רשימת המועמדים/ות

הכר את המועמד.ת

 

1. מיכאל פלדמן
אזור בחירה: מדעי הרוח והחברה 1

במהלך השנה האחרונה ביצעתי עבודת מחקר במסגרת קורס המצטיינים "תרבות ארגונית" של המחלקה לס"א בה בחנתי את התרבות הארגונית של המועצה והאגודה. במסגרת המחקר, נחשפתי לא.נשים מדהימים שמשקעים המון כדי לסייע לסטודנטים ולארגון. אולם במקביל נחשפתי גם להמון ליקויים אשר גורמים בין השאר לתחושות של חוסר אמון מצד הסטודנטים, חוסר של שקיפות בתוך הארגון עצמו, עיקוב תהליכים וחוסר באחידות ערכית. המפגש שלי עם מזכ"ל המועצה ברק, עורר בי המון השראה ותחושה שיש המון רצון ונכונות ללמוד ולהשתפר.

בסוף כתיבת העבודה, הבנתי שאני לא מסוגל להסתפק בציון עצמו או בהעברת הידע אלא אני מרגיש שאני רוצה לנסות לעזור ולהטמיע את הידע הרב שצברתי במהלך השנה האחרונה בה למדתי את התקנון, המועצה, האגודה ואת שלל מערכות היחסים ביניהם לבין הסטודנטים והאוניברסיטה.

אני חושב שהתקופה הקרובה, למרות המורכבות שלה, עשויה לאפשר הזדמנות לעבודה פנימית ולהתייעלות ארגונית אשר תישא פירות ביום שבו נחזור אל הקמפוס וגם טרם לכן. יותר מהכל אני רואה במועצה גוף אשר נועד לייצג את הסטודנטים ולהפעיל את האגודה בכדי לבצע משימה זו. אני מרגיש שסטודנטים וסטודנטיות רבים ורבות מרגישים שקולם אינו נשמע ושהם אינם יודעים למי כדאי להם לפנות, אני מאד רוצה לשנות את המציאות הזו ואני מאמין שהדרך לעשות זאת היא ההשתתפות שלי במועצה.

הנושא שהכי חשוב לי לקדם הוא שקיפות. המון סטודנטים מרגישים שהיא כמעט אינה קיימת בכל הקשור להתנהלות המועצה והאגודה. לאחר שביצעתי את המחקר אני הבנתי מדוע עולים הרגשות האלו ואני רוצה להגיד שהם אכן מבוססים על מה שקורה בשטח למרות שגם המועצה וגם האגודה עושות מאמץ כדי לקדם שקיפות. כשאני אומר שקיפות אני מתכוון לשקיפות במה שהכי בוער בנו – הסטודנטיות – נושאים כמו תקציב, סיכומי ישיבות המועצה וההנהלה, ההתנהלות של האגודה מול האוניברסיטה, קידום של השתתפויות במאבקים, פירוט חזון לשנים הבאות, פירוט העשייה במדורים השונים ולמה לעזאזל אין עדיין חדר פופים?!?

נושא שני שמאד חשוב לי לקדם הוא הבריאות הנפשית שלנו. נושא בריאות הנפש הוא נושא קריטי שאינו מקבל כמעט מענה כלל באגודה. נכון, יש את תא "בשביל הנפש" אשר עושים עבודה מופלאה! אך לדעתי זה לא הגיוני שהאגודה תשקיע בנושא בריאות הנפש סכום זעום של תקציב תא. באופן כללי אני גם חושב שהאוניברסיטה אינה מקנה מספיק חשיבות לנושא חשוב זה. ראוי לדעתי להשקיע הרבה יותר משאבים ותשומת לב בקידום נושא הבריאות הנפשית בקמפוס. כחלק מתהליך זה, רציתי להציע סדנאות מסובסדות וכן סיוע אקדמי וכלכלי מוגבר בעבור סטודנטיות מתמודדות נפשית.

2. ערן לארי
אזור בחירה: הפקולטה לניהול 2

ערן לארי, סטודנט לתואר ראשון בכלכלה וניהול, בן 25, עובד כפרמדיק, אח גדול לאח ואחות נהדרים, מאד מקווה להיכנס לעמדות מפתח גם באוניברסיטה וגם במדינה בעתיד.

בעיקר כדי להבין תהליכים, לייצג כמו שצריך את הסטודנטים בבן גוריון, ולקחת חלק בהחלטות ניהוליות חשובות של הגוף החשוב הזה. אני מאמין שאני יכול למלא תפקיד ראוי בתוך המועצה, ולתת חשיבות לנושאים שיהיו חשובים לי ולמגוון גדול מאד של סטודנטים שאני אייצג.

שילוב ראוי של כל האוכלוסיות שלומדות באוניברסיטה בתוך האגודה, אינטגרציה טובה יותר עם האקדמיה, בעיקר בתקופת הזום, מתן מענה ראוי לצורך החברתי של סטודנטים בשנה א באוניברסיטה הכי חברתית בישראל, בתקופה המורכבת כל כך מהבחינה הזו.

3. שיר אביגל
אזור בחירה: הפקולטה למדעי ההנדסה 5

שמי שיר אביגל, אני בת 25 במקור מקיבוץ גשר הזיו בצפון. התחלתי את השנה השלישית לתואר, ומטרתי המרכזית היא לחקור מחלות גנטיות ולמצוא פתרונות ומרפא בתחום. מאז ומתמיד לקחתי חלק במסגרות של השפעה והובלה. בתור נערה בתנועת נוער בקיבוץ, בצבא הייתי קצינה ב-8200 ובתפקידי האחרון הכשרתי קצינים בבהד 1 . לאחר מכן הדרכתי בהמון מסגרות, לקחתי חלק בתוכניות מצוינות, מלגות, התנדבותיות ועוד. הרצון לשינוי והרצון לעשות את העולם מקום טוב יותר ונעים יותר תמיד בער בי ואני חושבת שיש לנו את היכולת ואת המקום להשפיע. מאחר ואנו נמצאים בתקופה מורכבת מאד מכל ההיבטים ואנחנו מתמודדים עם אתגרים שמשתנים כל יום, אני מרגישה שמחלקות קטנות פחות מורגשות. פחות רואים את הסטודנט ה״קטן״ בקצה. אני חושבת שיש לי יכולת לשנות וליצור סביבה יותר מכילה ותומכת לסטודנטים ברמה האישית והמחלקתית. זאת על ידי הכנה לקראת תקופות מבחנים, הכנה לקראת סמסטר חדש, היערכות מוקדמת ושיקוף המצב באופן הבהיר והברור ביותר.

