דרושות ודרושים לתאים ולארגונים

רוצה להשפיע, לשנות וגם להתפתח? בוא\י להוביל את אחד התאים והארגונים בקמפוס בשנה הבאה!

 

דרושים/ות מתנדבים/ות לליווי משפחות בארגון פעמונים:

קצת על הארגון: ארגון פעמונים הוא ארגון חברתי ללא כוונת רווח. הארגון שואף למציאות שבה משפחות בישראל מנהלות חיים כלכליים, מאוזנים ואחראיים בדרך ישרה – מציאות שתסייע בבניית חוסן כלכלי-חברתי.
פעמונים מדריך ומעניק ייעוץ פיננסי לכל המעוניין, ומספק ידע, כלים והרגלים נכונים בתחום.
אלפי מומחי פעמונים בתחום כלכלת המשפחה מסייעים למשפחות ויחידים ומעניקים להם מענה בתחום ההתנהלות הכלכלית, המותאם לצרכיהם וליכולתם.

מלווי פעמונים עוברים הכשרה משמעותית המקנה להם את הידע הדרוש על מנת לעזור למשפחות וכן לסגל לעצמם הרגלים וכלים והתנהלות כלכלית נכונה שיוכלו לשרת אותם בהווה ובעתיד.

בנימה אישית, מלווי פעמונים זוכים לעזור למשפחות בדרכים רבות, מהתמודדות עם חובות גדולים ועד מציאת איזון כלכלי שמאפשר רישום של הילדים לחוגים, יציאה לבילויים משפחתיים לראשונה מזה שנים ועוד.

תפקיד המלווה: המלווים עובדים בזוגות ומסייעים למשפחות לרכוש הרגלי התנהלות כלכלית נכונים, להגיע לאיזון תקציבי, ללמוד לתכנן הוצאות לעתיד ועוד.
בתחילת השנה מתקיימת הכשרה בת 8 מפגשים של 3-4 שעות ובהמשך השנה האקדמית מלווים המתנדבים את המשפחות בתדירות משתנה. (בין פעם בשבוע לפעם בחודש)
ההתנדבות כרוכה בראיון אישי, ואינה מצריכה ידע מוקדם בתחום.

לפרטים נוספים:
נתי מנהל הסניף –  050-963-2170
איליה ראש צוות –  054-676-4121
כליל ראש צוות – 052-842-0900
בפייסבוק – סניף סטודנטים פעמונים בן גוריון
עוד על ארגון פעמונים – https://www.paamonim.org/he/#

דרוש/ה רכז/ת לתא פלסטי"ק:

קצת על התא: תא פלסטי"ק (פועלים למען סביבה טובה יותר בקמפוס) פועל לקידום קיימות ואפס הפסולת בקמפוס ובחברה הסטודנטיאלית. פועלים הן בתחום העלאת המודעות והן להסדרת הנושא בפן הבירוקרטי מול הגורמים השונים בקמפוס תוך שיתוף פעולה ועבודה משותפת עמם. התא הוא א-פוליטי ודוגל בקידום גישת האפס פסולת והקיימות בכל התחומים בדרכי שיח, הבנה ושותפות.

קצת על התפקיד: תפקיד הרכז/ת הוא חניכה וליווי כלל הפעילות הן הקבועות והן הארעיות של התא, קשר רציף עם אגודת הסטודנטים ,קמפוס ירוק וגורמים נוספים ליצירת שיתופי פעולה וקידום האירועים והפעילויות ,תוך חניכה, ליווי, ופיתוח של הפעילים בתא.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: נדינה- 0526882100

דרוש/ה רכז/ת שיווק ומדיה לארגון דור לדור:

קצת על הארגון: הארגון מחבר בין צעירים שרוצים לאזרחים ותיקים שמתמודדים עם בדידות ו/או צריכים סיוע נקודתי. הארגון מפעיל מספר תכניות וביניהן "עזרה בדרך" – פלטפורמה המחברת בין צעירים הרוצים לעשות טוב אך לא יכולים להתחייב להתנדבות מסורתית-קבועה (פעם בשבוע), לבין קשישים בודדים הצריכים סיוע בדברים נקודתיים; ליווי לקופ"ח, תיקונים ושיפוצים קטנים בבית, סיוע במחשב ועוד.

