משרד סיוע אקדמי

משרד סיוע אקדמי פועל תחת מדור אקדמיה באגודה. במשרד סיוע אקדמי ישנן 5 רכזות סיוע אקדמי, כשכל רכזת אחראית על מתן ייעוץ וסיוע אקדמי לפקולטה מסוימת. רכזות הסיוע האקדמי מהוות גורם מייעץ ואינן פונות בשם הסטודנטים/ות או וועדי המחלקות – אלא מנחות ומלוות אותם בתהליכים השונים.

תחומי אחריות ושירותי המשרד:

  • ייעוץ מקצועי בתחומים אקדמיים רכזות הסיוע האקדמי הן "המומחיות לבירוקרטיה" ובעלות ידע מקצועי נרחב בנושאים אקדמיים שונים. תפקידן להנחות ולסייע בכל בעיה אקדמית שמתעוררת אצל סטודנטים במהלך הלימודים. במידה ויש שאלות את\ה מוזמן\ת לפנות לרכזת הסיוע הרלוונטית במייל או דרך מערכת הפניות, או לפרסם שאלה בקבוצה הפייסבוק "אקדמיה 101: אתם שואלים – האגודה עונה".
  • הובלת, ליווי וחניכת וועדי מחלקות – תפקיד ועדי המחלקות הוא לייצג את הסטודנטים/ות בבעיות ובקשות קולקטיביות בפני הסגל האקדמי והמנהלי של המחלקה והפקולטה בה הם לומדים. הסטודנטים/ות המתנדבים/ות לתפקיד נציג/ת ועד המחלקה מקבלים ליווי צמוד של רכזות הסיוע האקדמי ולהוקרה מהאגודה הסטודנטיאלית. במהלך השנה כל רכזת מלווה את וועדי המחלקות עליהן היא אחראית, מכווינה אותם לגורמים הרלוונטיים באוניברסיטה, נותנת ייעוץ בכתיבה וניסוח פניות הנשלחות לסגל האקדמי והמנהלי ובנוסף תמיד שם בכדי לתת אוזן קשבת לכלל הבעיות העולות מטעם הוועדים. רוצה להיות נציג/ת וועד המחלקה? התנדב/י כאן
  • הנגשת תקנונים ונהלים – בסיוע של הרכזות השונות תוכלו לברר ולהתייעץ לגבי סעיפי התקנון השונים ולהבין טוב יותר את הזכויות והחובות שלכם במהלך הסמסטר ובתקופת המבחנים. לצפייה בתקנונים ובנהלים השונים לחצ/י כאן.
  • ליווי בתי דין משמעתיים – רכזות הסיוע האקדמי משמשות כמשקיפות בבתי הדין המשמעתיים של האוניברסיטה וכן מסייעות ומלוות סטודנטים/ות שזומנו לבתי דין אלו בהליך המשמעתי. הרכזות מתדרכות את הסטודנטים טרם הדיון אודות ההליך הצפוי והתנהלות הדין המשמעתי, ומסייעות לסטודנטים/ות בניסוח מכתבי ערעור/המתקה במידת הצורך. למידע נוסף על ההליך המשמעתי ניתן לפנות לרכזות הסיוע האקדמי או כאן.
  • שמירה על קשר רציף עם גורמי האוניברסיטה – רכזות הסיוע האקדמי שומרות על קשר רציף עם גורמים במחלקות, בפקולטות ובאוניברסיטה (בהם מדור בחינות ודיקנאט הסטודנטים) בכדי להניע תהליכי עומק לשיפור איכות ההוראה ולטיפול בבעיות שעולות מצד הסטודנטים.

פנייה למשרד

מוזמנים ומוזמנות בכל עת לפנות לרכזות הסיוע האקדמי גם במייל – פרטים בלשוניות אנשי הקשר.

נגישות

Privacy

Item מצב Opt-in Date Opt-out Date Action
נושא
נושא