ארצה לקדם:
– שיח ושיקוף המצב לסטודנטים בהיבט המצב אקדמי.
– תמיכה ועזרה בהתאם לצורך ולתקופה.
– שיתופיות והסברים מצד האוניברסיטה על כל הקשור לעתיד המחלקה.

4. רות הררי
אזור בחירה: מדעי הרוח והחברה 2

אני רוצה לרוץ למועצה מכוון שמאוד אכפת לי מטובת כלל הסטודנטים/ות. אני מאמינה שיש לי הרבה מה לתרום למטרה זו ולכן אשמח לשלב את הלימודים עם עשייה משמעותית. אני רואה חשיבות רבה בלהשפיע, לשנות, ולשמוע את הקול של כל סטודנט בקמפוס. לשמר ולהוסיף ערכים בעיקר בתקופה המבלבלת והשונה הזאת. תקופת הקורונה הביאה איתה מציאות חדשה שאנחנו מתקשים להתרגל אליה לכן עלינו לקחת אחריות ולמצוא פתרונות יצירתיים להתמודד איתה. בעיניי, בנושאים מסויימים צריך לבצע איפוס, אתחול, ושינוי בשביל לשפר את המצב.

אנחנו מתמודדים עם בעיות חדשות ועלינו למצוא פתרונות כגוף שמייצג. אני רוצה להיות חלק מהמועצה בשביל לתת קול מייצג לכל סטודנט ממקום של אכפתיות. למרות שאנחנו היום חיים במציאות שרובה מקוונת, אני רואה המשכיות בעשייה רבה גם ממרחקים.

יש לי מגוון רחב של רעיונות שאותם אני רוצה לקדם כחברת מועצה. אני מאמינה בשיוויון זכויות, גיבוש כלל סטודנטיאלי, סביבה ירוקה, עסקה ישירה, אמינות, מענה לסטודנטים עם צרכים חריגים. אני חושבת שצריך להיעשות שינויים בהוראה המקוונת וקביעת חוקים חדשים ודמוקרטים לגבי סוגיות שונות, כמו ביטול הדרישה מסטודנטים/ות לפתוח את המצלמה מכוון שאני רואה בזה חדירה לפרטיות.

אשמח לעלות את המודעות בנושאים שקשורים למתן תמיכה לסטודנטים שאינם מדברים עברית כשפת אם כאחת שחווה את הקושי כעולה חדשה הלומדת באקדמיה. כמו כן אשמח להגביר את המודעות אצל סגל המרצים להפרעות הלמידה המחמירות בעקבות הלימודים המקוונים. אני מאמינה שבשיתוף פעולה נוכל למצוא את הדרכים בשביל לפעול אחרת. בנוסף, אני רואה חשיבות

ורוצה לקדם את קיום אירועים חברתיים במרחב הפתוח בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולמצב הנגיף, מכוון שהפן החברתי לא פחות חשוב, ובעיניי הוזנח לאחרונה בעקבות המצב.

5. דין בגדדי
אזור בחירה: הפקולטה לניהול 2

מדוע אני רוצה לרוץ למועצה? כשהחלטתי להתמודד בשנה שעברה למועצת הסטודנטים, הרגשתי שזה גוף עם כוונות טובות שלא מצליח ליישם את מה שטוב לסטודנטים. לכן, החלטתי לרוץ. רציתי לקדם ערכים של שקיפות, אטרקטיביות לסטודנטים וייעול עבודת האגודה לקהל הסטודנטים הרחב שלה. במהלך השנה התמודדתי ונבחרתי לתפקיד יו"ר הועד המנהל. שהוא הנשיא בפועל של האגודה והובלתי את המדיניות בארגון יחד עם הועד המנהל והמועצה.

התמדדנו עם קשיים רבים, הקורונה, העקשנות של האוניברסיטה והכישלון של הממשלה וגופים רבים אחרים לתת את המענה הראוי בתקופה כל כך מורכבת. עשינו המון, ויש עוד הרבה מה לעשות. הובלתי הרבה תהליכים באגודה כמו פרסום התקציב השנתי ועבודת האגודה, הצבת מטרות ויעדים שרלוונטיות וטובות לקהל הסטודנטיאלי וייעול האגודה דרך מספר פעולות. סגירה וחשיבה מחדש של קולנוע הנגטיב, צמצום משמעותי בתקני האגודה ובחינה של כל גורם וגורם וההכרחיות שלו לטובת אפקטיביות לנו כסטודנטים וסטודנטיות.

הרבה דברים טובים שתכננתי נדחו בגלל הקורונה ועכשיו זו ההזדמנות שלי להמשיך ולקדם את אותם כדי להמשיך ולשפר את האגודה. חשוב לי ברמה האישית להמשיך ולדחוף את הארגון הזה למקום יותר טוב לסטודנטים מבחינה חברתית, אקדמית וכגוף הייצוגי לקהילה הסטודנטיאלית כדי שבאמת יהיה כזה.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה – שקיפות – כערך מוביל, אני אמשיך להוביל תהליכים של שיפור המענה לסטודנטים וחשיפת עבודת האגודה בתחומים השונים לקהל הרחב. יעילות ארגונית – להמשיך ולבחון כל חלק בארגון במטרה לייעל אותו ולייצר עבודה שהיא גם אפקטיבית וגם טובה לסטודנטים, כי זה הכסף שלנו בסוף. חיבור לעיר – בתור באר שבעי, חשוב לי להמשיך ולייצר עוד קשרים עם העירייה והעסקים המקומיים כדי להמשיך לחבר את הקהילה הסטודנטיאלית לעיר. אטרקטיביות לתארים מתקדמים – אני מתכנן לעבוד יחד עם סטודנטים וסטודנטיות מתארים מתקדמים כדי לשפר את המענה והיצע של האגודה לקהילה הזו.