קצת על התפקיד: להעלות את המודעות לפעילויות הארגון השונות המתקיימות בעיר ולחשוף כמה שיותר מתנדבים פוטנציאליים לתכניות הארגון השונות. שעות פעילות – 2-4 שעות שבועיות (במסגרת מלגה חיצונית) דרישות – יצירתיות וגישה שיווקית ; שליטה בתפעול חשבונות במדיות החברתיות השונות (פייסבוק + אינסטגרם) ; יחסי אנוש טובים המתאימים לעבודה בצוות ; עדיפות תינתן למלגאים בארגון שמכיר בדור לדור כמקום התנדבות מאושר.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: לוטם קהתי – 054-6792690 / Lotemk@dorldor.org.il

דרוש/ה רכז/ת אירועים לתא אלפה:

קצת על התא: תא אלפה הוא תא שמתנדב ותומך בקשישים וניצולי שואה בעיר.

קצת על התפקיד: הפקת אירועי התא השונים – מסיבות התרמה, חגים, ימי זכרון וכו'. הטמעת פרוייקטים חדשים, יוזמה והגדלת ראש, יצירתיות, יכולות ניהול וארגון, עבודה בצוות, יכולת הנעה למשימות ויחסי אנוש ברמה גבוהה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר – ספיר ורשה 0545994286

דרושים רכזי צוות מוביל למיזם המקרר:

קצת על "המקרר" – מיזם "המקרר" בשכונה ב' הינו מיזם חברתי-קהילתי שמטרתו צמצום בזבוז מזון.

קצת על התפקיד – הרכזים יהיו הכתובת הבלעדית של המקרר בבאר שבע ויקחו את הפרויקט לגבהים חדשים אליהם הוא ראוי. אנו מחפשים את מי מכן (או מכם) שהרעיון של "המקרר" מרחיב את ליבו.ה, גר בשכונה ב' או בקרבת מקום וסקרנ.ית לחדש, להרחיב ולפתח את המיזם.

לפרטים נוספים ויצירת קשר – https://forms.gle/HPaENGR2PATymoAK8

דרוש/ה שותפ.ה להובלת התא הפמניסטי:

קצת על התא: פועלות למען קידום שוויון מגדרי בקמפוס והעלאת תודעה פמיניסטית. מטרותינו העיקריות הן יצירת מרחב בטוח בסביבתינו לכל המגדרים, יצירת שיח והעלאת מודעות פמיניסטית.

קצת על התפקיד: התא פועל במבנה מבוזר, כך שההובלה לא מרוכזת ומחולקת לתפקידים שונים. חלוקת התפקידים מתבצעת בין מובילות התא לפי הצרכים והיכולות של כל אחת, על כן התפקיד דורש יכולת ורצון לעבודה בצוות. קיימת גמישות רבה בהגדרת התפקיד, הרבה מהתנהלות היא באופן עצמאי ודורשת משמעת ואחריות אישית ויכולת יוזמה. התפקיד דורש הזדהות עם ערכים פמיניסטיים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: איילת – 0542501780.

דרוש/ה רכז/ת אחווה ותפקידי מטה ארציים לאחווה הגאה:

קצת על התא: האחווה הגאה היא הבית של הקהילה הגאה בקמפוס. הארגון מפיץ ויוצר נראות להטבית על ידי אירועים ובעיקר מארגן קהילה חברתית של סטודנטים.ות על הקשת הלהטבית

קצת על התפקיד: רכז האחווה אחראי על הפעילות של הקמפוס ועל הקהילה החברתית שבה. הוא מוביל את הקבוצה החברתית, אחראי על בניית קהילה ויצירה של אירועים גאים במהלך השנה. התפקיד מותנה ביום מיון על ידי האחווה הארצית הגאה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: אור (הרכז הנוכחי) -0548305825.

דרוש/ה ראש/ת תא יש עתיד:

קצת על התא: הובלת הפעילות של מפלגת יש עתיד בקמפוס בן גוריון.

