המדריך המלא לסטודנט/ית

בין אם הצטרפת השנה לאוניברסיטה או שאת/ה כבר סטודנט/ית ותיק/ה שיודע/ת איפה נמצא כל בניין ומכיר/ה כל קולר, המדריך הזה יכול לעזור לך לעשות סדר בכל המידע הנגיש לסטודנטיות/ים!

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון

סטודנטיות/ים יקרות/ים, ממש בקרוב תחלו את לימודיכן/ם באוניברסיטה ותצטרפו למשפחה המורחבת של כעשרים אלף סטודנטים וסטודנטיות הלומדות/ים בבן-גוריון. מדריך זה שהכנו עבורכן/ם נועד להעניק "נחיתה רכה" באקדמיה ובחיים הסטודנטיאליים בבאר שבע. התחלות חדשות הן תמיד מרגשות אך גם מלוות בחששות ותהיות רבות. אנו מקווים ומקוות שקריאה ב"מדריך המלא לסטודנט" תענה על כל השאלות שלכן/ם ותקל עליכן/ם את הכניסה לאוניברסיטה ולעולם האקדמי.

מהי אגודת הסטודנטים?

האגודה היא הגוף המייצג של הסטודנטים והסטודנטיות בקמפוס. היא הכתובת שלכן/ם בכל נושא אקדמי מול האוניברסיטה ואחראית על קידום ופיתוח החיים הסטודנטיאליים בבאר שבע.

אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון פועלת כבר שנים רבות למען רווחת הסטודנטיות/ים ומהווה מוקד לפעילות תרבותית, חברתית ואקדמית. אתר האינטרנט של האגודה ודף הפייסבוק, יסייעו לכן/ם בכניסתכן/ם אל החיים הסטודנטיאליים. באתר תוכלו למצוא עדכונים על כל מה שקורה בקמפוס, מאגרי בחינות וסיכומים, לוח דרושים, לוח השכרת דירות ועוד. בפייסבוק שלנו תהיו מחוברות/ים לכל העדכונים הכי חמים כולל הודעות חשובות על שינויים בלוחות זמנים של לימודים, אירועי תרבות וכו'. אגודת הסטודנטים נמצאת כאן בראש ובראשונה בזכותכן/ם ולמענכן/ם. אנו כאן בכדי לפתור עבורכן/ם כל בעיה שתעלה במהלך לימודיכן/ם לתואר וכמובן כדי להעשיר את חייכן/ם בזמן שהותכן/ם באוניברסיטה בפרט ובבאר שבע בכלל.

 • איך נרשמים כחברים באגודת הסטודנים?

  על מנת להיות חבר/ת אגודה יש לשלם את דמי הרווחה לאוניברסיטה שכוללים בתוכם את דמי החברות באגודה. במידה ולא ביקשת לבטל את דמי הרווחה בעת ששילמת את שכר הלימוד, את/ה זכאי/ת להיחשב כסטודנט/ית חבר/ת אגודה.

  אם ניסית להירשם עם הסיסמה שבידיך אך לא הצלחת – זו הסיבה:
  סטודנט/ית שקיבלו סיסמה כחלק מפתיחת משתמש חדש (במסגרת תהליך ההרשמה לאוניברסיטה) או באמצעות הטלפון ממוקד המידע של האוניברסיטה הוא/היא בעל/ת סיסמה זמנית בלבד. סיסמה שנועדה בעיקר לצורכי הרשמה לאוניברסיטה והרשמה לקורסים. כדי להירשם לאגודה ועבור מרבית שימושי המחשוב האחרים באוניברסיטה יש צורך בסיסמה חדשה וקבועה.
  על מנת לקבל את הסיסמה הזו יש להגיע למדור תמיכת מחשוב של האוניברסיטה עם תעודה מזהה. המדור ממוקם בבניין 58 ,חדר 003 .המדור פעיל גם בחופשת הקיץ ואנו ממליצות/ים לסטודנטיות/ים חדשות/ים שכבר נמצאות/ים בבאר שבע להגיע בשעות הקבלה ולקבל סיסמה עוד לפני פתיחת שנת הלימודים.

