מגזינים צבעוניים

מתכוננים למבחנים

תקוע/ה בבית עם ערימות של חוברות, סיכומים ועזרי לימודים, ולא יודע/ת איך להיפטר מהם? רק לא לזרוק! נצל/י את ההזדמנות לשמור על הסביבה ולעזור לחברות/ים לספסל הלימודים

הסמסטר הסתיים, ומצאנו את עצמו בעיצומה של עוד תקופת המבחנים מייגעת. אתן/ם בטח עוברות/ים ממבחן אחד לאחר, מקבלות/ים עוד ועוד ציונים, ובטח מנסות/ים לעשות סדר בכל הבלאגן שצברתן/ם ומנסות/ים להבין איך להיפטר מכל מה שכבר לא צריך. כאן אנחנו נכנסות/ים לתמונה!

בכניסה לבית הסטודנט, בצד שמאל מתחת לחלון של משרד שירותי האגודה (או בשמו העממי – האקווריום), ממתינה לכן/ם תיבת החזרה של חומרי ועזרי לימוד.

למה זה טוב?

כל סוף סמסטר מתקיים יריד "מתכוננים למבחנים" בו אתן/ם יכולות/ים להגיע ולקחת חומרים רלוונטיים שמסרו סטודנטיות/ים אחרות/ים. הרעיון המקסים הזה הוא על בסיס שוק "תן וקח". במהלך כל השנה התיבה אוספת עבורינו את כל החומרים שלכן/ם, אנחנו ממיינות/ים אותם ואתן/ם יכולות/ים להנות מהם ביריד! לא שווה?

מה אפשר למסור? 

חוברות מבחנים, סיכומים, חוברות תרגול, דפי נוסחאות וכל הטוב שהאקדמיה מציעה, בתנאי שזה קריא ומסודר.

שימו לב

נא לצרף פתק עם שם המחלקה ושם הקורס או לכתוב את המידע על החומרים עצמם, כדי שנוכל להתייעל ולהוציא אליכן/ם את החומר בצורה הכי מסודרת ומדויקת שאפשר. חבל למסור משהו שאתן/ם בעצמכן/ם לא הייתן/ם רוצות/ים לקבל.

מוזמנות/ים להגיע בכל יום ובכל שעה ולהשאיר בתיבה (שנמצאת בצמוד למשרד שירותי האגודה בבית הסטודנט) את כל החומרים שאתן/ם כבר לא צריכות/ים כדי שיעברו לדורות הבאים.

לשאלות ופרטים נוספים:

נגישות