קצת על התפקיד: אם אתם מתעניינים בעשייה פוליטית חברתית משמעותית גם בתוך המוסד האקדמי שלכם ורוצים להשתלב בפרויקט חשוב ומשמעותי שאנחנו מובילים עבור הסטודנטים בימים אלו – מקומכם איתנו!

לפרטים נוספים ויצירת קשר: שקד 052-529-7111.

דרוש/ה רכז/ת תא לקהילת תא נאמני תורה ועבודה:

קצת על התא: התא פועל ליצירת מרחב לסטודנטים דתיים למטרות מפגש, גיבוש, לימוד תורה, כיף, קהילתיות, שיח ועוד. אנחנו נפגשים 5-6 פעמים בסמסטר לפעוליות מגוונות, כולל שיעורים תורניים, שיחות על נושאים כגון חברה, יהדות בעולם המודרני, דת ומדינה וסוגיות נוספות, פעוליות חברתיות ועוד.
בנוסף, באירועים ספציפים בשנה (חנוכה, פורים, יום הסטודנט), תא נת"ע פועל בשיתוף פעולה עם תאים נוספים ועם האגודה על מנת לארגן אירועים מיוחדים הפונים לקהל הרחב יותר.
מטרת התא היא ליצור קהילה סטודנטיאלית בקמפוס בה סטודנטים דתיים יכלו להיפגש, להנות, לשוחח, ללמוד, ולהיות ביחד. אנו משתדלים להוות "בית" לסטודנטים דתיים שמחפשים קהילה, חברה, ושותפים לארוחות שבת ומשחקי קופסא 🙂
קהילת נת"ע בבן גוריון פועלת תחת ארגון נאמני תורה ועבודה, תנועה ציונית דתית אשר מגמתה לחזק את ערכי "תורה ועבודה", ולפעול לשילוב התורה עם המדע, עם חזון הציונות, ועם החיים המודרניים.
התנועה שואפת לחזק את השתלבותה של החברה הדתית בחברה הכללית בישראל, למען קידום הסובלנות, השוויון, והצדק, ולמען עיצוב אופייה היהודי-הדמוקרטי של החברה הישראלית. (ניתן למצוא עוד מידע על התנועה באתר https://toravoda.org.il/
התנועה שואפת ליצור חברה ציונית דתית מכילה, ידידותית וקשובה אשר משתלבת בחברה הכללית, וזו חלק אינטגרלי מהפעילות והשאיפות שלנו בתא.

קצת על התפקיד:  תכנון, ארגון ויישום של 5-6 מפגשים במהלך הסמסטר, כולל תכנון סמסטריאלי, יצירת קשר עם מרצים אורחים, מלמדים ורבנים, פרסום, לוגיסטיקה עם מדור מעורבות (שריון כיתה, ציוד, פרסום וכ'ו), ותפעול האירועים עצמם. אירועים אלו יכולים להיות חברתיים, לימודיים, על נושאים שונים. לפעמים הם קשורים לחגים, או לאירועים שקורים בעולם (בחירות, פנדמיקות וכ'ו), סוגיות הלכתיות מעניינות (כמו גיור, סרבנות גט, להט"בים דתיים, וכו), דת ומדינה, ענייני דיומא, זה מאוד גמיש ותלוי בחברי התא וברכז/ת.
בנוסף התפקיד כולל גיוס סטודנטים לתא, וניהול תקציב.
התפקיד כולל שיתוף פעולה עם מספר אנשים וגורמים בקמפוס כולל רכז/ת תאים במדור מעורבות, תאים נוספים בקמפוס, גורמים לוגיסטים, וכמובן עם סטודנטים רבים.
בנוסף, רכז/ת התא פועל/ת כחלק מתחום צעירים של תנועת נאמני תורה ועבודה. התפקיד כולל מלגה, וקיימת תמיכה רבה מהתנועה ומרכז תחום הצעירים (התייעצות, לוגיסטיקה, קשרים עם מרצים אורחים ועוד). בנוסף יתקיימו מספר מפגשים במהלך השנה עם רכזי הקמפוסים השונים, ועוד אנשים בתוך התנועה.
דרישות: יצירתיות, מוטיבציה, חברתיות, יכולות ארגוניות, היכרות עם אוכלוסיית הסטודנטים הדתיים בבן גוריון (חשוב מאוד) והזדהות עם ערכי התנועה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: שרה לוי-סטיבנסון 0547719321. 

