצים להצטרף ליוזמה ולסייע?

תוכלו להצטרף אל קבוצת ווטסאפ של באר שבע או להירשם בקישור להתנדבות או בקשת עזרה: המתנדבים של סולידריות ישראלית יצרו אתכם קשר, יחברו אתכם לקבוצות המתנדבים האזוריות, או יפנו אליכן/ם מישהו שיכול לקפוץ לעזור.

באר שבע מתגייסת לעזור למבודדים שצריכים אותנו

עשרות אנשים פונים ומבקשים להתנדב ולעזור למבודדים של הקורונה – ויש המון דרכים לעשות את זה. רוצים לעזור?  ניתן לסייע בהעברת משלוחי מזון למבודדים, תרופות, שיחות הפגת בדידות ועוד. זו השעה היפה של הערבות ההדדית בינינו! מי שבעניין – כל הפרטים בטופס ההרשמה.

מפה לשם הגעתם/ן לבידוד? עמותת רקפת פתחה קבוצת תמיכה לאנשים בבידוד וסטרטאפ ישראלי מאפשר טיפול נפשי וקשר עם משפחות לאנשים בבידוד. 

מיפוי של הסיירת שכונתית יוצא לדרך! (יוזמה של "הרשת"):

הרשת הקימו סיירת שתפקידה להסתובב בשכונה ב' למיפוי הנפגעים (הישירים והעקיפים) מהקורונה – כדי לעזור להם עם מערך support שכונתי: המטרה היא לברר מי בשכונה צריך עזרה עם משלוחי מזון, מי היה רוצה לקבל שיחות להפגת בדידות, ואולי למצוא אנשים נוספים שיוכלו להצטרף לסיירת או ליוזמה אחרת של עזרה הדדית.
מתי? בכל יום שלישי ב- 10:00 וב- 16:00 יוצאים לשני סיבובי מיפוי מפארק הסופרים- ליד בית הפארק (רחוב דובנוב). ניתן להצטרף למערך הסיירת בקבוצת הווטסאפ הייעודית שנפתחה.
רוצים לקדם את הסיירת בשכונות נוספות? חפשו את "הרשת" בפייסבוק.

חמ"ל של "לב אחד"

מדובר ברשת מופעלת של מתנדבים לכל אורך ורוחב הארץ, שמטרתם היא לסייע לצרכים של השוהים בבידוד ושאר האנשים שזקוקים לכך – מקניות ואוכל, ועד הסעת הילדים וכו'. יש לכם/ן איזושהי בעיה שלא ניתנת לפתירה ע״י הרשויות?  אתם/ן שוהים/ות בבידוד ויש לכם איזשהי בעיה או צורך?אולי מכירים/ות מישהו כזה? אתם/ן מוזמנים/ות לפנות או להפנות אל הטלפון של החמ"ל: 026762044 או לפנות אליהם בהודעה פרטית לעמוד וגם בטופס המצורף. כמו כן, כל המעוניינים להתנדב, מוזמנים למלא את הטופס הנ"ל.

ארגון המתנדבים הארצי, לב אחד (סניף באר שבע), יורד לשטח במטרה להצליח לתת מענה לכלל הקשישים והמתקשים בעיר. בואו להיות חלק מעשיית טוב, כגון : קניות למבודדים, חלוקת סלי מזון ושיחות טלפון לזקני העיר. הארגון מזמין את צעירי העיר באר שבע לנצל את הימים הללו בבית כדי להתמלא בסיפוק ובתחושת שליחות.

לפרטים :כנסו לקבוצת וואטצאפ שקטה .


פרויקט Door 2 Door

נמצאים בינינו אנשים מבוגרים או בעלי מחלות רקע שנאלצים בימים אלו לשהות בבתיהם כדי להתגונן מנגיף הקורונה שעלול לגרום בקבוצות אלו לסיבוכים קשים. אותם אנשים זקוקים למזון, תרופות או דברים אחרים ואין ביכולתם לצאת לרכוש אותם. פרויקט Door 2 Door הוא יוזמה שהוקמה על ידי צעירים, חברי קהילת ״תגלית אקסל״, המאפשרת לנו לעזור להם.

איך זה עובד? המתנדבים ירכשו את המצרכים עם כפפות ויניחו אותם מחוץ לדלת הבית- כך שלא יהיה שום מפגש פרונטלי שעלול לסכן את אחד הצדדים. אם אתם/ן זקוקים לעזרה, מכירים אנשי קשר רלוונטיים או שאתם בעצמכם בבידוד ולא יכולים לסייע לקרובים לכם היכנסו ללינק ונצור אתכם/ן קשר.

