מגזינים צבעוניים

תקוע/ה בבית עם ערימות של חוברות, סיכומים ועזרי לימודים, ולא יודע/ת איך להיפטר מהם? לא לזרוק!

שלב/י את ההזדמנות לשמור על הסביבה, להיפטר מהחומרים וגם לעזור לחברים/ות לספסל הלימודים.

הסתיימה לה עוד שנת לימודים ורגע לפני שתתחיל אחת חדשה, אתן/ם בטח עושים/ות סדר בכל הבלאגן שצברתן/ם במהלך השנה. אז אחרי שסידרתן/ם את כל החומרים אתן/ם בטח מתלבטים/ות מה לעשות איתם. מצד אחד הכי קל לזרוק ולשכוח, מצד שני זה ממש לא מגניב לא למחזר. מצד אחד אין לך כוח לפרסם פוסט בהתקבלתי ולסבול מהתראות ותיוגים, מצד שני כאן אנחנו נכנסים לתמונה!

ממש בכניסה לבית הסטודנט, בצד שמאל מתחת לחלון של משרד שירותי האגודה (או בשמו העממי – האקווריום), ממתינה לכן/ם תיבת החזרה של חומרי ועזרי לימוד. למה זה טוב? כל סוף סמסטר מתקיים יריד "מתכוננים למבחנים" בו אתן/ם יכולים/ות להגיע ולקחת חומרים רלוונטיים שמסרו סטודנטים אחרים. הרעיון המקסים הזה הוא על בסיס שוק "תן וקח". במהלך כל השנה התיבה אוספת עבורינו את כל החומרים שלכן/ם, אנחנו ממיינים אותם ואתן/ם יכולים/ות להנות מהם ביריד! לא שווה?

מוזמנים/ות להגיע בכל יום ובכל שעה ולהשאיר בתיבה את כל החומרים שאתן/ם כבר לא צריכים/ות כדי שיעברו לדורות הבאים.

נבקש רק שתכתבו על החומרים או תצרפו פתק עם שם המחלקה ושם הקורס, כדי שנוכל להתייעל ולהוציא אליכן/ם את החומר בצורה הכי מסודרת ומדוייקת שאפשר. מוזמנים/ות למסור חוברות מבחנים, סיכומים, חוברות תרגול, דפי נוסחאות וכל הטוב הזה שהאקדמיה מציעה, בתנאי שזה קריא ומסודר. חבל למסור משהו שאתן/ם בעצמכן/ם לא הייתן/ם רוצים/ות לקבל.

לכל עניין, שאלה או הבהרה מוזמנים/ות לפנות אלינו:

נגישות