6. צבי-בר מ. שומרט
אזור בחירה: הפקולטה למדעי הבריאות 2

מדוע אני רוצה רוץ למועצה? הערכים בהם אני מאמין: חיי אדם, שוויון, ערבות הדדית, הגינות ואני רוצה ליישם ערכים כחלק מעבודתי במועצה

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה – הנגשת מידע של שירותי האוניברסיטה (כגון אילו שערים פתוחים, אתר אינטרנט נגיש יותר), ביטול הפקטור השלילי, אינטרנט יציב למרצים, לוודא שההקלטות וההנגשה הקיימת ישארו גם לאחר הקורונה, וכמובן להצביע ולהשפיע!

7. לידור דהן
אזור בחירה: מדעי הרוח והחברה 5

מדוע אני רוצה לרוץ למועצה: נדמה לי שבתקופה כה מאתגרת, אנו שוכחים שעלינו, הסטודנטים, להילחם למען עצמנו ועתידנו, הלימודי, החברתי, הנפשי והכלכלי. למידה דרך מערך הזום אינה מיטבית ועל כן עלינו כמועצה לפעול על מנת להקל כמה שאפשר עלינו הסטודנטים בכל אחד מ- 4 ההיבטים. לטעמי עלינו לחשוב על כאן ועכשיו, כיצד אנו מסייעים לכמה שיותר סטודנטים לסיים את השנה האקדמית בהצלחה עם ראש מעל המים ולא לתכנן את השנים הבאות.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: אחוז מסיימי תואר ושנה אקדמית גבוה, רווחה וכלכלה עבורנו הסטודנטים, עזרה נפשית וחברתית לסטודנטים.

8. רון גלעד
אזור בחירה: מדעי הטבע 1

זאת השנה השנייה שאני רץ למועצה וחשוב לי מאוד להמשיך את העשיה שביצעתי בשנה האחרונה ואת התהליכים שהתחלנו, החל ממיקוד האגודה ושיפור התקשורת ועד העבודה שנעשתה בתחום האקדמי (שיש להמשיך לשפר). הקורונה גם הייתה תקופה מאתגרת ביותר והשינויים שעשינו ישפיעו עוד לדורות הבאים, וחשוב לי להמשיך את זה.

כמובן שאני רוצה לממש הבטחות שלי לבוחרים משנה שעברה ולהביא את נועה קירל ליום הסטודנט (שאינשאללה בעזרת השם יתקיים השנה). חשוב לי להמשיך להיות הקול שלכם במועצה ולהיות שם בשביל הסטודנטים ולעזור לכל מי שצריך מול האגודה והאוניברסיטה, במיוחד בתקופת הקורונה.

כנציג במועצה, אני מאמין בשקיפות ובשיתוף העשיה של המועצה והאגודה למול כל הסטודנטים, ואני תמיד פתוח להצעות, ביקורת וסתם לדבר. אני גם רוצה מאוד להמשיך לקדם עשיה למען הסטודנט הפשוט, ולאפשר לכם להנות בזמן התואר (עם אירועים שווים במגבלות הקורונה) וללמוד בראש שקט בלי דאגות ולהלחם על הזכויות האקדמיות שלכם.

9. נחום פרי
אזור בחירה: הפקולטה למדעי הבריאות 1

במהלך לימודיי ותפקידיי, נתקלתי לא מעט במקרים לא הוגנים כלפי הסטודנטים. בדרך כלל חציל האגודה התמודדה בצורה הכי טובה שהיא יכלה מול האוניברסיטה אך לא תמיד זה הספיק ולא תמיד הייתי מרוצה מאופן הטיפול בפניות. אני חושב שבעקבות נסיוני בהתמודדות מול הגורמים באוניברסיטה, אוכל לתווך ולשקף את העבודה של האגודה בצורה טובה גם אל הסטודנטים וגם אל סגל האוניברסיטה כדי ששני הצדדים יבינו אחד את השני בצורה הכי טובה. אני מאמין שהצדדים צריכים לעבוד ביחד ולא אחד כנגד השני, אך עם זאת, אם האוניברסיטה חוצה קווים אדומים, אני חושב שאסור לנו לפחד מזה שגם אנחנו נחצה קווים אדומים.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: אני מאמין שבראש ובראשונה הנושא האקדמי הוא הכי חשוב לנו כסטודנטים, ולכן "שמירה על זכויות הסטודנטים" תהיה בראש מעייני. בנוסף, חשוב לי לקדם את שיתוף הפעולה בין אסר"ן לאגודה הסטודנטיאלית, כולל המועצות. מזכותנו ומחובתנו לנצל את שתי האגודות בצורה המיטבית בשביל הסטודנטים בפקולטה. כמו כן, במהלך עבודתי ולימודיי, נחשפתי לסכנות הקיימות בעקבות לחץ נפשי לא מטופל – של אנשים באופן כללי ובפרט של סטודנטים. לכן, אשתדל לקדם גם את נושא הבריאות הנפשית שלנו. אם הגעתם עד לכאן, אשתף שאני שריונר במיל' ויש לי חלום לארגן ערב צהוב של היכרות וגיבוש.

10. ברק דביר
אזור בחירה: מדעי הרוח והחברה 3


מאז שאני זוכר את עצמי, חיפשתי אתגרים משמועתים. אני אוהב צדק, ועשיה למען האחר גורמת לי סיפוק עצום. ברגע שאתה מבין שתכונות אלה הן חלק בלתי נפרד ממך, אינך יכול לעמוד מין הצד ולא לקפוץ לתוך האש! או במקרה הזה למועצה. בשנה האחרונה אני מרגיש שהייתי הקול שלכם בתוך תהליך קבלת ההחלטות. מתוך המקום הזה של עשייה כה משמעותית השנה, אני מבין שאיאפשר להשאיר וואקום בשנה הכל כך מורכבת הזו שממשיכה איתנו, על כן אני אשמח שתמשיכו לתת לי את הקול שלכם/ן גם בשנה הקרובה!