קופצים לסופר באישון לילה? רוצים לעזור בקניות לאלו שנמצאים בבידוד? 

הקו החם של אם תרצו מתארגן מרגע זה ואילך לעזרה ברכישת מוצרי מזון מרשתות השיווק עבור אלו שבבידוד כל הפרטים בטופס ההרשמה.

דוברי/ות רוסית? זקוקים לכם/ן!  קשישים וחולים כרוניים דוברי רוסית ישמחו לקבל מענה בתקופה זו!

ניתן לעזור להם מהבית על ידי סיוע בתרגום והבנה. ניתן ליצור קשר עם זואי 0523235941 על מנת לבדוק התאמתכם/ן לסייע בתרגום.

עוד יוזמה לדוברי השפה, חשובה לא פחות: שיחות עם קשישים, גם ברוסית – בעקבות משבר הנגיף, "אמץ סבא" מרחיבה את הפעילות ולא משאירה אף קשיש בודד! מוזמנים להצטרף ולהפיג את הבדידות של הקשישים בימים אלו באמצעות שיחות טלפון. מדובר בשתי שיחות טלפון בשבוע, כאשר תחילת התנדבות מיידית.

רוצים להצטרף או לשמוע פרטים נוספים? שלחו פרטיכם למייל – ametzsaba.il@gmail.com או צרו קשר עם ירדן- 0508783738

דוברי אמהרית? גם אתכם/ן צריכים!

מוקד סיוע לתהליך הגשת בקשות להבטחת הכנסה/דמי אבטלה/זיקנה נפתח במיוחד עבור  מבוגרים ועולים חדשים שאינם דוברי עברית,. פעילות המוקד בימים א-ה בין השעות 08:30-13:30 . פרטים נוספים במוקד: 02-6589997.

רוצים לנצל את הידע האקדמי שרכשתם/ן ואולי גם לעזור למערכת החינוך מהבית?

IDC School, יוזמה שכולה מוקדשת לילדים שנשארו בבית שזקוקים לעזרה בלימודיהם תשמח לעזרתכם/ן!

דווקא עכשיו, כשלכולנו יש קצת יותר זמן פנוי תוכלו להתנדב ולקבל משמעות! בלי מחויבות ובשעות שנוחות לכם, לכמה זמן שנח לכם! וכמובן, מבלי לצאת מהבית.

איך נרשמים?
1. כנסו לעמוד הפיסבוק של IDC SCHOOL- שם תוכלו למצוא בקשות מכל רחבי הארץ של תלמידים שישמחו לקבל סיוע, בכל המקצועות ומכל הכיתות.
2. הגיבו לפוסט הרלוונטי לכם/ן או לבקשה אליה תוכלו לסייע
3. שלחו לתלמיד זימון לפגישה באפליקציית זום.
4. והופ! כל קורסי שנה א' תרמו משמעותית למשבר הקורונה, מי היה מאמין?
עוד יוזמה מדליקה שתעזור לכם/ן לרענן את החומר שכבר הספקתם/ן לשכוח:
בשבועות האחרונים התארגנה יוזמה פרטית של סטודנטים ממוסדות שונים בארץ להעביר בהתנדבות שיעורי תגבור מקוונים לקבוצות קטנות של תלמידי תיכון. מעל 150 סטודנטים כבר מעבירים קבוצות תגבור בכ-11 בתי ספר מרחבי הארץ ממגוון רחב של מקצועות. היוזמה מחפשת להמשיך לגדול ולנצל את ההזדמנות ולעזור לבני נוער שצריכים את התמיכה כרגע. מעוניינים להצטרף לפרויקט? מלאו את פרטיכם/ן בטופס ויחזרו אליכם/ן בהקדם. לפרטים נוספים ניתן לפנות גם במייל- טלי:  onlinelearning.corona@gmail.com

גם ילדי החינוך המיוחד ישמחו לעזרתכם/ן!

מסגרות החינוך הופסקו, מה שהותיר עשרות משפחות של ילדי החינוך המיוחד מחוסרי תעסוקה והם מטפסים על הקירות בבית (וואלה? די כמונו). אם אתם/ן סטודנטים/ות שמוכנים להעביר פעילויות של חצי שעה – ארבעים דקות דרך זום לילדי החינוך המיוחד, בכל נושא שהוא – ספורט, אומנות, מוזיקה, בישול וכל מה שעולה לכם בראש- הצטרפו ליוזמה בגוגל פורמס. לפני שיבוץ של שיעור יצרו קשר אתכם/ן.