דרושים/ות מובילי/ות פעילות לתוכנית "חלונות לחלומות בקמפוס":

קצת על התכנית: המחלקה למעורבות חברתית באוניברסיטת בן גוריון בנגב בשיתוף עם שירות בתי הסוהר יוצאת בקול קורא לגיוס שני סטודנטים לפעילות חברתית במסגרת תכנית ייחודית לאסירים מבתי הכלא בדרום. מטרת התכנית היא להנגיש לאסירים את האקדמיה ולהעשיר אותם בידע תוך יצירת חווית למידה חיובית.

קצת על התפקיד: במסגרת התכנית י/תלמד הסטודנט/ית יחד עם סטודנט/ית נוסף/ת קבוצה של כ- 17 אסירים מבוא לרפואה. התכנית תתקיים בקמפוס האוניברסיטה, אחת לשבוע, בימי חמישי משעה 9:00-11:30. בנוסף מחויב/ת הסטודנט/ית לחמש הרצאות בכלא בפני אסירים וכן השתתפות בתכנית עיונית של הרצאה/סדנה בנושאים של חברה, כלכלה ומנהיגות בישראל במהלך השנה. עבור פעילותו/ה בתכנית תשולם לסטודנט/ית מלגה בסך 9,000 ש"ח.
תיאור התפקיד: הסטודנט/ית י/תהיה אחראי/ית להכנת מערכי שיעור לכל משך התכנית, העברתם, ארגון טכס הסיום, איתור מרצים אורחים להרצאות ההעשרה וסיורים שיתקיימו בקמפוס במסגרת התכנית.
רשאי/ית להגיש מועמדות: סטודנט/ית באוניברסיטת בן גוריון בנגב הלומד/ת רפואה בפקולטה למדעי הבריאות; תלמיד/ת שנה ג'; בעל/ת רגישות חברתית גבוהה ויכולת ליצור קשרי אנוש טובים; בעל/ת יכולת להכנת מערך שיעורים; בעל/ת יכולת הדרכה גבוהה וניסיון הדרכתי;
בעל כושר ארגון ויצירתיות; בעל/ת יכולת עבודה בצוות.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: שאלות הבהרה ניתן לכתוב לשושי קסאי במייל: kasay@bgu.ac.il. הגשת מועמדות בצירוף קורות חיים מעודכנים ניתן להגיש למייל זה עד לתאריך 07.06.20.

קול קורא לתפקיד הדרכה בתכנית "הצדק איתך"- המחלקה למעורבות חברתית:

קצת על התכנית: קול קורא לגיוס סטודנט/ית לפעילות חברתית במסגרת תכנית ייחודית לנשים. התכנית מציעה סדנה ייחודית בתחום המשפט והצדק החברתי.
מטרת תכנית "הצדק איתך" היא להעצים את הנשים המשתתפות בה באמצעות חשיפתן להיבטים שונים במשפט. התכנים המקצועיים יועברו על ידי משפטניות אשר יסייעו להן להתמודד עם סוגיות יומיומיות והתמודדויות עם ביורוקרטיות הקיימות במשרדי ממשלה וארגונים. בחלקו השני של המפגש תועבר סדנה לנשים בנושאים מגוונים בהנחיית הסטודנטים.בקבוצה ישתתפו כ- 20 נשים. התכנית תתקיים בקמפוס האוניברסיטה, אחת לשבוע, בין 17:00-20:00 (15 מפגשים ויום סיור), החל מחודש ינואר 2021 ועד לחודש אפריל 2021 לערך.הפעילות תועבר ע"י צוות המורכב מ-2 סטודנטים/יות.

