האגודה הסטודנטיאלית של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

האגודה הסטודנטיאלית היא הגוף המייצג של הסטודנטים בקמפוס. היא הכתובת שלך בכל נושא אקדמי מול האוניברסיטה ואחראית על קידום ופיתוח החיים הסטודנטיאליים בבאר שבע.

האגודה בקמפוס בן-גוריון פועלת כבר שנים רבות למען רווחת הסטודנטים ומהווה מוקד לפעילות תרבותית, חברתית ואקדמית. אתר האינטרנט של האגודה ועמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלה יסייעו לך בכניסתך אל החיים הסטודנטיאליים: באתר תוכלו למצוא כתבות ועדכונים על כל מה שקורה בקמפוס,פעילות המדורים השונים באגודה, מאגרי סיכומים ומבחנים, לוח דרושים לאגודה, רכישת כרטיסים לאירועים ועוד. בפייסבוק שלנו תוכלו להתחבר לכל העדכונים הכי חמים, כולל הודעות חשובות על שינויים בלוחות זמנים של לימודים, אירועים וכן הלאה ובאינסטגרם תוכלו לצפות בזמן אמת באירועים שרציתם להיות בהם אך לא יכולתם.

האגודה הסטודנטיאלית נמצאת כאן בראש ובראשונה בזכותך ולמענך. אנחנו כאן כדי לפתור עבורך כל בעיה שתעלה במהלך התואר, וכמובן כדי להעשיר את חייך הסטודנטיאליים בזמן שהותך באוניברסיטה בפרט ובזמן ובבאר שבע בכלל.

איך נרשמים כחברים באגודה הסטודנטיאלית?

השלב הראשון בדרך להיות חבר/ת אגודה הוא תשלום דמי הרווחה לאוניברסיטה, שכוללים בתוכם את דמי החברות באגודה. במידה ולא ביקשת לבטל את דמי הרווחה בעת ששילמת את שכר הלימוד, דמי הרווחה שולמו באופן אוטומטי ואת/ה זכאי/ת להיחשב כסטודנט/ית חבר/ת אגודה.

השלב השני והחשוב מאוד להשלמת התהליך הוא הרשמה לאגודה באמצעות אתר האגודה bgu4u.co.il. לשם כך את/ה זקוק/ה לשם המשתמש ולסיסמה של האוניברסיטה.

האגודה הסטודנטיאלית, שלכן/ם ובשבילכן/ם!
https://www.facebook.com/Bgu4u

נגישות