אמץ רופא.ה- יוזמה ארצית לסיוע לצוות רפואי

אמץ רופא.ה זו יוזמה לעזור לרופאים, רופאות וצוות סיעודי לקבל מענה לצרכים שלהם בתקופת הקורונה. בין אם זה עזרה בהתנדבות בשמירה על הילדים, הכנת ארוחות חמות, קניות מצרכים, תרומה של ציוד חיטוי ומסכות או כל דבר אחר. כל מי שרוצה לאמץ רופא.ה מוזמן למלא את טופס ההרשמה.  השדכנים ביוזמה יצוותו לכם רופא.ה עם קרבה גאוגרפית אליכם במהרה. לקבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

WANTED: סטודנטים וסטודנטיות לרפואה וחובשים/ות!

העלייה במספר הנבדקים היומית לקורונה מתאפשרת בזכות המתנדבים והמתנדבות הרבים שעוברים הדרכות ויוצאים כבר בימים אלה לשטח לביצוע בדיקות ברחבי באר שבע. רוצים לסייע במערך הבדיקות הארצי? לטופס ההרשמה לחצו כאן.

עוד יוזמה מדליקה: בימים האחרונים התקבלה פניה ממשרד הבריאות לגיוס סטודנטים ממקצועות הרפואה למערך לתגבור הצוותים הרפואיים בבתי החולים, בקהילה ובכל מתאר רפואי עם התפתחות המצב הנוכחי. משרד הבריאות מבקש לבנות כעת מאגר זה- הפעלת המתנדבים תהיה בתשלום. רישום בלינק..

קשישים נזקקים בעיר באר שבע צריכים אתכם/ן, עכשיו יותר מתמיד!

היערכות של קבוצת מתנדבים קבועה לחלוקת חמגשיות /אוכל מבושל מוכן, לקשישים נזקקים בעיר באר שבע יוצאת לדרך!
מתי? חלוקת מזון לאורך 3 ימים בשבוע, א,ג,ה כאשר איסוף האוכל מנקודת איסוף מוגדרת /מסודרת בשעות הבוקר עד לשעה 13:00 ומשם חלוקה לבתים.
איך? אנו נניח את האוכל המוכן בפתח הדלת, נצלצל בפעמון ונמשיך לכתובת הבאה.
איפה נרשמים? בקבוצת הווטסאפ.

המיזם החברתי שכולם מדברים עליו…"ידידים – סיוע בדרכים"

בעקבות משבר הקורונה בישראל, ארגון ידידים מגייס מתנדבים חדשים! הארגון מעניק עזרה ראשונה שאינה רפואית בדרכים ובבתים, כגון סיוע בפנצ'ר, כבלים, חילוצי שטח, פתיחת רכבים נעולים, דלתות בתים טרוקות, חילוצים ממעליות ועוד, ללא כל עלות!
בימים מיוחדים אלו, מתנדבי הארגון מספקים מענה בשינוע של מוצרי מזון ותרופות למבודדים וכן לאוכלוסיות מוחלשות. למעלה מ־22,000 מתנדבים ומתנדבות מכל רחבי הארץ כבר הצטרפו למיזם החברתי, בואו והצטרפו גם אתם/ן! לחצו על הקישור המצורף, רשמו את שם עירכם/ן ותחוברו לקבוצה שבאיזור מגוריכם/ן.

זקוקים לכם/ן בבתי החולים ברחבי הארץ!

לקראת העומס הצפוי בבתי-החולים זקוקים למתנדבים שיוכלו להתחייב לחודש וחצי הקרובים, להגיע לסייע במעטפת בית החולים: למשל סיוע בסדרנות, מנהלות וכל מה שיסייע לצוותים הקבועים, כאשר אין מגע או טיפול בחולים. מי שיכול/ה להתחייב לתקופת זמן הזו, כולל הכשרה, חיסונים וכל מה שנדרש על-פי משרד הבריאות, תוכלו ליצור קשר עם ספיר –  0547602588 על מנת שתשייך אתכם/ן לבית-החולים הקרוב אליכם/ן. אנא השאירו *שם מלא, פלאפון, מייל, ישוב*.