דרישות התפקיד:
1. גיוס אקטיבי של נשים לתכנית וקיום ראיונות למועמדות פוטנציאליות;
2. עבודה בשת"פ עם עמותת 'איתך מעכי';
3. הכנת מערכי שיעור הנוגעים לגיבוש הקבוצה והעצמה נשית והעברתם בכל מפגש, לרבות מפגש הסיכום;
4. ארגון סיור לירושלים לקבוצת הנשים;
5. אחריות על המערך השוטף ועל הקשר עם הנשים במהלך התכנית;
6. הגשת סיכום המפגשים לאחר כל מפגש לאחראית התכנית;
7. ניהול קשר שוטף מול אחראית התכנית במחלקה.
הפעילות כוללת אחריות רבה, עבודה עצמאית, יוזמה, יכולת עבודה בצוות ויחסי אנוש טובים.
דרישות התפקיד
1. סטודנט/ית באוניברסיטת בן גוריון בנגב בשנה ב' ומעלה;
2. רגישות חברתית גבוהה ויכולת ליצור קשרי אנוש טובים;
3. יכולת להכנת מערך שיעורים;
4. יכולות הדרכה וניסיון הדרכתי;
5. כושר ארגון ויצירתיות;
6. יכולת עבודה בצוות.
בנוסף להנחיית הקבוצה, מחויב/ת הסטודנט/ית להשתתף בתכנית עיונית של הרצאה/סדנה/סמינר בנושאים של חברה, כלכלה ומנהיגות בישראל במסגרת התכנית 'פעילי ציבור- התכנית למנהיגות'.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: שאלות הבהרה ניתן לכתוב לשושי קסאי במייל: kasay@bgu.ac.il. הגשת מועמדות בצירוף קורות חיים מעודכנים ניתן להגיש למייל זה עד לתאריך 07.06.20.

דרושים/ות מובילי/ות פעילות לתוכנית "בשביל הדעת"- המחלקה למעורבות חברתית :

קצת על התוכנית: המחלקה למעורבות חברתית באוניברסיטת בן גוריון בנגב בשיתוף 'עמותת יחדיו', משרד הרווחה ועיריית באר שבע, יוצאת בקול קורא לגיוס סטודנטים לפעילות חברתית במסגרת תכנית 'בשביל הדעת'. התכנית מציעה קורסי העשרה לאנשים עם צרכים מיוחדים, כאשר המחזור שעתיד להיפתח הוא המחזור ה- 7 של התכנית.
מטרת התכנית היא מתן השכלה כללית לעולמות התוכן באוניברסיטה לאוכלוסייה זו. התכנית כוללת 4 קורסי העשרה: ניהול וכלכלה, מבוא לרפואה, אזרחות וגיאוגרפיה.
כל כיתה תמנה כ-15 תלמידים עם צרכים מיוחדים (פיגור שכלי קל , אוכלוסיית שיקום , אוטיזם בתפקוד גבוה , שיתוק מוחין).

קצת על התפקיד: ההוראה היא בזוג, יחד עם סטודנט/ית נוסף/ת מאותו חוג לימודים. המפגשים יתקיימו בקמפוס האוניברסיטה למעט 2 סיורים בעיר, אחת לשבוע בימי שלישי בין השעות 18:00-20:30 , לאורך השנה האקדמית. בנוסף, הסטודנטים מחויבים להשתתף בתכנית עיונית של הרצאה / סדנה/סמינר בנושאים של חברה , כלכלה ומנהיגות
בישראל במסגרת 'פעילי ציבור'. עבור השתתפות בתכנית ישולם לסטודנט/ית מלגה בגובה 9,000 ש"ח .
דרישות התפקיד:
1. סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון בנגב בחוגים הבאים: ניהול, פוליטיקה וממשל, גאוגרפיה ורפואה, שנה ב' ומעלה;
2. יכולת להכנת מערך שיעורים ;
3. קשר שוטף מול רכז/ת התכנית;
4. השתתפות במפגשי צוות;
5. יכולות הדרכה וניסיון הדרכתי ;
6. רגישות חברתית גבוהה ויכולת ליצור קשרי אנוש טובים ;
7. כושר ארגון ויצירתיות ;
8. יכולת עבודה בצוות;
9. עדיפות תינתן לבעלי ניסיון בעבודה עם אנשים עם צרכים מיוחדים .

הפעילות כוללת אחריות רבה, עבודה עצמאית, יוזמה, יכולת עבודה בצוות ויחסי אנוש טובים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר- להגשת מועמדות יש לשלוח קורות חיים למייל: bishvilhadaatbgu@gmail.com עד לתאריך 07.06.20.

נגישות