כשאמשיך גם השנה להיות הנציג שלכם/ן:
– להעמיד את סדרי העדיפויות של הסטודנטים/ות בראש, קל!
– השנה ראינו עד כמה הבלאגן חוגג באוניברסיטה, אמשיך לפעול למען השבת הסדר עבורנו, חייבים לעצור את הפגיעה בנו וליצור המשך למידה טובה יותר!
– אלחם עבור הזכויות הכלכליות שלנו, צעקנו וזעקנו מול משרדים בירושלים, נמשיך לעשות זאת, לפני שאנחנו סדטודנטים/ות אנחנו בני אדם שצריכים להתפרנס. נמשיך לפעול על מנת ליצור תקדימים ארציים שיקלו על חיינו.
– שקיפות היא דבר הכרחי לניהול תקין של מערכת, עשינו כברת דרך ואדאג לשפר את המצב גם בשנה הקרובה!
– מעבר לסטודנטים אנחנו קודם כל אנשים, אנחנו רוצים להנות ולבלות, להקים משפחות ולחיות חיי פנאי ממלאים. יחד עם זאת יש לנו גם דברים המונעים מאתנו ללמוד בכל מצב כמו מילואים, הריונות ועוד, אפעל לשמר ולשפר את ההתנהלות במצבים אלו אל מול האוניברסיטה.

11. ניר בוזגלו
אזור בחירה:
הפקולטה למדעי ההנדסה 5


הייתי חבר מועצה בשנה החולפת אחרי שנכנסתי למועצה בלי להכיר ולהבין הרבה ולמדתי תוך כדי תנועה ואני חושב שהשנה אני יכול לתת מעצמי יותר בגלל שאני כבר מכיר את המערכת ומבין פחות או יותר איך הדברים עובדים. בנוסף אני מרגיש שיש לי עוד הרבה דברים שרציתי לעשות ולא הספקתי במיוחד בגלל שהקורונה הגיעה בדיוק ממש בתחילת הקדנציה.

הנושא הכי חשוב שאני רוצה להתעסק בו בעיקר זה עניין האקדמיה במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה שמציבה בפנינו אתגרים לא פשוטים בכלל. בשנה שעברה הייתי חבר ועדת אקדמיה וראיתי שאפשר להזיז דברים גם אם אתה לא בתפקידי מפתח ואני חושב שיש לי עוד הרבה לתרום למדור ולועדה.

12. דניאל גיא צברי
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 1


אני רוצה לרוץ למועצה כי כה דורשת טובת היישוב.נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: קידום עמידה על זכויותיהם של סטודנטים, קידום המאבק בסאחיות והנגשה של תחביבים וכיף, איכות סביב, נגד גזענות וכל שאר הדברים הטובים האלה.

13. עידו שגן
אזור בחירה:
הפקולטה למדעי ההנדסה 1

אני רוצה לרוץ למועצה כי מעל הכל חשוב לי שהקול של הסטודנטים בפקולטה להנדסה בכלל, ובמחלקה להנדסת חשמל בפרט, יישמע ויילקח בחשבון כאשר מתקבלות החלטות. כסטודנט, כפעיל בארגונים שונים באוניברסיטה וכעובד אגודה הכרתי מזוויות שונות את המערכת ואת הדרך שבה דברים מתנהלים בשטח ואני מאמין שיש דברים שאפשר לשפר בשביל שהחיים שלנו כסטודנטים יהיו טובים יותר.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה:

– לחדש ולשפר חלק מהתקנות הנוגעות לבחינות ועבודות: ישנן תקנות לא הוגנות כלפי הסטודנטים שאין עליהן אכיפה או עונש (למשל: כאשר מרצה לא מחזיר ציונים למועדי ב' בזמן או כשעבודות הגשה ניתנות מספר ימים לפני תקופת המבחנים) – לפעול לרמת הוראה טובה יותר ולמען שביעות רצון גדולה יותר של הסטודנטים מהאוניברסיטה ומהאגודה. בלימודים המקוונים אנחנו סובלים מרמת הוראה נמוכה עוד יותר. הצלחנו בשנה האחרונה להסיט תקציבים למטרה הזאת (נראה את התוצאות של זה בקרוב) ואני בטוח שאפשר לעשות יותר מתוך האגודה ומחוצה לה. – לשפר את מצבנו האקדמי בתקופת הקורונה: בתקופת המבחנים האחרונה נלחמנו, אני וסטודנטים נוספים מהפקולטה להנדסה, לקבל התחשבות מינימלית מהאוניברסיטה כמו עובר בינארי, מתן הארכה לסטודנטים שנמצאים במצב אקדמי לא תקין או התחשבות בסטודנטים שנמצאים בסיכון. מאחר ואנחנו נמצאים בסיטואציה זהה גם בשנת הלימודים הנוכחית ובאופן כללי ההוראה לא השתפרה, אני בטוח שיש מקום לשחזר את ההטבות שקיבלנו גם בתקופת המבחנים הקרובה.

14. יובל שוחנצקי
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 4

אני רוצה לרוץ למועצה בכדי להשתתף ולהוביל את המועצה לעשיה ולאמירה. חיזוק השקיפות בפעילות כלפיי הקהילה הסטודנטיאלית. מאבק ועשייה למען אינטרסים סטודנטיאליים. אני חושב שהאוניברסיטה יכולה להשתפר ואני חושב שעלינו האחריות לדאוג לכך. המועצה היא למעשה הקול הסטודנטיאלי וחשוב בעיניי שישבו שם דמויות רציניות אשר באות בשביל "לתת עבודה". במהלך השנה האחרונה על אף שלא השתתפתי במועצה, נכחתי במספר רב של ישירות(ונוכחתי לצערי לראות יותר מדיי היעדרויות מצד הנציגים והנציגות) מתוך אמונה ורצון אמיתי לראות כיצד ההחלטות מתבצעות וכיצד הינן מתקבלות.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: קמפוס בטוח ושיוויוני. אני חושב שיש חובה לדאוג לביטחון מגדרי ושיוויון מגדרי באוניברסיטה ובסביבה הבאר שבעית. בנוסף אני רואה חשיבות אדירה על הנגשת האוניברסיטה לאוכלוסיית מיעוטים . אני חושב שכאוניברסיטה המחשיבה עצמה כחברתית עלינו לדאוג ולחשוב על כלל חלקיי החברה הישראלית ללא הדרה. אני חושב שיש צורך בחיזוק המנהל התקין. המועצה הסטודנטיאלית מצביעה ומקבלת החלטות ללא שקיפות מספקת מול הקהילה הסטודנטיאלית, עלינו לדעת כיצד המשאבים מתחלקים ומדוע.