מבנה אגודת הסטודנטים

 • מועצת אגודת הסטודנטים

  מועצת אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון היא המועצה המתווה את המדיניות של אגודת הסטודנטים ומהווה את אסיפת הנציגים. המועצה מורכבת מסטודנטיות/ים, נציגי המחלקות השונות, אשר נבחרות/ים מדי שנה בבחירות אישיות ואזוריות על ידי כלל הסטודנטיות/ים חברות/י האגודה. הבחירות למועצה נערכות באמצע סמסטר א‘. כל חבר/ת אגודה יכול/ה להגיש מועמדות, אז בואו לקחת חלק ולהיות מעורבות/ים, לייצג, לשנות ולהשפיע על סדר היום!

  למידע נוסף, לחצו כאן.

 • הנהלת האגודה

  הנהלת אגודת הסטודנטים אחראית לבצע ולהניע את הפעילות השוטפת של האגודה. ההנהלה מורכבת מיו"ר, סגנית יו"ר ומראשי המדורים השונים: אקדמיה, תרבות, מעורבות סטודנטיאלית והסברה. בכפוף להנהלה מצוי גם משרד תפעול האחראי על הפקה והוצאה לפועל של פעילויות ושירותים שונים המסופקים ע“י האגודה. כל מדור פועל לרווחת ציבור הסטודנטיות/ים בתחומו.

  למידע נוסף, לחצו כאן.

 • מדור אקדמיה

  תפקידיו לסייע לכם לסיים את התואר בהצלחה ולדאוג לכל הצרכים האקדמיים שלכן/ם, שירותי המדור כוללים:

  1. ייעוץ והכוונה לטיפול בבעיות אקדמיות – בכל בעיה אקדמית הנוגעת למבחנים ועזרה בבקשות יעוץ והכוונה לטיפול בבעיות אקדמיות חריגות – ניתן לפנות לרכזות הסיוע האקדמי באמצעות אתר האגודה, במייל, בטלפון או בשעות הקבלה. למידע נוסף, לחצו כאן.
  2. ספריית השאלה – משאילה לסטודנטיות/ים ספרים בעלות מוזלת ומופעלת בשיתוף דיקנאט הסטודנטים וספריית ארן. ניתן להשאיל ספרים לתקופה של סמסטר או שנה שלמה בעלות מינימלית.
   ממוקמת בקומת הכניסה של ספריית ארן בתוך "אגף השמורים". למידע נוסף, לחצו כאן.
  3. משרד מילואים – משרד המילואים של אגודת הסטודנטים בבן-גוריון הוא הראשון מסוגו באוניברסיטאות בישראל. המשרד הוקם על מנת לרכז את הטיפול בסטודנטיות/ים המשרתות/ים במילואים במהלך השנה ולהקל עליהן/ם בקבלת שירות, סיוע והטבות. כמו כן, ניתן להגיש תביעות לביטוח לאומי דרך המשרד וכן להשכיר מודם סלולרי בעלות סמלית למשך תקופת המילואים. למידע נוסף, לחצו כאן.
  4.  מאגר בחינות וסיכומים – מאגר הנמצא באתר האגודה ומכיל אלפי חומרי למידה מעודכנים מן השנים האחרונות. לאחר כל בנק בחינות וסיכומים תקופת מבחנים המדור מוסיף סיכומים ומבחנים חדשים למאגר.
  5. הפעלת ועדי כיתות – תפקיד ועדי הכיתות לייצג את הסטודנטיות/ים בבעיות ובקשות קולקטיביות בפני סגל ההוראה ומזכירויות הפעלת ועדי כיתות המחלקה והפקולטה. סטודנטיות/ים המעוניינות/ים בכך יכולות/ים להתנדב לתפקיד נציג/ת ועד הכיתה, ויזכו לליווי צמוד של רכזות/י סיוע אקדמי ולהוקרה מאגודת הסטודנטים. למידע נוסף, לחצו כאן.
 • מדור תרבות

  אירועים – מדור תרבות מקיים אירועים שונים החל ממפגשים אינטימיים עם יוצרים וזמרים מהשורה הראשונה בישראל ועד אירועים מופעי ענק דוגמת מופע פתיחת שנה ויום הסטודנט. וכמובן איך אפשר גם בלי שירה בציבור, הצגות תיאטרון, מסיבות בריכה,קרנבל פורים ועוד. הנה טעימה ממגוון הפעילויות שלו:

  1. שלישי בשש – ליין הופעות אינטימיות וחינמיות של מיטב המוזיקאיות/ים הישראליות/ים המתקיים לאורך השנה בבית הסטודנט.
  2. ליין קולטורה – ליין הצגות מחול ותיאטרון עם המופעים הכי חמים בארץ במחירים מיוחדים בשבילכם.
  3. סטנדאפ – מופעי סטנדאפ של מגוון הקומיקאיות/ים הטובות/ים בארץ שיפילו את הסטודנטיות/ים באולם זוננפלד מצחוק.
  4. SPORTalk – הליין שמביא אושיות ספורט ידועות להרצאות ופאנלים אצלנו בקמפוס המביאות קשת רחבה של ענפים אל השיח באוניברסיטה.
  5. פעילות ספורט – ליגות רבות ומגוונות הכוללות כדורגל, כדורסל, ריצת ניווט ועוד.
  6. אפטר – מערך החוגים והסדנאות העשיר של האגודה הכולל חוגים בתחומי מוזיקה, ספורט, ריקוד ותאטרון.
  7. Studio POSITVE – סטודיו האירובי של אגודת הסטודנטים כאן כדי שתוכלו להתאמן בכיף אחרי יום לימודים ארוך. הסטודיו מציע אימנוי ספיניניג, TRX, קיקבוקס, זומבה ועוד. הכל נמצא בתוך הקמפוס ובמחירים מוזלים במיוחד. לו"ז האימונים נמצא באתר האגודה ובפייסבוק 'Studio Positive'.

  למידע נוסף, לחצו כאן.

 • מדור מעורבות סטודנטיאלית

  פעילות המדור מעודדת שיח חברתי משמעותי בקמפוס על ידי תמיכה ועידוד יוזמות סטודנטיאליות פרטניות והתאים והארגונים הפועלים לשינוי חברתי. כמו כן, מקיים המדור מגוון פעילויות שמטרתן חיבור והיכרות עם באר שבע והסביבה. למדור מספר תחומי עיסוק:

  1. מעורבות חברתית – הרכזת אחראית על ליווי ושיתופי פעולה עם התאים והארגונים הפועלים בתוך הקמפוס ופועלת להגברת המודעות לנושאים חברתיים ופוליטיים שונים.
  2. מעורבות קהילתית – הרכזת אחראית על יצירת פעילויות ושיתופי פעולה שתכליתם הכרות וחיבור לבאר שבע והסביבה, קיימות ועוד.
  3. שוויון מגדרי וטיפול בהטרדות מיניות – במדור ישנה רכזת הזמינה 24 שעות לפניות, ייעוץ, לווי ותמיכה. בנוסף פועל המדור לקיום פעילויות להעלאת מודעות ושיח בכל הנוגע לשוויון מגדרי ויצירת מרחב בטוח ומכבד לכלל המגדרים בקמפוס.
  4. פעילות לסטודנטיות/ים ערביות/ים – המדור מקיים אירועי תרבות ייחודיים לסטודנטיות/ים מהמגזר הערבי. בנוסף, פועל ליצירת חיבור בין האוכלוסייה הערבית ליהודית בקמפוס ומקדם שיח חברתי וארגונים חברתיים מהחברה הערבית.
  5. פרוייקט "עושים רחוב" – פרוייקט ייחודי לאגודת הסטודנטים בבן – גוריון, שנועד לחבר בין התושבות/ים השונות/ים בשכונות בהן הן/ם גרות/ים, תוך שיפור המרחב השכונתי המשותף.

  למידע נוסף, לחצו כאן.

 • מדור הסברה

  אחראי על דוברות, פרסום והסברה במסגרת האגודה. מטרתו הראשית של המדור היא חשיפה מרבית של פעילות האגודה לכלל הסטודנטיות/ים, על מנת שיכירו וישתמשו בשירותים השונים שהיא מציעה.
  בתוכו פועלים מספר משרדים:

  1. משרד הסברה ודוברות.
  2. משרד אינטרנט – אחראי על מערך האינטרנט של האגודה.
  3. משרד קשרי חוץ – אחראי על קיום פעילויות לחיבור בין סטודנטיות/ים ישראליות/ים לבינלאומיות/ים, קיום משלחות סטודנטיות/ים לחו"ל וחילופי משלחות.
  4. משרד וידאו-ארט – מייצר יחד עם הסטודנטיות/ים סרטונים שמשתפים את הגולשות/ים בהווי הסטודנטיאלי המיוחד הקיים בבאר-שבע. שיתופי פעולה, רעיונות לסרטונים או כל דבר אחר שיוסיף לאווירה יתקבלו בשמחה.