 

שמעתם/ן על יוזמה נוספת? ספרו לנו עליה ונכניס גם אותה ללוח המקוון שלנו: agudadigital@gmail.com

 

هل تستطيع تقديم يد العون؟ هنالك أشخاص بأشد الحاجه اليها

نحن نعرف عن قرب المجتمع الطلابي ونعرف أن الرغبة في التطوع والمساعدة في مثل هذه الحالات تزداد! لهذا… قررنا ربط جميع المبادرات المدهشة التي انشأت في الأيام الأخيرة بحيث يمكنك التطوع وإعطاء يد (حتى لو كانت ذاتها التي يغطيها القفاز ?) لأولئك الذين يحتاجون إليها.

** العمل التطوعي موضع مرحب به ولكن من المهم اتباع المبادئ التوجيهية لوزارة الصحة كجزء من المسؤولية الشخصية لكل واحد منا * *

لمعلومات اضافية اضغط هنا

אסר"ן

في هذه الأيام الصعبة، من المهم أن تستمر الأماكن الأساسية مثل المستشفيات في العمل بالطريقة المثلى، ولا سيما الطواقم الطبية، حيث ان اولادهم يبقوا في المنازل دون أطر تعليمية. أنشأت سوروكا اطار للرعاية النهارية لأطفال الطواقم الطبية، وستكون سعيدة بتلقي المساعدة منا بين الساعة 8:00 حتى الساعة 16:00. * بالطبع كل شيء يسير وفقا لقواعد وزارة الصحة * أين يمكنكم التسجيل؟ في مجموعة الواتساب أو في احدى الروابط: لتسجيل التطوع في مستشفى سوروكا / لتسجيل التطوع في مساكن اليوم الاطفال الفرق الطبية.

 

التضامن الإسرائيلي في بئر السبع

أزمة الكورونا لا تتخطى أي منزل. وفي كل أسرة هنالك معزولين، عاطلين عن العمل، اصحاب مصالح ومتاجر لا يعرفون ماذا سيولد الغد. وقد تعاونت مجموعة من الشباب والشابات من جميع أنحاء البلاد لإنشاء شبكة وطنية للدعم والمساعدة المتبادلة. باختصار – حتى لا يضطر اي شخص المرور بها بمفرده! هل تحتاج إلى جليسة أطفال؟ في الحجر الصحي والمعكرونة قد خلت من عندكم؟ هل تعرف شخص مسن أو عاجز يحتاج نقل إلى الرعاية الطبية؟ وهل انت تريد ايضا الانضمام إلى المبادرة والمساعدة؟

يمكنك الانضمام إلى مجموعة الواتساب لبئر السبع أو التسجيل في الرابط المرفق أو طلب مساعدة: سيقوم متطوعوا التضامن الإسرائيلي بالاتصال بك أو توصيلك بمجموعات المتطوعين الإقليمية أو سيتم الاتصال بك من قبل شخص يمكنه المساعدة.

 

بئر السبع تتجند لمساعدة المعزولين الذين بحاجة إلينا

عشرات الناس يلجؤون ويسعون إلى التطوع والمساعدة لمعزولي الكورونا – وهناك العديد من الطرق للقيام بذلك. هل تريد المساعدة؟ من الممكن المساعدة في نقل شحنات المواد الغذائية، الأدوية او الحديث مع الاشخاص المعزولين. للمعنين – جميع التفاصيل في استمارة التسجيل.

هل انت في الحجر الصحي؟ قد فتحت جمعية راكفيت (רקפת) مجموعه لدعم الاشخاص المنعزلين وستارت اب اسرائيلي يوفر العلاج النفسي والاتصال بالعائلات للأشخاص المنعزلين.

"قلب واحد":

هذه شبكة نشطة من المتطوعين بجميع انحاء البلاد، هدفها المساعدة بالاحتياجات للمعزولين والأشخاص الآخرين الذين يحتاجون إلى التسوق, الغذاء، نقل الأطفال وما إلى ذلك. هل لديك أي مشاكل لا يمكن حلها من قبل السلطات؟ أنت موجود في عزلة ولديك نوع من المشاكل أو الاحتياجات؟ ربما تعرف شخصا كهذا؟ أنت مدعو للاتصال بالهاتف: 026762044 أو التوجه عبر رسالة خاصة إلى الصفحة والنموذج المرفق. أيضا، جميع المهتمين في العمل التطوعي يجب ملء النموذج أدناه.

المنظمة الوطنية التطوعية، القلب الواحد (فرع بئر السبع) ، تنزل الى الشارع من أجل أن تكون قادرة على تلبية الحاجه لكبار السن وغيرهم في المدينة. انضموا لتكونوا جزء من فعل الخير، مثل: التسوق للمعزولين، تقسيم سلال الطعام والمكالمات الهاتفية لمسني المدينة. تدعو المنظمة شباب مدينة بئر السبع إلى الاستفادة من هذه الأيام في المنزل بالتطوع والمساعدة.