15. יעקב ויינר
אזור בחירה:
הפקולטה לניהול 2

אני רוצה לרוץ למועצה משום שכחלק מעצם היותי סטודנט אני מרגיש צורך לפעול ולא לשבת בידיים שלובות ולצפות שדברים יקרו מעצמם. הסטודנטים הם רוב עצום באוניברסיטה ואין סיבה שהקול שלנו לא ישמע. כרוב בקמפוס יש לנו את היכולת הרצון והמוטיבציה להניע תהליכים ושינויים כך שהמרחב שלנו יהיה המיטיב ביותר.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה:

– לוודא ניהול תקין ומיטבי של האגודה מתוך רצון לפעול למען שקיפות ושוויון חברתי ופוליטי ברחבי הקמפוס ומאחורי הקלעים.
– קידום תהליכים פרו להטב״ים במרחב הקמפוס.
– שינוי גישת האגודה למרחב הסטודנטיאלי מחוץ לקמפוס, בדגש על מרחב בטוח והתנהלות בשכונות הסטודנטיאליות בעיקר (נשים, להטב״ים לדוגמא…).

16. שיר צרפתי
אזור בחירה: הפקולטה למדעי ההנדסה 3

אני רוצה לרוץ למועצה כי אני רוצה לשנות את ההתנהלות של האוניברסיטה מול הסטודנטים.
נושאים שחשוב לי לקדם כנציגתכם במועצה:
– תנאים והטבות בנוגע לקורונה
– לאן הכספים הולכים ואיך אפשר לתעל זאת לטובתנו.

17. ח'אלד ג'נאים
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 4

אני רוצה לרוץ למועצה כי וועד הסטודנטים הינו גוף בעל השפעה חיונית ומשמעותית על הסטודנטים, שאופן התנהלותו יכולה לסייע לסטודנטים מבחינת לימודים ומבחינת נוחותם בקמפוס, אשמח להיות חלק מהגוף הזה ולתרום לסטודנטים שירגישו בנוחות במהלך הלימודים ושתהיה להם אוזן קשבת ומייצגת אותם לממש את צרכיהם ולנטרל את הקשיים שעלולים לפגוע בהם אם זה בלימודים ואם זה בפעילות בלתי פורמלית שתומכת לימודים ורווחה.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה:
* שקיפות בנוגע חלוקת תקציב אגודת הסטודנטים ושמירה על חלוקה והוצאות הוגנת ויעילה
* קידום תכניות עזר לסטודנטים בעלי קשיים
* מענה לסטודנטים שבאים מאוכלוסיות נמצאות בפער מאוכלוסיות אחרות מבחינת רמת הלימודים שעלולה לפגוע בהתקדמותם האקדמית
* לבטא את צרכי הסטודנטים הערבים והבדואים במיוחד בנוגע ללימודים ולדאוג לביטוי תרבותי דרך הצעת תכניות עזר בלימודים ופעילות תרבותית

18. שרון לבון
אזור בחירה: 
מדעי הרוח והחברה 1

אני רוצה לרוץ למועצה אחרי ששמעתי שיש מחסור במועמדים, ובמיוחד במועמדות – היה חשוב לי להתמודד ולדאוג שהקול של הסטודנטים והסטודנטיות, ממחלקת החינוך ובאוניברסיטה בכלל, ישפיע על האגודה וימנע מצב של ניתוק מהציבור הסטודנטיאלי.

חשוב לי שכל סטודנט וסטודנטית ירגישו שהאוניברסיטה והאגודה סופרות אותם.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכתן במועצה:

– בצד האקדמי, חשוב לי שהאגודה הסטודנטיאלית תעמוד בלחצי האוניברסיטה ותדע לדרוש את הזכויות שמגיעות לכולנו – בייחוד בכל הנוגע להתאמה לתקופת הקורונה ולקשיים עתידיים מבחינת פורמט הלימודים, העבודות והבחינות.

בצד החברתי, חשוב לי שכולנו נרגיש בבית בקמפוס ובפעילויות של האגודה. שסטודנטיות יוכלו להגיע להרצאות ולפעילויות בלי להרגיש שמקטינים אותן ולהיות בטוחות מפני התנהגות לא הולמת. שסטודנטים וסטודנטיות יזכו למענה איכותי גם אם עברית היא לא שפת האם שלהם. שאף סטודנט או סטודנטית לא יקבלו יחס של "חריג" או "זר".

בצד הסביבתי, חשוב לי שכשנחזור לקמפוס, הוא יהיה ידידותי לסביבה וינגיש את המיחזור והחיסכון לכולנו – נגישות של פחי מיחזור מכל הסוגים וכמובן שיח עם התאים והארגונים הסביבתיים וסיוע להם בקידום המדיניות מול האגודה והאוניברסיטה.

19. יותם קיפניס
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 2

קודם כל, רציתי שנקדיש רגע לעובדה שהמצע מופיע בתור טקסט באתר ולא בתור קובץ וורד להורדה. למה שהוא יופיע בקובץ וורד מסורבל? שאלה מצוינת! אבל ככה הם הופיעו בשנה שעברה, והצבתי לעצמי מטרה למנוע עוד מקרה כזה במצע הקודם. אין בעד מה! 😉

בכל אופן, אני יותם, סטודנט שנה ג' לפו"מ ומזה"ת, וכמו שרמזתי קודם, הייתי חלק מהמועצה בשנה שעברה, עם נוכחות בוועדת תרבות ומעורבות. הקפדתי להתייחס ברצינות לישיבות המועצה והוועדות ולשים אותן בעדיפות גבוהה.

אני לא מייחס או מנכס לעצמי אף הישג של המועצה מהשנה שעברה, (אפילו לא המעבר מקבצי וורד) – אך אני רואה את עצמי כשותף אליהם.
גישת השותפות תהיה גישת העבודה שלי גם הפעם. אמשיך לעזור לח"מים לקדם רעיונות טובים במישורים האקדמיים, הסביבתיים, החברתיים והתרבותיים ולגייס אליהם תמיכה, ואשתף אותם ואותן בניסוח יוזמות תוך כדי קשב לביקורת ולהצעות.
בנוסף, בשנה שעברה שיתפתי פעולה עם נציגים ונציגות מהאחווה הגאה, התא הפמיניסטי, מגמה ירוקה, סל"ע ותא פלסטי"ק, מתוך המועצה ומחוץ לה, כדי ללמוד ולהבין באופן המיטבי איך לקדם את הנושאים שחשוב לנו לקדם. אני מתכוון להמשיך את שיתופי הפעולה האלה ולהרחיב אותם על מנת ללמוד על הנושאים שחשוב לקדם ועל הדרכים הנכונות לקדם אותם. מלבד הפניה היזומה שלי לתאים, חשוב לי שנציגי ונציגות התאים השונים ידעו שאפשר לפנות גם אלי בפרט ואל המועצה בכלל.