  למידע נוסף, לחצו כאן.

 • שירותים נוספים
  1. קולנוע "נגטיב" – אגודת הסטודנטים בבן-גוריון הינה היחידה בארץ שמפעילה בית קולנוע איכותי ומסובסד בתוך כותלי האוניברסיטה. הנגטיב עורך שתי הקרנות מדי ערב ומביא לקמפוס את הסרטים החדשים ביותר לצד קלאסיקות קולנועיות מהעבר ושוברי קופות נוסטלגיים. שני אולמות הנגטיב משמשים במשך היום כאולמות הרצאה למחלקות השונות באוניברסיטה, אך בלילה הופכים לבתי קולנוע לכל דבר ועניין בתוכם תמצאו מערכת סאונד ומסכים מתקדמים, סרטים באיכות 2K ומזנון קולנוע קלאסי במחירים מוזלים. הנגטיב עורך מספר רב של אירועים קבועים מדי סמסטר כמו "מועדון הסרט המופרע", הקרנות פעילות של "מופע הקולנוע של רוקי" וספיישלים המוקדשים לבמאיות/ים או שחקניות/ים אהובות/ים. בנוסף, מאפשר הנגטיב לרכוש מנוי במחיר משתלם במיוחד, הכולל כניסה חופשית לכל הסרטים המוקרנים במהלך השנה. לכו בעקבות הריח של הפופקורן ותגיעו גם אל מזנון הנגטיב המושקע והמלא בכל טוב. למידע נוסף בעמוד הפייסבוק או באתר האגודה.
  2. צ'ופצ'יק – עיתון הסטודנטים – מסקר את עולם הסטודנטיות/ים בבן גוריון ומעדכן אתכן/ם בכל מה שקורה בקמפוס. בואו לקרוא, להתעניין ולצחוק. העיתון מעביר לתוך דפי כרום את האווירה המיוחדת של החיים בבאר שבע, מביא בפנינו את הדברים החשובים והמעניינים ביותר באוניברסיטה ולא שוכח גם את השטויות שאנחנו הסטודנטיות/ים אוהבות/ים.
  3. משרד רווחה– פועל לשיפור רווחת ונגישות הסטודנטיות/ים בקמפוס; טיפול בפניות בנוגע למעונות והשירותים הניתנים בהם, ריכוז תחום המלגות באגודה, קיום קשר שוטף עם הרשויות השונות בעיר בנושאי ארנונה, תחבורה ועוד. המשרד משמש גם כתובת לכל הקשור להתנהלות הזכיינים באוניברסיטה (קפיטריות, מסעדות וכו'). למידע נוסף, לחצו כאן.
  4. משרד שירותי האגודה – מכונה גם "האקווריום", מעניק שירותים דוגמת הנפקת תעודות סטודנט במקרה של אובדן, שליחת פקס בעלות מוזלת, הרשמה לחוגים ואיסוף או רכישה של כרטיסים לאירועי האגודה השונים.

מידע חשוב לסטודנט/ית החדש/ה

 • איך אני מקבל/ת את כל המידע שאני צריך/ה?

  כך תהיו מחוברות/ים לכל מה שקורה בבן-גוריון:

  1. אתר האוניברסיטה  מכיל עדכונים, מידע על הפקולטות, המחלקות והמדורים השונים, ספר טלפונים ועוד. בנוסף, דרך האתר נרשמים לקורסים, מבררים מידע אישי, בודקים ציונים וכו'. לכניסה, לחץ כאן.
  2. מייל האוניברסיטה – לכל סטודנט/ית חדש/ה מונפק דואר אלקטרוני בו מתקבלים כל העדכונים החשובים ביותר מהאוניברסיטה ומהאגודה. חשוב מאוד לבדוק את המייל הזה לעיתים קרובות ורצוי אף על בסיס יומי. הגופים השונים באוניברסיטה שולחים לכתובת מייל זו מידע משמעותי לסטודנטיות/ים – עדכוני פעילות של האוני' והמחלקות, ציוני מבחנים ועבודות, מידע על אירועים, כנסים, משלחות, מלגות ועוד, כך שחשוב מאוד להישאר מעודכנות/ים! | Post.bgu.ac.il
  3. אתר אגודת הסטודנטים – המקום בו תוכלו למצוא עדכונים וכתבות תוכן על כל מה שקורה בקמפוס, חיי הסטודנטיות/ים בבאר שבע והמון מידע שימושי: מאגרי בחינות וסיכומים, לוח דרושים, לוח השכרת דירות ועוד. האתר מתעדכן מדי יום ודרכו מבצעים גם את הליך הרישום לאגודה באמצעות שם המשתמש והסיסמה של האוניברסיטה. לכניסה, לחץ כאן.
  4. העדכון השבועי במייל מאגודת הסטודנטים – אגודת הסטודנטים שולחת מדי שבוע מייל לכלל הסטודנטיות/ים המכיל בתוכו פרטים על כל אירועי האגודה המתרחשים בשבוע הקרוב, עדכונים חשובים ועוד מגוון פעילויות מעניינות.
  5. עמוד הפייסבוק של האגודה – לאגודת הסטודנטים עמוד פייסבוק פעיל ותוסס עם יותר מ26,000 חברים – תעשו לייק כבר עכשיו ותיכנסו לאווירה הסטודנטיאלית המיוחדת שקיימת רק פה בבן גוריון. לכניסה, לחץ כאן.
 • מתי מקבלים תמונת סטודנט, ומה עושים איתה?

  את תעודת הסטודנט עליכן/ם להחזיק לאורך כל התואר לטובת כניסה לאוניברסיטה, קבלת הנחות סטודנט, רכישת כרטיסים לאירועי האגודה השונים ועוד. האוניברסיטה שולחת את התעודה בדואר לאחר שאתן/ם שולחות/ים תמונה מזהה דרך אתר הבית שלה (מכתב מפורט על ביצוע התהליך נשלח לכלל הסטודנטיות/ים החדשות/ים).

  מה אם לא קיבלתי תעודה עד לפתיחת שנת הלימודים?
  האוניברסיטה לא תמיד מספיקה לשלוח את התעודה לפני תחילת השנה וסטודנטיות/ים רבות/ים יקבלו אותה לביתן/ם רק במהלך חודש נובמבר. מומלץ להדפיס בינתיים אישור לימודים אשר נמצא באתר האוניברסיטה << לסטודנטים << שירותי מידע אישי, להחתים אותו במשרד שירותי אגודה בכניסה לבית הסטודנט ולהסתובב עמו כתחליף עד לקבלת הכרטיס.
  בפתיחת שנת הלימודים סטודנטיות/ים חברות/י אגודה מקבלים מדבקת חבר/ת אגודה. חשוב מאוד לקבל את המדבקה הזו על מנת ליהנות מכלל השירותים שהאגודה מציעה.

 • עכשיו אני סטודנט/ית, מה מגיע לי?

  סטודנטיות/ים מקבלות/ים הטבות והנחות רבות במגוון תחומים, הנה כמה מהן שממש לא תרצו לפספס:

  1. הנחות בארנונה ובמים – לסטודנטיות/ים מגיעה הנחה בחשבון הארנונה ובחשבון המים החודשי על פי קריטריונים מסוימים. לצורך קבלת ההנחה יש להעביר טפסים שונים למחלקת הארנונה של העירייה ולתאגיד המים. כדי להקל עליכן/ם בתהליך – האגודה מביאה לכן/ם בתחילת השנה לקמפוס נציגות/ים מהגופים השונים לטיפול בבקשות. בנוסף, עורך הדין של האגודה יחתום עבורכן/ם ללא תשלום על ההצהרה הנדרשת לטובת ההנחה בארנונה. עקבו אחרי העדכונים באתר האגודה, במייל ובפייסבוק לגבי תאריכי הגעת הנציגים והדרכים לקביעת תור.
  2. הנחות בתחבורה הציבורית – במסגרת הסכמים עם התאחדות הסטודנטים הארצית, לסטודנטיות/ם מגיעות הנחות מיוחדות בתחבורה הציבורית בישראל – גם באוטובוסים וגם ברכבת. כל הפרטים על הנחות אלו נמצאים באתר התאחדות הסטודנטים, לכניסה לחץ כאן.
  3. הטבות חסכון בחברות עסקיות – בתי עסק רבים מעניקים הנחות והטבות מיוחדות לציבור הסטודנטיות/ים ובראשם הבנקים הגדולים, חברות הביטוח,חברות הסלולר, חברות הכבלים והאינטרנט ועוד. למרבית הבנקים אפשרות לפתיחת חשבון סטודנט המאפשר הטבות בכרטיסי אשראי, הלוואות למימון הלימודים, הנחה בעמלות וכדומה. חברות הסלולר מציעות מסלולים מוזלים לסטודנטיות/ים כך שכדאי לבחון מי מהם הכי משתלמת לכם. חברות הכבלים והאינטרנט מעניקות הטבות משתלמות גם כן אז מהרו לבדוק לפני שאתן/ם סוגרים חבילה רגילה. גם בתי עסק קטנים בארץ ובבאר שבע בפרט מציעים לעיתים הוזלות מיוחדות, כך שאין לכן/ם מה להפסיד אם תשאלו בכל מקום "יש הנחת סטודנט?"