لمزيد من التفاصيل: أدخل مجموعة וואטצאפ שקטה.

مشروع Door 2 Door

كبار السن أو الذين يعانون من أمراض مسبقه ومزمنة من حولنا يضطرون إلى البقاء في منازلهم للحماية من فيروس الكورونا الذي يمكن أن يسبب لهذه الفئات مضاعفات صعبة. هؤلاء الناس بحاجة إلى الغذاء, الأدوية أو أشياء أخرى ولا يمكنهم الخروج وشرائها. مشروع Door 2 Door هي مبادرة من انشاء الشباب، أعضاء ״תגלית אקסל״، والتي تمكننا من مساعدتهم.

كيف يعمل المشروع؟ سيشترون المتطوعون البقالة مع استخدام القفازات ويضعونها خارج باب المنزل – لذلك لا يوجد لقاء من وجه الي وجه الذي يمكن أن يعرض جانبًا واحدًا للخطر. إذا كنت بحاجة إلى مساعدة، فأنت تعرف جهات الاتصال ذات الصلة، أو كنت في عزلة ولا يمكنك مساعدة أقاربك عليك لدخول الى الرابط وسيتم الاتصال بك.

هل تذهب إلى السوبرماركت في منتصف الليل؟ هل تريد المساعدة في التسوق لأولئك الذين هم في عزلة؟

خط الهاتف ل- אם תרצו، بستعد للمساعدة في شراء المنتجات الغذائية لأولئك الذين هم في عزلة.

جميع التفاصيل في نموذج التسجيل.

ناطقين باللغة الروسية؟ بحاجة لكم! كبار السن والمرضى الذين يتحدثون الروسية سيكونون سعداء لتلقي استجابة في هذا الوقت!

يمكن مساعدتهم من المنزل من خلال المساعدة في الترجمة والفهم. يمكنك الاتصال بزوي 0523235941 للتحقق من ملائمتكم في الترجمة.

مبادرة أخرى للمتحدثين باللغة لا تقل أهمية: المحادثات مع كبار السن، حتى باللغة الروسية – بعد أزمة الفيروس، "אמץ סבא" يوسع النشاط ولا يترك أي شخص مسن! أنتم مدعوون للانضمام وتبديد وحدة كبار السن في هذه الأيام من خلال المكالمات الهاتفية. مجرد مكالمتان هاتفيتان في الأسبوع، يبدأ المتطوع على الفور.

هل تريد الانضمام او سماع المزيد من التفاصيل؟ أرسل التفاصيل إلى البريد الإلكتروني – ametzsaba.il@gmail.com أو اتصل بـياردين–0508783738

ناطقين باللغة الأمهرية؟ نحتاج لكم أيضًا!

مكتب المساعدة لعملية تقديم طلب الدخل/البطالة/الشيخوخة مفتوح خصيصا للبالغين والمهاجرين الجدد الذين لا يتكلمون العبرية. الخط يعمل من الساعة 08:30 -13:30 من يوم الاحد حتي الخميس. معلومات إضافية فيما يخص مكتب المساعدة: 026589997. هل تريد الاستفادة من المعرفة الأكاديمية التي اكتسبتها وتود مساعدة الجهاز التعليمي من المنزل؟

 

IDC SCHOOL، مبادرة للأولاد الذين يبقوا في المنزل ويحتاجون لمساعده في دراستهم ستكون سعيدة لمساعدتكم!

الآن بعد أن أصبح لدينا جميعًا وقت فراغ أكثر بقليل، يمكنك التطوع! لا يوجد التزام معين بالساعات المناسبة لك! وبالطبع، دون مغادرة المنزل.

كيف يتم التسجيل؟

1.ادخل الى صفحة الفيسبوك التابعة ب- IDC SCHOOLوهنالك سوف تجد طلبات للمساعدة من جميع انحاء البلاد، بجميع المواضيع ولجميع الأجيال.

  1. علق على المنشور الذي يتعلق بك أو بالطلب الذي يمكنك المساعدة به.
  2. إرسال استدعاء إلى الطالب للاجتماع في تطبيق زوم.
  3. وهوب! ساهمت جميع دورات السنة الأولى إلى حد كبير في أزمة الكورونا، من كان يصدق ذلك؟

 

 

 

 

 

 

 

 

נגישות