על אף הישגי השנה, אני חושב שיש דברים שהחמצנו, בין אם בגלל הקורונה או בגלל הגבלת הזמן. חשוב לי להמשיך את התהליכים שהתחלנו בשנה שעברה ולקדם אחרים.

סביבה – בישיבה האחרונה העברנו (בקושי) החלטה משמעותית לקידום מדיניות סביבתית באוניברסיטה. חשוב שגם השנה נמשיך לקדם את הנושא. מעבר לנושאים עם נראות גבוהה כמו מחזור, הפחתת צריכה, נגישות מזון מהצומח ושימוש ברב"פ, יש מקום לבחינה מעמיקה יותר של הנזק הסביבתי שיכול להיגרם מפעולות שאנחנו תופסים כמובנות מאליהן ושאפשר למצוא להן אלטרנטיבות פשוטות ויצירתיות.
חשוב שתהיה נציגות במועצה שתציף את הנושא, ואני מעוניין לבחון אפשרות של יצירת תקן מקביל באגודה ל"נציבות הדורות הבאים", שתבחן את ההשלכות הסביבתיות של החלטות המועצה ומדיניות האגודה.

העסקה ישירה – קידמנו השנה החלטה משמעותית וחשובה של תמיכה במאבק. נמשיך לשמור על הרצף ועל התמיכה הבלתי מסויגת במאבק עד להצלחתו.

תאים וארגונים: חשוב לי לקדם את חופש הפעולה של התאים והארגונים בקמפוס. זה קצת פחות רלבנטי כרגע עקב הקורונה, אבל אני ממשיך כבר בימים אלה לקדם אותו מול האגודה ואמשיך לעשות את זה גם במועצה.

ייצוג – אני חושב שהאגודה הולכת בכיוון חיובי, עם הגדלת תקן רכזת השוויון המגדרי, תכנית עבודה שלוקחת בחשבון את הייצוג הרחב במדור מעורבות, וקידום פרסומים בערבית בבחירות. לצערי, מסתמן שהשנה יהיו פחות נשים במועצה מאשר בשנים הקודמות וייתכן שלא יהיה ייצוג ערבי בכלל, מה שיכול להוביל להחמצת נקודות מבט שיכולות להיות מובנות מאליהן במועצה מגוונת יותר. יש דברים שאפספס, ולכן חשוב לי להיות בקשר עם נציגי ונציגות הציבורים שלא זוכים לייצוג במועצה ולקבל רעיונות לשיפור הייצוג באגודה, בתקווה שבבחירות של השנה הבאה המצב ישתפר.

20. גיפארה בדר
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 1

אני רוצה לרוץ למועצה כי אף על פי שהסטודנטים הערבים מהווים 10% מהאוכלוסיה בקמפוס, בשנה האחרונה לא היה נציג ערבי אחד במועצה, ולא היתה לנו השפעה על החלטות המועצה כמעט בכלל. בנוסף, הקשר בין האגודה ולבין הסטונדטים הערבים כמעט לא קיים. מתוך הבנה עמוקה של הבעיה הזאת, אני חושב שהגיע הזמן לבנות את הקשר, להיות חלק, להשפיע ולהשמיע את קולנו באגודה.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה

– קידום הסטודנטים הערבים באוניברסיטה
– להיאבק למען העסקה ישירה
– דו-קיים אמתי.

21. נדב קיפניס
אזור בחירה:
מדעי הטבע 1

אני רוצה לרוץ למועצה כי באופן מובן לחלוטין, יש היענות נמוכה יחסית של מועמדים למועצה הסטודנטיאלית בתקופת הקורונה. מצד שני, דווקא עכשיו חשוב מאוד שתהיה דאגה לאינטרס של כולנו, כשהאוניברסיטה עדיין לא סיימה להסתגל לתנאים החדשים. חשוב שאנחנו נהיה שם כדי לעזור לה להסתגל וגם כדי למנוע מהלכים שיפגעו בלמידה שלנו.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה- מלבד הנושא האקדמי, חשוב לי מאוד הנושא הסביבתי. ברור לי שהמועצה והאוניברסיטה לא יפתרו את בעיית שינוי האקלים, אבל אני מאמין בתהליכים שמתחילים מלמטה. המועצה האחרונה השתתפה ביוזמות של התאחדות הסטודנטים הארצית והצליחה להשפיע על מדיניות ממשלה בתחום החינוכי. למוסדות אקדמיים יכולה להיות השפעה על מדיניות בתחומים רבים, ואנחנו נוכל לדחוף אותם לממש אותה. אני מעוניין להיות בקשר עם "מגמה ירוקה" בנושא ולעזור לקדם את המדיניות שהתא מציע.

בתחום התרבותי, אני חושב שהאגודה יכולה להיות פלטפורמה שתקדם, לפחות באופן חלקי, אווירה סטודנטיאלית וחוויה חברתית שחסרה לנו בתקופת הקורונה. ועם זאת, גם חשוב לי שהיא תשתמש בכספים שלנו באופן שקול ולא תשפוך אותו על אירועים גדולים שרק מספר מצומצם של סטודנטים יוכלו להשתתף בהם בפועל עקב הקורונה. באותו ההקשר, חשוב לדאוג שהאגודה תפנה לכולנו באירועים שלה ושאף אחד ואחת לא יפלו בין הכיסאות וירגישו שביזבזו לנו את דמי הרווחה.