  חשוב לדעת! בפתיחת השנה מתקיים יריד חגיגי בו חברות עסקיות רבות מגיעות לקמפוס ומציעות מסלולים והטבות מיוחדות לסטודנטיות/ים. כדאי מאוד לחכות ליריד ולקבל את כל המידע שאתן/ם זקוקות/ים לו כדי להחליט לאיזה מסלול להצטרף.

שירותי אוניברסיטה שחשוב להכיר

 • דיקנאט הסטודנטים

  הדיקאנט אחראי לסייע לסטודנטים במישור הכלכלי, האקדמי האישי והחברתי לפי הצורך של כל סטודנט. הדיקנאט אחראי בין היתר על תחום המעונות, מרכזי הלמידה והשירות הפסיכולוגי לסטודנטים, ובנוסף מעניק מלגות לסטודנטים המתקשים כלכלית ומפעיל את היחידה להכוון תעסוקתי לסטודנטים.

  לכניסה לאתר, לחץ כאן.
  בית הסטודנט | קומה השנייה | ימים א'-ה' בין השעות 10:00-13:30

 • הספרייה המרכזית ע"ש ארן

  ספריית ארן היא הספרייה הראשית של אוניברסיטת בן-גוריון והיא ממוקמת בסמוך לשער בן-גוריון (שער סורוקה). בספרייה ארבע קומות ולצד מדפי הספרים ישנם אזורים רבים לקריאה, לימוד וישיבה בקבוצות. בנוסף ישנם מחשבים לשימוש הסטודנטיות/ים, מכונות צילום ומדפסות. לספרייה אתר אינטרנט בו ניתן לבדוק את קטלוג הספרים הקיימים, להיכנס למאגרי מידע אקדמיים (לאחר קבלת הרשאה), להאריך תקופת השאלה ועוד.

  לכניסה לאתר, לחץ כאן.

 • מרכז הספורט

  מרכז הספורט של האוניברסיטה ממוקם בסמוך לאוניברסיטה ביציאה משער רמות. במרכז חדר כושר, חדרי חוגים, מגרשי ספורט, שתי בריכות שחייה ושטח נרחב של דשאים ירוקים. כל סטודנט/ית חבר/ת אגודה רשאי/ת להיכנס ללא תשלום למרכז הספורט וליהנות מבילוי בבריכות במתחם. השימוש בחדר הכושר וההשתתפות בחוגים כרוכים בתשלום נוסף.

  לכניסה לאתר, לחץ כאן.

 • מדור תמיכת מחשוב

  מדור תמיכת מחשוב של האוניברסיטה מסייע לסטודנטיות/ם בכל בעיה הנוגעת להרשאות המחשוב. המדור אחראי על הנפקת סיסמאות לסטודנטיות/ים לשימוש במערך המחשוב האוניברסיטאי ומטפל בכל תקלה של סטודנט/ית הנוגעת להרשאות. במידה ונתקלתן/ם בבעיה באתר האוניברסיטה או במייל האוניברסיטה צרו קשר עם המדור.

  לכניסה, לחץ כאן.
  בניין 58 ,חדר 003 | 08-6477171

לפניות ושאלות – אנשי הקשר באגודה:

22677
22632
נגישות