22. מאי בלונדר
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 5

אני רוצה לרוץ למועצה משום שמאז שהייתי קטנה, תמיד היה חשוב לי להיות מעורבת, להשפיע, לעזור ולשפר את המסגרות השונות בהן אני נמצאת. חשוב לי לקחת חלק ולהשפיע משמעותית בעיצוב הסביבה הסטודנטיאלית שאני נמצאת בה. אני אדם משימתי, יש לי את ההבנה מתי העת לדרוש ולהתעקש, ומתי העת להשתלב ולהתגמש, יש לי את יכולת ההפרדה בין אישי למקצועי, ובין עיקר לתפל. אני יודעת לעבוד בצוות ובעיקר- לא מפחדת מעבודה קשה.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכתן במועצה:

עלינו לעמוד על כך שההחלטות והפעולות אותן אנחנו מיישמות, אכן מקדמות את טובת הסטודנטים והאינטרסים שלהם.
אדאג לכך שכל סטודנט יידע את זכויותיו והמידע לכך יהיה מונגש.
שקיפות של האוניברסיטה.
מתן מענה לקשיים בקורונה, כמו פתיחת חדרי לימוד.
אפעל למען שוויון מגדרי.
אביא לכך שהאוניברסיטה תראה ותציג- לא רק צד אחת של המפה הפוליטית.

23. יונתן קדוולנדר
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 5

אני רוצה לרוץ למועצה כי אני מעוניין להשתתף ולקחת חלק בקבלת החלטות שישפעו ויעצבו מועצה אקטיבית ופעילה, כזו עם אמירה ערכית ברורה שתפעל למען כולם\ן. אני מאמין שישנם עוד פערים בתחומים רבים שבהם האגודה ובעיקר האוניברסיטה צריכה לפעול וליישם, ולשם כך יש צורך ליצור מועצה שלא חוששת לקדם מהלכים.
חשוב שתיהיה נציגות שרואה את האינטרסים של כלל הציבור הסטודנטיאלי, ושבוחרת לפעול באופן אקטיבי לשם כך, מתוך תחושת שליחות ואחריות. הייתי שמח להביא רוח של עשייה, ולהגשים במציאות את הערכים שראוי שיהיו למועצה בתור גוף בעל השפעה ולהביא להגדלת והרחבת הפעילות של האגודה עבור כלל הסטודנטים והסטודנטיות. כל זאת, על מנת לפעול ביתר שאת בתקופה מאתגרת הזו למען הרווחה נפשית, החברתית והכלכלית של כולנו.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: הנושאים הבוערים שאני מעוניין לקדם בעת הזו, הם קודם כל הסיוע והעזרה הכלכלית והלימודית לאור המשבר שאנו חווים. כמו כן, הגברת והגדלת השקיפות של המהלכים במועצה ובאגודה, בד בבד עם יצירה של מרחב בטוח, מאפשר ושוויוני בקמפוס עבור כלל הציבור הסטודנטיאלי, מבחינה מגדרית, לשונית ונגישותית.
ראוי שהמועצה, האגודה והקמפוס שלנו לא יהיו מנותקים מהחברה הישראלית ומהעיר בה הם שוכנים. לכן ישנה חשיבות להרחיב את הקשרים ולחזק הברית ביניהם. יתר על כן, יש להגיב למציאות הישראלית המתרחשת עלינו, שמשפיעה על כולנו ללא יוצא מן הכלל.

נושא נוסף הינו ההנגשה של המרחב הפיזי והמקוון של הקמפוס במיוחד בעת הזו, כדי להקטין ולצמצם את פערים עד כמה שניתן עבור מי שמתקשים\ות גם כך ביום-יום.

אני מאמין שמן הראוי שאוניברסיטה המתיימרת להיות חברתית ומעורבת, תדאג ותפעל לקדם שוויון מגדרי, וחברתי ותהווה דוגמא למוסד מוביל ומשפיעה הפועל לאור ערכים של אחריות חברתית, צדק ושיוויון, ממש כפי שהיא מצהירה ומעוניינת להיות. על כן, לאגודה יש מקום לפעול, ולדחוף למימוש של הצהרה זו.

24. מאור אקא
אזור בחירה:
מדעי הטבע 1

אני רוצה לרוץ למועצה כי אני מרגיש שיש לי מה לומר כדי לעורר שינויים חיוביים לאגודה, שייטיבו עם הסטודנטים. לרוב מפריע לי שיש חוסר צדק וחוסר מחשבה על הפרט. כחלק מהועד של פיזיקה יצא לי לראות כל מיני דברים שנראו לי חריגים ושונים ושלאגודה יש כוח רב לבצע שינוי. כמו כן גם במובנים החברתיים.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: נושאיים חברתיים ונושאים סביבתיים. בין היתר גם מעמד הסטודנט מול מעמד המרצה. העלאת ועדכון ברמת ההוראה של המרצים.

25. אור תמיר
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 4

אני רוצה לרוץ למועצה כי אני מאמינה בחשיבות של הפלטפורמה הזו לקיום ושמירה על זכויותנו כסטודנטים. אני חושבת שיש לנו יותר השפעה ממה שאנחנו מרגישים, בייחוד בתקופות כמו עכשיו שמרחיקות אותנו מהאוניברסיטה ואחד מהשני.
אני בטוחה שכל מי שבחר במחלקה לחינוך מאמין שיש צורך להשפיע ולשנות, ולנו יש את הזכות האדירה לעשות את זה. המועצה היא הדרך שלי להשפיע.

בעקבות הקורונה והמרחק שיצרה, הקשר שלנו עם מוסד האוניברסיטה מרגיש מרוחק מתמיד.
כנציגה במועצה אשמח לייצר שקיפות ולהעלות את המודעות לכל מה שמתרחש או עתיד להתרחש בשנות הלימודים הקרובות!

תקופת הלימודים, כמו שכבר יצא לכולנו להבין, לחוצה ולא פשוטה. לכן, חשוב לי מאוד לייצר פלטפורמות שיאפשרו לנו להיפגש ולהכיר ואני מאמינה שדרך חשיבה יצירתית, מחוץ לקופסא נצליח לייצר כאלו!
יש לנו הרבה מה ללמוד אחד מהשני והפנמת העובדה שיש כאלו שעשו זאת לפנינו והלמידה מהם, תעזור לנו לנווט את דרכנו בצורה טובה.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגתכן במועצה:
חשוב לי שלמרות המרחק נדע ונדאג לזכויות שלנו, שתהיה לנו נציגות שתבסס את הקול שלנו כקבוצה בעלת כח רב להשפיע (בכל זאת כולנו מחנכים ומחנכות בצורות כאלו או אחרות בעתיד).
חשוב לי שנהיה חוג יוזם ומשפיע כבר משנה א׳! ואני באמת מאמינה מבלי להכיר את כולכם, שלכולנו זה חשוב!

26. אביב רותם
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 6

אני רוצה לרוץ למועצה fhמחפש להיות פעיל בקמפוס ובחברה ככלל, ורואה חברות במוצעה כהזדמנות להגדיל את מעגל ההשפעה שלי בנושאים חשובים.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה- ארצה לקדם נושאים כגון: פתרונות חברתיים לסטודנטים בשנה א', קידום העסקה ישירה לעובדי.ות הניקיון, קיימות וקמפוס ירוק, שיפור הנגשת הלימודים למגזרים שונים.

27. אימאן סלימאן
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 1

אני רוצה לרוץ למועצה משום שבשל התקופה האחרונה, הרבה קשיים עשויה לאפשר הזדמנות לעבוד מן הסטודנטים, בשביל הסטודנטים .הרבה סטודנטיות וסטודנטים מרגישות/ים שהקול שלהם אינו נשמע ואינם יודעיות/ים למי לפנות, אז אני כן, אני באופן מיוחד לייצג הדרישות, והצריכות של הסטודנטיות מאוד רוצה לשנות את המציאות הזו והדרך של זה מתחילה בלהיות חלק במעוצה.

בתור סטודנטית וממגזר ערבי אני יכולה לשקף דרישות הסטודנטיות וגם הסטודנטים ובאופן מיוחד ממגזר ערבי.
אני חלק מהם, ורוצה להשמיע את הצרכים שלהם ולנסות לפתור הרבה בעיות שאפילו אף אחר לא הציג אותם.
יש לי מגוון רחב של רעיונות שאני רוצה לקדם במועצה. רוצה כמה שיותר להשיג שוויון זכויות בין כל הסטודנטים, ליצור סביבה דומה ושווה לכל הסטודנטים.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגתכן במועצה:

– לייצג את הדרישות של קבוצות פגיעות שאין להם ייצוג וקול נשמע באוניביסיטה ולייצג הבעיות של הסטודינטיות/ם ממגזר ערבי באופן מיוחד כי אין לנו ייצוג, ולתתן להם תמיכה.
– להציע פתרונות לבעיות הסטודינטים באופן כללי, ובעיות בלימוד המקוון באופן ספציפי.
– לעשות שינויים בהוראה המקוונת והצעות לחוקים חדשים מתאימים לגבי סוגיות שונות בלימוד אקדימי.
– לקדם את קיום אירועים חברתיים, כי לאחרונה בגלל התקופה האחרונה השפיעה על הצד הזה והוזנח .
– שיתוף פעולה מרובה בין הסטודינטים והאגודה.
– שמירה על זכויות הסטודנטים ולהציע דרכים לתמוך בהן/ם מבחינה אקדמית, נפשית, וחברתית.

28. גליה מלכה
אזור בחירה:
הפקולטה לניהול 2

חשוב לי לרוץ למועצה כי אני מאמינה בעשייה חברתית וחשוב לי לעשות כל מה שאני יכולה כדי שהמקום בו אני לומדת יהיה טוב יותר עבורנו הסטודנטים. אני מאמינה שיש במועצה כוח גדול לשנות, להוביל תהליכים ולהעלות את המודעות על נושאים חשובים שלא תמיד שמים עליהם דגש בעומס הלימודי אל אף חשיבותם הרבה.

יש מגוון נושאים שארצה לקדם כנציגת מועצה:

הראשון, תמיכה לסטודנטים בשנה א' אשר התחילו את הלימודים כמוני, בתקופה כל כך מורכבת ולכן הקשיים יכולים להיות גדולים יותר מבחינת הסתגלות למערכת, יצירת קשרים חברתיים ועוד.
השני, תמיכה ועזרה לסטודנטים עם בעיות רפואיות, לימודיות ונפשית.

בנוסף ארצה לייצג להעלות את המודעות על הטרדות מיניות ולפעול לשינוי התייחסות האוניברסיטה למקרים אלו.

29. אילי ארקינד
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 3

אני רוצה לרוץ למועצה כי התקופה של הקורונה לא פשוטה ומעלה קשיים רבים, הלמידה בזום עם הריחוק החברתי והפיזי שכולנו מרגישים. אני מאמינה שמהמקום הזה אפשר לצמוח, להשמיע את הקול שלנו ולדאוג לנושאים שמפריעים לנו. המועצה מאפשרת לנו את המקום להשפיע לדאוג, לשנות אפילו בקצת את מה שמפריע לנו. אני בטוחה שיש לי את היכולת והרצון להביא את עצמי ואת דעותיי, לייצג את הקבוצה ולדאוג לכלל.

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגתכן במועצה:

– לקדם את נושא הלמידה בזום והקשיים שהיא מביאה איתה, הן הלימודי והן החברתי.ֿ
– לקדם ולחשוב על פעילות חברתיות וגיבוש במסגרת המצב
– לשמוע ולהיות אוזן קשבת לכל הקשיים המציפים או עולים בקבוצה
– ולדאוג בראש ובראשונה לרווחת הסטודנט

30. תום יוחאי
אזור בחירה:
מדעי הרוח והחברה 6

אני רוצה לרוץ למועצה כי אני רוצה להכיר איך המערכת עובדת ולהשפיע על קבלת ההחלטות שקשורות לסטודנטים

נושאים שחשוב לי לקדם כנציגכם במועצה: נושאים חברתיים וכלכליים. כמו איך לגרום לסטודנטים פה להרגיש חווית שייכות

31. רון תובלי
אזור בחירה:
הפקולטה למדעי ההנדסה 3

לאחר שנה כחבר מועצה הבנתי שהנושא החשוב ביותר למחלקה שלנו ולי הוא שמירת על זכויות הסטודנט מול המרצה (עמידה תקנוני קורונה/סילבוסים וכו),לכן על מנת לקדם את השקיפות האקדמית במהלך הממשק בין סטונדט למרצה

אני מכוון להצטרף לועדת אקדמיה.

נגישות